Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy "Pupilki Amelki"


babi2

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233545-Bazarek-dla-Leosia-a-może-bardziej-dla-Luzika-ZAPRASZAM"]TUTAJ[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233545-Bazarek-dla-Leosia-a-może-bardziej-dla-Luzika-ZAPRASZAM-!!!"] [/URL]bazarek :)

A dlaczemu mi ten podpis usunęli, co w nim było nie tak i niezgodnie z regulaminem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sioodemka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233545-Bazarek-dla-Leosia-a-może-bardziej-dla-Luzika-ZAPRASZAM"]TUTAJ[/URL]bazarek :)


A dlaczemu mi ten podpis usunęli, co w nim było nie tak i niezgodnie z regulaminem ?[/QUOTE]


pewnie był za duzy
mnie tez pousuwali, nie przejmuje sie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sioodemka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233545-Bazarek-dla-Leosia-a-może-bardziej-dla-Luzika-ZAPRASZAM"]TUTAJ[/URL]bazarek :)

A dlaczemu mi ten podpis usunęli, co w nim było nie tak i niezgodnie z regulaminem ?[/QUOTE]
nie pamiętam jaki miałaś, ale widocznie nieregulaminowy był

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][I][B]Jestem dopiero teraz, przepraszam:-( Leoś był na wizycie u pani neurolog Olender w Tychach. Zleciła zrobienie rezonansu, gdyż RTG nie pokazuje wyraźnie c i jak. Nie chce nas oszukiwać, że rehabilitacja pomoże bo nie wie co z tkankami, czy jest ciągłość i jakiś ucisk, czy jest zerwanie.
Na jutro czyli 12 czerwca jesteśmy umówieni w Klinice w Mikołowie aby omówić sprawę rezonansu i jeszcze raz zobaczyć pieska.
Jesteśmy 3 miesiące do tyłu ale nie tracimy nadziei, pysk tego psiaka i jego chęć życia mówią same za siebie. Państwo, którzy go przygarnęli z ulicy, mają swoich 4 innych przygarnietych psiaków, bokserkę i owczarka i jeszcze dwa inne, ciężko im. :-( Jako jedyni nasze stowarzyszenie odpowiedziało na ich apel pomocy:-([/B][/I][/QUOTE]

stary post ale mam pytanie, czy macie zapis jakichkolwiek zdjec rtg na plytce/CD?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, cieszę się ,że jesteście i ci "starzy" i nowi. Bazarki się kręcą. Poker ma Kredkę, a u sioodemki poezja na cześć Leona :)
U Leosia wszystko w normie -jak w pieluszce to ciągnie łapki jak foczka - bez pieluszki może kankana zatańczyć, ale chodzić nie chce. U mnie urwanie głowy z pracą w domu. Nie mogę się odrobić z papierów, a nawet jak myślę,że się odrobiłam to wpadają nowe papierowe zadania. Dziś wpadam też na chwilkę, bo na starość skierowano mnie na internetowy kurs dokształcający i w poniedziałek test - poprzedni oblałam!!! :razz:, Czyli trzeba poczytać ok 100 stron w pdf na ekranie wielkości znaczka pocztowego ( nie drukuję bo oszczędzam lasy :) )
O Leosia już nikt nie pyta, ogłoszenia już chyba wygasają a wpis krakowianki mnie zaintrygował....
Pozdrawiam wszystkich i biorę się do roboty :wallbash:"jak walczyć z terroryzmem !!!" :angryy:
Jeśli nie zwariuję :stormy-sad: to niebawem się odezwę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Witam wszystkich, cieszę się ,że jesteście i ci "starzy" i nowi. Bazarki się kręcą. Poker ma Kredkę, a u sioodemki poezja na cześć Leona :)
U Leosia wszystko w normie -jak w pieluszce to ciągnie łapki jak foczka - bez pieluszki może kankana zatańczyć, ale chodzić nie chce. U mnie urwanie głowy z pracą w domu. Nie mogę się odrobić z papierów, a nawet jak myślę,że się odrobiłam to wpadają nowe papierowe zadania. Dziś wpadam też na chwilkę, bo na starość skierowano mnie na internetowy kurs dokształcający i w poniedziałek test - poprzedni oblałam!!! :razz:, Czyli trzeba poczytać ok 100 stron w pdf na ekranie wielkości znaczka pocztowego ( nie drukuję bo oszczędzam lasy :) )
O Leosia już nikt nie pyta, ogłoszenia już chyba wygasają a wpis krakowianki mnie zaintrygował....
Pozdrawiam wszystkich i biorę się do roboty :wallbash:"jak walczyć z terroryzmem !!!" :angryy:
Jeśli nie zwariuję :stormy-sad: to niebawem się odezwę ;)[/QUOTE]

Nie zwariuj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...