Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Tinka wrócila niedawno ze spacerku :) Teraz leżakuje i odpoczywa:
[IMG]http://i45.tinypic.com/30i7ts9.jpg[/IMG]

Uwielbiam z nią spacerować. Tak ładnie chodzi na smyczy, zdarza jej się pociągnąć gdy zauważy gołąbka albo wróbelka, ale to normalne :) Jest baaaaardzo grzeczna na spacerkach.

Link to comment
Share on other sites

Nasza mała kluska, dzis jest po pierwszej kąpieli! :) Niestety zdjęć nie mam, bo nie dała sobie zrobić :) Przeżyla całą kąpiel, była bardzo grzeczna, nigdzie nie uciekała, tylko na samym początku wcale nie chciała wpakować się pod prysznic. Jak tylko skończyłyśmy się kąpać, to wystartowała z łazienki jak struś, dostała takiego kopa energii jak nie wiem co. :D Szalała,latała po domu ślizgając się po panelach, nie mogłam jej zatrzymać. :) Teraz leży i się wylizuje, chyba poprawia po mnie niedoskonałości w myciu :D A jak wasze psiaki przeżywają kąpiele,podzielcie się swoimi przeżyciami z wanny bądź prysznica podczas kąpieli waszego pupila?

[IMG]http://www.frezownia.pl/img/foto_02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Oj Tina to niechętnie wskakuje do jeziora, stawu itp. Nie da się jej przekupić smakołykami, ani patykiem czy piłką. Ona nie lubi żadnych zabawek, woli bawić się z człowiekiem bez żadnych dodatków :) Może kiedyś uda nam się przekonać sunię, że kąpiel w jeziorze to świetna zabawa. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Jedna z moich suń włazi do wanny ,kiedy ja w niej siedzę....I trzeba gamonia wypychać.:)[/QUOTE]

hahahah, tego jeszcze nie słyszałam. Ja spotykam sie z przypadkami, które niechętnie patrzą w stronę prysznica :) W tym także Tina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Przekazane, mordeczka wycałowana. Tymuś dzięki za przybycie, zachęcamy do częstego odwiedzania i czytania co tam u Tinki słychować. :D[/QUOTE]

oki nie ma sprawy tym bardziej że opole jest blisko mnie a widzę że macie dużo dziadzi w schronie

Link to comment
Share on other sites

Melduję się i zapisuję śliczność. Z opisu wynika, że suńka to chodzący ideał, a tu proszę... tyle lat szukania stałego domu :shake: Ogromnym plusem i zarazem pocieszeniem jest to, że Tina ma bardzo dobrą opiekę. Trzymam kciuki za małą! Coś czuję, że tym razem dość szybko znajdzie dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Melduję się i zapisuję śliczność. Z opisu wynika, że suńka to chodzący ideał, a tu proszę... tyle lat szukania stałego domu :shake: Ogromnym plusem i zarazem pocieszeniem jest to, że Tina ma bardzo dobrą opiekę. Trzymam kciuki za małą! Coś czuję, że tym razem dość szybko znajdzie dom :)[/QUOTE]
Na pewno znajdzie szybko domek i to cudowny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Melduję się i zapisuję śliczność. Z opisu wynika, że suńka to chodzący ideał, a tu proszę... tyle lat szukania stałego domu :shake: Ogromnym plusem i zarazem pocieszeniem jest to, że Tina ma bardzo dobrą opiekę. Trzymam kciuki za małą! Coś czuję, że tym razem dość szybko znajdzie dom :)[/QUOTE]

I już jesteśmy, obeszłyśmy całe osiedle na dobranoc, psiaki załatwione, wyspacerowane teraz idą sobie smacznie spać :) A Pani jak zawsze na noc szaleje na dogomanii. :D

[B]Gezowa[/B] , dziękujemy za przybycie. Oby twoje przeczucia sprawdziły się i Tinka wreszcie zamieszka u kogoś na stałe! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...