Jump to content
Dogomania

Lola - Bis - bossska , młoda wyżełka czeska. Anioł nie pies :)))


farmerka63

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juz po wizycie przedadopcyjnej:)
14 sierpnia Lola jedzie na swoje wolosci
zamieszka w lesie, 50 metrow od jeziora
naokolo kilku sasiadow dwu i czteronoznych
oaza spokoju- wieczne wczasy
Pan juz sie nie moze doczekac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']juz po wizycie przedadopcyjnej:)
14 sierpnia Lola jedzie na swoje wolosci
zamieszka w lesie, 50 metrow od jeziora
naokolo kilku sasiadow dwu i czteronoznych
oaza spokoju- wieczne wczasy
Pan juz sie nie moze doczekac[/QUOTE]

Możemy prosić o trochę więcej informacji na temat Pana i warunków...?

Link to comment
Share on other sites

Powtarzam to, co mi dzisiaj przekazała dziewczyna , która przeprowadzała PA - pięknie położona ( 500m 2 ) działka w lesie. Mała , ale dobrze ogrodzona. Nieduży domek . Do jeziora 50 m. Pan Zbyszek jest osobą samotną , ale posiada dalszą rodzinę ( rodzeństwo i rodziców) - wszyscy są psiarzami i zwierzolubami. Nie zakładamy czarnego scenariusza, ale w razie "W" Lola będzie pod opieką rodziny. Pan pracuje w odległym o 20 km Wągrowcu . 14-go sierpnia przyjedzie do nas po Lolę - będzie miał kilka dni urlopu, aby jak najwięcej czasu poświęcić psu. Jest osobą aktywną - dużo jeździ na rowerze, łowi pasjami ryby :D BTW - Nasze fouski chyba mają jakąś misję - Lola-first tez jeździ na ryby ;) Nasza pieszczoszka będzie naturalnie mieszkała w domku . Pan pokazywał dzisiaj Weronice dowód osobisty i akt własności nieruchomości ;) Otrzymałam przyrzeczenie kontaktu mailowego i sprawozdań - bo Pan Zbyszek wie, że jestem zaangażowana uczuciowo i oddałam Loli pół serca i kawał wątroby ...


Myślę, drogie koleżanki, że możemy być spokojne o przyszłość Loli - Bis.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa...Bo ja bym chciała, żeby Lola pojechała do nowego domku taka zapięta na ostatni guzik :)

A propos guzika, to pannica dzisiaj została uwolnione od kombinezonu - wylizała sobie brzuszek bardzo pobieżnie, aby zająć się szaleństwami na podwórku . Apetyt wrócił do normy.
Żyłka myśliwska na widok kota też już w normie.

A tu krasne śpiochy specjalnie dla Yoriji :

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b812de618df438e3.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1703/b812de618df438e3gen.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_close.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hehehe takie czerwone jakbyście w sekshopie conajmniej kupowały
:evil_lol:
trzymam kciuki za adopcję
i niniejszym przepraszam za swoje głupawe wcześniejsze żarty nie na miejscu, jak czasem do łba coś strzeli :roll:, w moim przypadku to efekt nieudanego urlopu chyba
ale wykasuję jeśli jeszcze można

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']hehehe takie czerwone jakbyście w sekshopie conajmniej kupowały
:evil_lol:
trzymam kciuki za adopcję
i niniejszym przepraszam za swoje głupawe wcześniejsze żarty nie na miejscu, jak czasem do łba coś strzeli :roll:, w moim przypadku to efekt nieudanego urlopu chyba
ale wykasuję jeśli jeszcze można[/QUOTE]

dzieki Malgosiu za zrozumienie
oraz za pomoc finansowa dla Lolity- prosimy podziekowac dziewczynom z watku przyjaciolek, za zgode na przekazanie finansow:)

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie wpaść na wątek Meggi i Peggy i podziękować osobiście :)

Po Loli ta sterylka spłynęła ... jak po kaczce :)

Pan Zbyszek pisał dzisiaj rano , którego przyjedzie, a którego wyśle mi sms potwierdzający wyjazd ;) Taki to pozbierany facet... co, nie ukrywam, niezwykle mnie cieszy.

Za obrożę i smycz dziękuje, bo przyjedzie ze swoim rynsztunkiem. To my w takim razie wrzepimy mu tylko adresówkę :)

Lola będzie karmiona puriną nestle, więc my zaopatrzymy dziewczę w wałówkę Boscha na łagodne przejście na nową karmę.

No i w ostatnim zdaniu Pan Zbyszek dziękuje nam za okazane zaufanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Aaaa...Bo ja bym chciała, żeby Lola pojechała do nowego domku taka zapięta na ostatni guzik :)

A propos guzika, to pannica dzisiaj została uwolnione od kombinezonu - wylizała sobie brzuszek bardzo pobieżnie, aby zająć się szaleństwami na podwórku . Apetyt wrócił do normy.
Żyłka myśliwska na widok kota też już w normie.

A tu krasne śpiochy specjalnie dla Yoriji :

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b812de618df438e3.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1703/b812de618df438e3gen.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_close.gif[/IMG][/QUOTE]

Cudo!
Ja ją biorę, adoptuję czy jak tam!
Odwołajcie Pana!
Ja dam Loli mieszkanie w bloku i stado kotów do polowań i wieczną nieobecność.
Bylebyśta tylko mi ją z tym kubraczkiem dali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Yorijo - kobieto... Ten Zbyszko by mnie chyba w Noteci utopił ...

Jak chcesz, to Ci mogę w ramach rekompensaty wysłać same śpiochy - Lola już w nich nie chodzi :D[/QUOTE]

e tam - nie mój rozmiar
ale może chciałabyś je sprzedać? a psa dać do nich gratis - tak to się teraz ponoć praktykuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Lola była przedwczoraj u weta - pani doktor zdjęła jej szwy. Próbowałam w domu sama, ale ten cipiur tak podskakiwał , więc wolałam nie ryzykować.

Przy okazji została zabezpieczona Fyprystem przeciwko pasożytom zewnętrznym , który to zabieg został naturalnie uwieczniony w książeczce.

I to był ostatni z zabiegów weterynaryjnych... Lola jest wywianowana jak rodowodowiec - może śmigać do swojego Zbyszka z Bogdańca :)

To już w najbliższy wtorek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...