Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahaha bardzo śmieszne.Proszę mnie nie utożsamiać z rozdwojonymi jaźniami ,i obsesjami prześladowczo-maniakalnymi:evil_lol:Mam zryty czerep ,ale nie aż tak:diabloti:

Miałem wczoraj drugą skype randke tak swoją drogą:evil_lol:A koleś do mnie z tekstem "ide robić miejsce w szafie na twoje rzeczy":lol:.W sobote randewu w realu ,400km przyjedzie po to ,żeby mnie poznać ,muszę być niesamowity jednak:loveu::diabloti:Warszawiaka jeszcze nie miałem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

trzeba było powiedzieć, że przyjedziesz z kilkoma pokracznymi heteroseksualnymi psami, do tego jest wśród nich suka... ciekawe, czy dalej byłby taki zachwycony:evil_lol:
a swoją droga znajomości internetowe mogą być niebezpieczne:look3: ani się człowiek obejrzy i musi zmieniać status...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']trzeba było powiedzieć, że przyjedziesz z kilkoma pokracznymi heteroseksualnymi psami, do tego jest wśród nich suka... ciekawe, czy dalej byłby taki zachwycony:evil_lol:
a swoją droga znajomości internetowe mogą być niebezpieczne:look3: ani się człowiek obejrzy i musi zmieniać status...:placz:[/QUOTE]

Wie ,że mam psy :P sam ma...niestety GOLDENA SAMCA...i to największy problem będzie jeśli będzie w ogóle o czymś mowa:diabloti:
Ja tam wszystkich moich partnerów poznawałem przez neta potem zmieniałem miejsce zamieszkania:diabloti:taki cygan ze mną dziś tu jutro tam:evil_lol:Dlatego muszą zrobić związki partnerskie ,weźmie sie kredyt i będę ud..ony i git:loveu:

kaśka-no :( lali mnie i tak tłukli ,że pedał z tego wyszedł:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wie ,że mam psy :P sam ma...niestety GOLDENA SAMCA...i to największy problem będzie jeśli będzie w ogóle o czymś mowa:diabloti:
Ja tam wszystkich moich partnerów poznawałem przez neta potem zmieniałem miejsce zamieszkania:diabloti:taki cygan ze mną dziś tu jutro tam:evil_lol:Dlatego muszą zrobić związki partnerskie ,weźmie sie kredyt i będę ud..ony i git:loveu:

kaśka-no :( lali mnie i tak tłukli ,że pedał z tego wyszedł:lol:[/QUOTE]

Ale zobacz jaki!:cool3: Skoro nawet warszawiaki na Ciebie lecą, to no, nie pogadasz :evil_lol: A jak mnie matka lała tylko, a ojciec nigdy, to co? Powinnam chyba bab nienawidzić, c'nie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

boszee... to mnie nikt nie lał i też nic dobrego... :shake:
eee ja bym tam za dupą się nie przeprowadziła... chyba, że byłaby naprawdę wyjątkowo seksowna i obrzydliwie bogata...
a poza tym to powinniście mieć chyba obaj jakieś yoreczki, toya, ostatecznie pudelka... w różowym sweterku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']boszee... to mnie nikt nie lał i też nic dobrego... :shake:
eee ja bym tam za dupą się nie przeprowadziła... chyba, że byłaby naprawdę wyjątkowo seksowna i obrzydliwie bogata...
a poza tym to powinniście mieć chyba obaj jakieś yoreczki, toya, ostatecznie pudelka... w różowym sweterku:evil_lol:[/QUOTE]

cziłałkę! Albo bulla mini-taka ekstrawagancja :evil_lol: Oczywiście białego!

Link to comment
Share on other sites

Haha fuj ozdóbkom mówimy zdecydowane NIE!Poparzedni przyszły niedoszły miał boksera i CTR ,były mix sznaucera:diabloti:
A ja to uwielbiam ,nowe miasto ,nowy facet,nowe wszystko.Jeszcze najlepiej jak się z nim prawie nie znam i poznaje dopiero na miejscu:loveu:To jest genialne ,nie lubie takiego latania ,randeczek za kimś przez X czasu.Tak ,albo nie i do przodu.15lat już dawno nie mam i chodzenie za rączke ,czy widywanie się mi nie wystarcza ,lubie codzienną związkową "rutyne".
Tylko jak pogodzić Lucasa nie lubiącego innych samców z drugim samcem?:diabloti:Ręka mnie może boleć od okładania go po pustym łbie:evil_lol:
A no i obiekt jest bogaty(za biednych sie nigdy nie biore)i obrzydliwie sexowny z za...stym ciałem:diabloti:I oczywiście ma lat....?Kto zgadnie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...