Jump to content
Dogomania

Jamniczka z guzem w punkcie przetrzymań. Za TM [*] :(


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Motylek502']Proponuję imię Sara, Sarunia.... miałam kiedyś jamniczkę o tym imieniu i była najmądrzejsza i najcudowniejsza na Swiecie.[/QUOTE]

To piękne imię...
Pamiętam, jak prawie 14 lat temu, zimą zobaczyłam pierwszy raz małą, porzuconą, zmarzniętą i przerażoną jamnisię...
Powiedziałam do Niej Sarunia i tak już zostało na następne 12 lat naszego wspólnego życia...

Oby Sarunia jak najszybciej była bezpieczna w Twoim domku....

Link to comment
Share on other sites

Juz dałam znac na fb ale napisze jeszcze na watku, dzis bylam w SM suczka należy do bezdomnego który został zabrany do szpitala, SM jest bardzo pomocna maja skontaktowac sie z włascicelem i powiedziec mu ze jest nowy dom dla suńki. Mam nadzieje ze ta osoba podejmnie słuszna decyzje jak nie to bede szukac tej osoby na wlasna reke i przekonam o tym ze tak bedzie najlepiej dla psa. Czekam jak na szpilkach na telefon , prosiłam zeby ta sprawa została wyjasniona jak najszybciej no ale wiadomo ze oni maja troche inne podejscie do tego niz my, musze koniecznie wkoncu natchnac sie na tego straznika miejskiego który robi dla psów ulotki i ogólnie zajmuje sie dokumentacja psów moze wtedy by to wszytsko łatwiej szło.

Link to comment
Share on other sites

Sarunia!... Piękne imię!... i zwiastun odmiany losu... przecież u Motylek502 ... to widać! słychać! i czuć!... że Sarunia będzie miała jak w bajce :) sunia wymaga leczenia , operacji... i kto jeszcze wie czego?...
oby dotychczasowy opiekun się zgodził :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Sarunia!... Piękne imię!... i zwiastun odmiany losu... przecież u Motylek502 ... to widać! słychać! i czuć!... że Sarunia będzie miała jak w bajce :) sunia wymaga leczenia , operacji... i kto jeszcze wie czego?...
oby dotychczasowy opiekun się zgodził :modla:[/QUOTE]

I ja mam nadzieję, że się zgodzi, choć przecież Sarunia może być Jego jedyną bliską Istotą...ech - niesprawiedliwe jest to życie...
Bo jak odebrać komuś kogoś, kto jest dla Niego najważniejszy? I tylko dlatego, że sam nie ma domu i nie może go zapewnić ani sobie, ani Saruni?
Sama nie wiem, co o tym myśleć, choć wiadomo, że dobrze byłoby gdyby Sarunia miała dom, a co najważniejsze możemy zapewnić Jej pomoc i powrót do zdrówka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']nooo... o tym.... nie pomyślałam???? .... ta sytuacja może mieć , dwie strony :hmmmm:...[/QUOTE]

ja też nie pomyślałam.... ten człwiek może ją kochać ponad życie
może zaproponować mu że wyleczymy sunie, a potem dopiero podejmie decyzje czy oddać ja do adopcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar'][B]Dzwonili do mnie z SM właściciel zrzekł sie suńki :))))))))) . Żeby nie było za łatwo to ten transport do Warszawy w sobotę będzie możliwy jeśli znajdzie się transport dla wyżła z Warszawy do Sekłaka (80km w jedna stronę)[/B]

[/QUOTE]
To wspaniała wiadomość.... czekam na kruszynkę.
jeśli wyniki będą zadowalające w środę 18.07 będzie miała zabieg... sterylka, guz i kamień na zębach.
moja Sally już czeka na koleżankę....

Link to comment
Share on other sites

Jadę w sobotę z mixem wyżła do Sos dalmatyńczyki. Docelowo wyżeł ma trafić do miejscowości Sekłak. Do Sekłaka mam 300 km w jedną stronę i nie jestem w stanie tak daleko jechać. Czekam na jakąś decyzję w tej sprawie.

Mogę zawieźć oba psy do Warszawy na swój koszt (wyżła i jamniczkę), ale ktoś musi zawieźć wyżła dalej do Sekłaka - ok. 80 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']ja też nie pomyślałam.... ten człwiek może ją kochać ponad życie
może zaproponować mu że wyleczymy sunie, a potem dopiero podejmie decyzje czy oddać ja do adopcji[/QUOTE]
Jesteś WIELKA!!!! :loveu:
no to... następne dobre wieści...
tylko ...z tym transportem??? nie łapię...

Link to comment
Share on other sites

Z transportem wygląda to tak ze udało sie znalesc transport dla wyżla z Warszawy do Sekłaka ale ten transport jest nie aktualny (Grudziądz- Warszawa) ktory mial byc w sobote.[B]
Wiec szukamy transportu Bydgoszcz - Warszawa lub Płock - Warszawa [/B]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

Na szybko zrobiłam banerek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229161-Jamniczka-z-guzem-w-punkcie-przetrzyma%C5%84-%21-Szukamy-transportu-Byd-Wwa-lub-P%C5%82ock-Wwa/page2"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg267/scaled.php?server=267&filename=68647015.gif&res=landing[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Na szybko zrobiłam banerek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229161-Jamniczka-z-guzem-w-punkcie-przetrzyma%C5%84-%21-Szukamy-transportu-Byd-Wwa-lub-P%C5%82ock-Wwa/page2"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg267/scaled.php?server=267&filename=68647015.gif&res=landing[/IMG][/URL][/QUOTE]

[B]Śliczny banerek
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Sara bedzie w Płocku kolo 15-16 , z Płocka odbierza ja p. Małgorzata i zawiezie do Warszawy, pytanie mam czysto techniczne czy szczepić Sarę?[/QUOTE]
Nie szczepić... lepiej zrobię to po podróży w domu na spokojnie.
Czekam na sunie i bardzo się cieszę na to spotkanie. Moja Sally będzie jej siostrą a ja mamusią.
Każde kolejne uratowane istnienie to mega adrenalina.... to sens życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Motylek502']Nie szczepić... lepiej zrobię to po podróży w domu na spokojnie.
Czekam na sunie i bardzo się cieszę na to spotkanie. Moja Sally będzie jej siostrą a ja mamusią.
Każde kolejne uratowane istnienie to mega adrenalina.... to sens życia.[/QUOTE]
Mmmmm :loveu::multi::loveu: ma Sarunia szczęście!!!!
trzymam kciuki żeby szczęśliwie dojechała :lol:
banerek bardzo ładny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]['] ['] ['] SARA już nic nie potrzebuje. Pobiegła za TM. Dziękujemy za to, że byliście i wspieraliście. ['] ['] [']

Dzisiaj rano znaleziono Sarę martwą w boksie. Tylko pare godzin brakowało do ratunku.[/SIZE][/B]

[TABLE="width: 500"]
[TR]
[TD][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi863/e2bdc844001175a44ffff439[/IMG][/TD]
[TD][FONT=century gothic][I][SIZE=4][B]"Śpij piesku, śpij...
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma...

Śnij, piesku śnij...
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy[/B][/SIZE][/I][/FONT]"[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...