Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

[quote name='Bogusik']Grażynko,jak byś znalazła jakiś transport do Krakowa,to proszę daj tu znać.Psiaki mogły by jechać razem...Cieszę się,że owczarek też znalazł domek i rodzinę,która go pokocha :smile:[/QUOTE]

Bogusiu kochana
z transportem nie pomoge
szukalam prawie miesiąc i pan był juz troche zniecierpliwiony
wiec w ostatniej chwili [po dlugich błaganiach] podczepilam sie pod transport Wrocław-Krakow
Pani Olenka wiezie owczarka do Krakowa jutro o5 rano z Wrocławia[musialm jej wykazac ze dwa psy sie zmieszcza i koszty będą mniejsze]
za głowe bierze 450zl
nie wiem jak ja to nazbieram
ale płace na razie ze swoich .
Pan adoptujący nie partycypuje w kosztach przejazdu.
Musze jeszcze dzisiaj ublagac męz aby rano pojechal do Wrocławia z sunka .
Wiem ze to jest duzo kasy ale pies jest najwazniejszy.
Przepraszam nie pomoge

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Transport:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185565-Transporty-KATOWICE-ca%C5%82a-Polska-Ze-zwrotem-koszt%C3%B3w-paliwa[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244085-Tansport-%C5%9Al%C4%85sk-ca%C5%82a-polska[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229232-oferuje-transport-centralna-i-p%C5%82d-wsch-Polska[/url] (oferta ważna do końca września)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221488-oferuje-transport-70gr-1km[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja się dodzwoniłam do osoby z Tarnowa. Ona jednak teraz na wyjeździe. Ja nie mam prawka, mogę pomóc jedynie finansowo. W Nowym Sączu będę i zrobie wizytę Po. Te oferowane transporty będą droższe bo od nas pod Wrocław i z powrotem na Kraków. Wszędzie autostrada płatna. Szukam.

Edited by monika55
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ja się dodzwoniłam do osoby z Tarnowa. Ona jednak teraz na wyjeździe. Ja nie mam prawka, mogę pomóc jedynie finansowo. W Nowym Sączu będę i zrobie wizytę Po. Te oferowane transporty będą droższe bo odnas pod Wrocław i z powrotem na Kraków. Wszędzie autostrada płatna. Szukam.[/QUOTE]
A kiedy przeprowadzisz wizytę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Bo mnie licho porwie.Trzeci raz pisze o Szami , która jest z Nowego Sącza, a Wy jakbyście miały zasłonę na oczach, ani słowa na to.
Trzeba kuć żelazo póki gorące.Do października jest daleko.
Może skorzystać w transporcie z carpooling?[/QUOTE]
Bogusik pisała,że wysłała pw do Szami

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyjechał ode mnie mój kilkudniowy tymczas - piękny czernysz Gonzo. Pojechał do Wrocławia do czernyszowego, fundacyjnego DT. Prezes stow. obiecała, że popyta wśród czernyszowców, czy ktoś z Wrocka nie jedzie do Krakowa w najbliższym czasie. Ale niczego konkretnego nie obiecywała.


Wysłałam dane państwa Monice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Wybaczcie,ale ja dzisiaj też miałam "urwanie głowy" Może ktoś wie/zna czy Szami ma tel.stacjonarny?Zaraz bym zadzwoniła.Co do transportu,jeżeli będzie płatny dołożę się bardzo chętnie.[/QUOTE]

Potwierdzam, Bogusik miała dziś urwanie głowy. To moja zasługa, gdyż poprosiłam Ją o przeprowadzenie wizyty pa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Wybaczcie,ale ja dzisiaj też miałam "urwanie głowy" Może ktoś wie/zna czy Szami ma tel.stacjonarny?Zaraz bym zadzwoniła.Co do transportu,jeżeli będzie płatny dołożę się bardzo chętnie.[/QUOTE]
O telefon poprosiłam jedną z wolontariuszek do Szami.Podała mi taki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Super, super. Oby to był TEN dom.Czuję ,że tak będzie tym razem.[/QUOTE]
Ja też mam taką nadzieję,że to wreszcie TEN domeczek dla Hrabcia.A jeszcze wczoraj mówiłam,że ten nasz Hrabcio,to jakoś na "źle zaczarowany,że nikt o niego nie pyta...

[quote name='farmerka63']Szami postara się jutro skontaktować z państwem i umówić wizytę P/A. Zadzwoni do mnie - będziemy mieć relację "na gorąco" :)

Kwestia transportu mnie martwi... Mamy na koncie 257 zł... Z Dzierżoniowa do Krakowa jest 285 km.[/QUOTE]
Super,że będą relacje na bieżąco.Co do transportu jest deklaracja pomocy finansowej od monika55 i ode mnie.Musimy najpierw znać koszty transportu,bo w tej chwili jeszcze nic nie wiadomo...Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Zarejestrowałam się na blablacar. To jest dość uczęszczana trasa i są ludzie, którzy wożą zwierzęta. Np. pan Sławomir T. już w tą sobotę będzie jechał z Wrocka do Zakopanego przez Kraków. Życzy sobie od osoby 30 zł.

Pytanie - czy jesteśmy w stanie zaufać ? Czy Hrabal będzie grzeczny - w obcym samochodzie z obcą osobą ? Nie jesteśmy w stanie przecież wyposażyć go w transporter - nie jest mikropieskiem, a transporter nie wróci.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś jest w stanie zakupić transporter dla Hrabcia to ja go mogę odkupić a Państwo by mi go odesłali.Wysyłałam taki transporter do Fundacji,że żaden problem.Jeżeli taka opcja wchodzi w grę to nie widzę problemu.Jeżeli będzie potrzeba dołożenia się do transportu,dołożę się.

Link to comment
Share on other sites

Może tak - zanim kupimy transporter i zdamy się blablacar, to poczekajmy na wynik P/A.

Szczęśliwie trasa Wrocław-Kraków nalezy do uczęszczanych. Zauważyłam kilku kierowców , którzy mają w swoim opisie charakterystyczny symbol pieska w zielonym kółeczku . Są to ludzie regularnie przemierzający tą drogę.

Popatrzę, ile taki transporter pasujący do Hrabala będzie kosztował ( całe szczęście - Hrabal nie jest dogiem niemieckim ;) ) . W sumie - to ja też mogłabym mieć taki transporter "na stanie". Sa sytuacje, że naprawdę jest potrzebny - tylne siedzenia naszego autka nie powinny byc dalej tak bezpardonowo traktowane ...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...