Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Haha fuj ozdóbkom mówimy zdecydowane NIE!Poparzedni przyszły niedoszły miał boksera i CTR ,były mix sznaucera:diabloti:
A ja to uwielbiam ,nowe miasto ,nowy facet,nowe wszystko.Jeszcze najlepiej jak się z nim prawie nie znam i poznaje dopiero na miejscu:loveu:To jest genialne ,nie lubie takiego latania ,randeczek za kimś przez X czasu.Tak ,albo nie i do przodu.15lat już dawno nie mam i chodzenie za rączke ,czy widywanie się mi nie wystarcza ,lubie codzienną związkową "rutyne".
Tylko jak pogodzić Lucasa nie lubiącego innych samców z drugim samcem?:diabloti:Ręka mnie może boleć od okładania go po pustym łbie:evil_lol:
[B]A no i obiekt jest bogaty(za biednych sie nigdy nie biore)i obrzydliwie sexowny z za...stym ciałem:diabloti:I oczywiście ma lat....?Kto zgadnie[/B]?[B]:evil_lol:[/B][/QUOTE]

[quote name='Tessi&Tola']kto? aleks, lukas, [B]nowa dupa aleksa[/B] czy ja? bo sie zagubiłam...:mad:[/QUOTE]


sie czyta uważnie a nie po łebkach :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']obiekt ma lat pewnie coś koło 40tki :diabloti: c'nie?

A lucasa wpakuj do klatki z goldenkiem. Przezyją oba albo ten silniejszy :evil_lol:[/QUOTE]

:diabloti:Skąd wiedziałaś?:diabloti:
Dawno nikt tak o mnie nie zabiegał:evil_lol:Chociaż charakter to ma jak VECTRA:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']nigdy nie czytam do końca jak jest więcej niz 3 linijki:eviltong:
poza tym... po co mamy się przenosić do Ciebie - możemy dostać bana u Aleksa za offtopa:eviltong: chyba, że mam Ci podnieść galeryjkę?:evil_lol:[/QUOTE]


sama se już podniosłam :evil_lol: Poza tym tutaj na tapecie jest nowa zdobycz Olusia, a nie jakies tam oftopy :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']to jeszcze żadna zdobycz... na razie to tylko upatrzona ofiara:eviltong: zobaczymy co będzie z tym miejscem w szafie po spotkaniu w realu:evil_lol:[/QUOTE]

Mam nadzieje, że jednak wybiorą się w bardziej przyjemne miejsce niż market :razz:


tak wiem, kasiaodsuk mistrzyni sucharu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ,że się nie zapełni:diabloti:Nie przeczę ,że wawa działa na mnie magnesująco:diabloti:
No i jeszcze nie zdobycz niestety:diabloti:Ale póki co to tylko jeden ,którego sobie upatrzyłem mi zwiał.Reszta czy chciała czy nie została usidlona:cool3:A tym razem to nie ja zabiegałem tylko on:loveu:taki jestem cudowny ,że nawet z WARSZAWY do mnie przyjeżdżają:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']

[B]Rinuś[/B]-pokazywałem jak byłem mały ;)[/QUOTE]


[quote name='Rinuś']Dlaczemu mnie ignorujesz :-([/QUOTE]


No co Ty gadasz kobieto, nawet Cię napisał z dużej litery :diabloti:

[quote name='Tessi&Tola']nie ma cwaniaka nad warszawiaka... popsuła konwencję i jeszcze udaje że nie widzi:evil_lol:[/QUOTE]

a to prawda najprawdziwsza, takich cfaniaczków jak w stolycy to nigdzie nie spotkałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...