Jump to content
Dogomania

Bugi nie żyje


kakadu

Recommended Posts

spróbuję dziś wstawic zdjęcia ze spacerku; ponieważ bugiego nie można spuścić ze smyczy, a chcemy, żeby pobiegał to łączymy dwie automatyczne 5 metrowe flexi i ma 10 metrów do dyspozycji :)
to taki kochany psiaczek; czemu nikt o niego nie pyta...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może tak będzie - oby to był dobry domek...
a ja nie wstawię nic, bo to nie były zdjęcia tylko filmiki i to tak duże (chociaż tylko minutowe), że nie daje ich rady nawet przesłać - może tz spróbuje je jakos pozmniejszać, bo przecież inne wstawialiśmy i było ok...

Link to comment
Share on other sites

o rany cos mi się pochrzaniło, a chciałam tylko edytować/uzupełnić tekst; już drugi raz mi skasowało post; no nic, spróbuje później napisac jeszcze raz...
ale z linką będę próbować - mam taką chyba 20-metrową od onki - dziś wezme ją na spacer, tylko, ze ona jest dobra na przestrzenie bez drzew, a my chodzimy w różne miejsca...

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziś była sesja :)
mamy bardzo dużo fajnych zdjęć, ale niestety dopiero w poniedziałek będę mogła z nich zrobić użytek, bo mój internet nie jest aż tak sprawny, żeby cokolwiek przesyłać czy umieszczać...
bardzo dziękuję autorom zdjęć za przejechanie tylu kilometrów i poświęcenie nam kilku godzin :)

Link to comment
Share on other sites

już mi się mylą te bazarki ogłoszeniowe, ale jest jeszcze jeden z dziewięćdziesięcioma ogłoszeniami, na którym wykupiłam ogłoszenia dla naszego pięknisia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234424-Szybki-bazarek-90-ogłoszeń-Dochód-przeznaczony-na-koty-)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Wygląda jakby uważnie coś obserwował.
I to z ogromną powagą.[/QUOTE]
bardzo uważnie obserwował, czy z aparatu nie wyleci "cóś" i nie zabierze mu duszy ;)
bugi nie ma zaufania do takich urządzeń :)

wyrwaliśmy się dziś z naszego lasu i pojechaliśmy na obiad do "dziadków"
bugi bardzo ładnie zdał egzamin z dużego miasta - przespacerował się piękną, aż do placu konstytucji, więc ruch był spory; troszkę tam może stracha miał, ale ciekawość zwyciężyła; pięknie zachowywał sie w samochodzie, choć pierwsze razy były tragiczne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...