Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bogusik']michelle,oczywiście bardzo mi przykro,ze Hrabcio będzie musiał zmienić dt.Rozumię jednak,że pewne okoliczności życiowe, tak jak napisałaś, uniemożliwiają dalszy pobyt Hrabcia w hoteliku.Tak więc pytanie ile mamy czasu na znalezienie mu dt?[/QUOTE]


Optymalnie tak do końca października, ale mam nadzieję, że wcześniej uda się znaleźć coś odpowiedniego, oczywiście podtrzymuję swoją deklarację pomocy np w transporcie.

Link to comment
Share on other sites

Może zapytać LILUtosi?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny[/URL]

Nasz Rudy Miś u niej jest i mogę hotelik polecić. Tylko nie wiem jak z miejscem

Zaglądam na watek Hrabcia cały czas, strasznie mi przykro, że nie ma szczęścia, ale wierzę, że w końcu przyjdzie, bo "los się musi odmienić"!

Edited by Rubik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rubik']Może zapytać LILUtosi?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny[/URL]

Nasz Rudy Miś u niej jest i mogę hotelik polecić. Tylko nie wiem jak z miejscem

Zaglądam na watek Hrabcia cały czas, strasznie mi przykro, że nie ma szczęścia, ale wierzę, że w końcu przyjdzie, bo "los się musi odmienić"![/QUOTE]
a no właśnie i to jest jeśli dobrze pamiętam Wrocław a w zeszłym tygodniu hotelik opuścił Duszek (odnaleźli się właściciele) więc i może jest miejsce

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki rozmawiałam z Panią Jolą, bardzo mila kobieta, taka typowa psiara, w pozytywnym znaczeniu, miała już sznaucera, obecnie ma już dwa pieski,ale Hrabko bardzo przypadł Jej do gustu i chciałaby go adoptować :) Umówiłyśmy się na sobotę, tak by pieski na spokojnie poznały się i jeśli się zgodzą Hrabko zostanie, tak więc zabiorę ze sobą cały posag Kondzia, proszę tylko o informację co do umowy adopcyjnej czy ja mam zabrać druk ze sobą i dopilnować podpisania i odesłać ??
Opowiedziałam Pani Joli o charakterze Kondzia zgodnie z prawdą, iż jest to super psiak, nauczony czystości,nie demolujący, nie grymaśny w kwestii jedzenia,etc oraz o swojej sytuacji i obawach by nie wrócił do schronu, gdyż *wisi* nad nim takie widmo i byłabym dozgonnie wdzięczna za ratunek Warunkiem jest tylko wzajemna akceptacja się psów,więc widać światełko w tunelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...