Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#800080][SIZE=6][FONT=times new roman][B]Łaaał!! Ale z Tiny fajna laska.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-RPEbMn3o91Y/TdYmXAkmb2I/AAAAAAAAAL8/xGB32iPUjKw/s1600/Spongebob%2BSquarepants%2BMost%2BAdorable%2BPicture%2BOf%2BSpong.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tinka cudowna, psi ideał:loveu:
Powinna się po nią kolejka ustawić. Niestety w wakacje jest zastój w adopcjach. Zupełnie tego nie rozumiem.

Czy wszyscy potencjalni nowi właściciele wyjeżdżają. I to na całe wakacje???????//

Jeśli ktoś po wakacjach zdecyduje się na adopcje ważne aby pamiętał, by na kolejny urlop zabrać pieska, albo zapewnić mu należytą opiekę u znajomych czy rodziny na czas wyjazdu.

Na pewno prędzej czy później ktoś zechce Tinkę zaadoptować, najważniejsze że jest we wspaniałym dt, a nie w schroniskowym boksie. Ewelinaaa, dziękuję Ci w imieniu sni, że dałaś jej dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Już troche pobiegałam, ale teraz chcialabym się przytulic do swojego ludzia :loveu:[/QUOTE]

Tina już zaliczyła swój poranny spacerek teraz zajadła sniadanko i odpoczywa w najlepsze na swojej poduszce :)
[B]kanna [/B]wydarzenie na FB Tinka juz ma długo :) Oto one: [URL]http://www.facebook.com/events/436450013041868/[/URL] Zaglądajcie, udostepniajcie, komentujcie ! Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Tinka cudowna, psi ideał:loveu:
Powinna się po nią kolejka ustawić. Niestety w wakacje jest zastój w adopcjach. Zupełnie tego nie rozumiem.

Czy wszyscy potencjalni nowi właściciele wyjeżdżają. I to na całe wakacje???????//

Jeśli ktoś po wakacjach zdecyduje się na adopcje ważne aby pamiętał, by na kolejny urlop zabrać pieska, albo zapewnić mu należytą opiekę u znajomych czy rodziny na czas wyjazdu.

Na pewno prędzej czy później ktoś zechce Tinkę zaadoptować, najważniejsze że jest we wspaniałym dt, a nie w schroniskowym boksie. Ewelinaaa, dziękuję Ci w imieniu sni, że dałaś jej dt.[/QUOTE]

Te wakacje to koszmarny okres dla psow ze schronisk i nie tylko. Bardzo ciezko jest im wtedy znalezc nowe domy, ale nie zawsze. zdarzają sie i dobre zakonczenia nawet w wakacje :) Już sierpien , wakacje powoli sie kończą moze za niedługo w końcu coś ruszy :) A jeśli chodzi o dt Tina mi każdego dnia dziekuje za niego wtulając swoją główke w moje rece, ciągle podrzuca moje dłonie mordką bym tylko ją głaskała,przyulała i pieściła. Wtedy ona jest w 7 niebie i nic jej wiecej nie potrzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Te wakacje to koszmarny okres dla psow ze schronisk i nie tylko. Bardzo ciezko jest im wtedy znalezc nowe domy, ale nie zawsze. zdarzają sie i dobre zakonczenia nawet w wakacje :) Już sierpien , wakacje powoli sie kończą moze za niedługo w końcu coś ruszy :) A jeśli chodzi o dt Tina mi każdego dnia dziekuje za niego wtulając swoją główke w moje rece, ciągle podrzuca moje dłonie mordką bym tylko ją głaskała,przyulała i pieściła. Wtedy ona jest w 7 niebie i nic jej wiecej nie potrzeba :)[/QUOTE]

Uważam, że nie ma nic wspanialszego, niż dać dom stały lub tymczasowy psiakowi po przejściach (tzn. ze schronu lub znalezionemu).
Mój Kajtuś został znaleziony na stacji benzynowej przez AgusięP z dogomanii.
Od razu mnie pokochał, już pierwszą noc spędził na łóżku przytulony do mnie.
W styczniu br wzięłam na tymczas 7-miesięczną sunię. Okazała się bardzo inteligentna i kochana, w maju miałam przez 2 dni sunię, której pozbyto się jak śmiecia, wracała pod drzwi mieszkania i była za to bita i kopana. Nie mogła u mnie zostać, bo byłam unieruchomiona po operacji. Pojechała do wspaniałego hoteliku, gdzie czeka na domek. jest takim słodziakiem jak Tinka, też mimo wielu ogłoszeń chętnych do adopcji brak. Teraz mam tymczasowo 2miesięczną kotkę
Mam nadzieję, że niedługo zastój w adopcjach minie.
Buziaczki dla kochanej Tinki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Uważam, że nie ma nic wspanialszego, niż dać dom stały lub tymczasowy psiakowi po przejściach (tzn. ze schronu lub znalezionemu).
Mój Kajtuś został znaleziony na stacji benzynowej przez AgusięP z dogomanii.
Od razu mnie pokochał, już pierwszą noc spędził na łóżku przytulony do mnie.
W styczniu br wzięłam na tymczas 7-miesięczną sunię. Okazała się bardzo inteligentna i kochana, w maju miałam przez 2 dni sunię, której pozbyto się jak śmiecia, wracała pod drzwi mieszkania i była za to bita i kopana. Nie mogła u mnie zostać, bo byłam unieruchomiona po operacji. Pojechała do wspaniałego hoteliku, gdzie czeka na domek. jest takim słodziakiem jak Tinka, też mimo wielu ogłoszeń chętnych do adopcji brak. Teraz mam tymczasowo 2miesięczną kotkę
Mam nadzieję, że niedługo zastój w adopcjach minie.
Buziaczki dla kochanej Tinki[/QUOTE]

Też miałam juz wiele psów na dt, i podoba mi sie to , ze mimo tego co one przeszły, co wycierpiały są tak wdzieczne, kochane i grzeczne , ze czasami jest to az niemożliwe. Teraz mam tylko Tinę na dt i swoja sunie na dodatek , ale nie mam zamiaru na niej kończyć, po odejsciu Tiny ode mnie , nadal bede dt, dla innego biedaka. :)

Tina również posyła buziaczki dla wszystkich ciotek, które ją odwiedzają :) Odrazu sie miło robi gdy tyle osóbek tutaj zagląda :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...