Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

U Tiny bez zmian wszystko idzie do przodu.Muszę iść zaszczepić ją przeciwko wściekliźnie, bo już nadszedł ten czas.

Męczy mnie jedna taka mała rzecz, kończy nam się zapas karmy. Również potrzebujemy na to pieniążków. Mi na konto dopiero wpływają po 25.06, a niestety nie wiem czy starczy nam do tego momentu karmy... :-(

Do tej pory kupowałam jej z własnych pieniążków suchą oraz gotowana karmę.. Miałam jeszcze zapas karmy po poprzednim psiaku. Niestety przy dwóch psach bardzo szybciutką rozchodzą się pieniądze. Czy ktoś mógłby zorganizować bazarek dla Tiny, aby uzbierać chociaż część pieniążków na karmę, albo ktoś może przesłać karme(suchą)? :(

Nie chcę, aby sunia była głodna, oszczędzam jak tylko mogę jednak to wcale nie jest takie proste :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewelinaaa']Do tej pory zjadała Eukanubę, 2 rodzaje. Tylko za chiny nie pamiętam dokładnie jakie to były, bo karmę wsypuje do jednego dużego pojemnika, a opakowanie wyrzucam.[/QUOTE]

Przepraszam, ze pytam ale dlaczego ekanubę? To znaczy ja powiem że nie uznaję ekanuby z dwóch powodów

[LIST=1]
[*]fakt ze jest testowana na zwierzętach
[video=youtube;EN82rnH7Ldo]http://www.youtube.com/watch?v=EN82rnH7Ldo[/video]

to tylko dwa filmiki (drugi daje w kolejnym poscie bo wolno tylko jeden wstawiać do postu) tego jest dużo więcej jak i materiałów opisujących to co robi ekanuba
[*]No i na dodatek cena.
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Eukanubę dostawała ze względu na to ,że miałam duży wór karmy od schroniska kiedy przyjmowałam od nich psa na DT, i przy kolejnej tymczasowiczce dostałam kolejną paczkę Eukanuby. Dlatego stwierdzilam, ze nie bede kupować kolejnych paczek karmy, jesli mam te. Teraz się kończą. I tak Tina zjada więcej gotowanego jedzenia, niz suchego. Suche to bardziej taka przekąska. :)

Link to comment
Share on other sites

Szukamy cioci , która pomoże zrobić bazarek dla Tiny !! :)

A u suni jak narazie wszystko wporządku. Zauważyłam, ze bardzo boi się burzy. Gania po domu i nie wie gdzie sie schować..
Wybrała wczoraj miejsce pod stołem i tam przeleżała całą burzę. :)
Obecnie nie było żadnych zgłoszeń, nikt się Tinką nie interesuje... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Dziewczyny, utworzyłam wydarzenie dla Tiny na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/436450013041868/[/URL]

Zapraszam wszystkich do obejrzenia, udostępniania i zapraszania swoich znajomych. Może teraz ktoś ją wypatrzy :D[/QUOTE]


Link nie działa :(

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Tinkę, bo nam troszeczke spadła. :)
U Tiny wciąż głucha cisza. Nikomu się sunia nie podoba, nikomu nie podbiła serduszka... Wciąż czekamy...
Ostatnio gdy były te burzowe dni, okazało sie , ze Tina nie znosi takiej pogody,ze strachu schowała się pod łóżkiem i czekała az burza minie..
A co do reszty bez zmian to wciąż radosna, wspaniała i pełna energii sunia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Domku, gdzie jesteś :-([/QUOTE]

No wlaśnie sama się zastanawiam :(

A tym czasem.
Słońce przyszło okulary są potrzebne :P

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/417488_359257450813535_1826221960_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...