Jump to content
Dogomania

Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Tej ratlereczki mi strasznie zal, z domu do kojca wyleciała.......
Mam niestety dt zajety.....[/QUOTE]
Na dodatek wygląda, jakby jakieś zapalenie miała - za dużo pokarmu może?

Jutro spróbujemy z [B]Lupi[/B] "złapać" właściciela i namówić go do zrzeczenia się psów, a wtedy potrzebne będzie wsparcie na wizytę u weta (odrobaczenie, odpchlenie maluchów i ich matki), karmę, sterylki suk...

Czy ktoś może coś wstępnie zadeklarować na pomoc tym psom?

Link to comment
Share on other sites

A gdzie mozna tam zaskarżyć SG? Jak nie oni, to policja i prokuratura, doniesienie o popelnieniu przestępstwa... Tylko, że wtedy to niestety psy staja sie "dowodem w sprawie" :angryy: jesli oczywiście jakas sprawa jest i dopiero trudno im pomóc. Zas.any ten świat!

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś ma i mógłby wypożyczyć maszynkę do strzyżenia psów?? Myślę o ogoleniu tego teriera aby zobaczyć w jakim stanie jest jego skóra ale maszynki nie mam :(.
Przydadzą się też szampony do delikatnej skóry...
W celu przewozu psów do lek. wet. przydałaby się jakaś klatka lub większy transporter - jeżeli ktoś ma, chętnie pożyczymy na jakiś czas...

Link to comment
Share on other sites

Ktoś zaoferował, że zapłaci za fryzjera dla teriera :) Tylko z transportem gorzej... Po fryzjerze można by do weta na oględziny z nim podjechać, żeby skórę zobaczył, czy żadnych chorób pod tym nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Właściciel zrzekł się psów :)
2 szczeniaczki (suczki) pojechały do[B] Lupi[/B], dla 4 właściciel ma domy, do których pojadą do niedzieli.

Terier ma 3 lata, 2 starsze suczki chyba 12 i 13 lat :( Będzie ciężko o domy dla nich...

Link to comment
Share on other sites

Mamy zrzeczenie opieki dla 2 psów (w typie husky i teriera), 3 suk, 2 szczeniaków.
Myślałam, że sunia z małymi (6 szt.) przyjadą do mnie ale dostałysmy tylko 2 maluchy (suczki). Suka z 4 pozostałymi szczeniakami została jeszcze na miejscu (bo zamówione... :( ). W niedzielę niby ma być odbiór szczeniaków i wtedy sukę możemy zabierać...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba będzie po kolei z psami do weta jechać (szczepień raczej nie mają... raczej...), sterylki załatwić, kastracje, odrobaczenie, odpchlenie Ogólnie moim zdaniem w fatalnym staniem wszystkie...
Maluchy mają bardzo grube brzuszki - pewnie robale...
Do wody dopadły jakby dość długo nie piły...
Przed chwilą zważyłam dzieciaki (8 tydzień zycia).
Większy dzieciak waży 1158 g
Mniejszy dzieciak waży 950 g.

Edited by Lupi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lupi']Oj tam... Justyna pewnie tak ale ja się za wspaniałą nie uważam.
To tylko miłość do psów...
I złość do ludzi...[/QUOTE]

Dałyście szansę tym psom, miały odwagę stanąć oko w oko z tym facetem, to jest bardzo dużo.

Potrzebujemy maszynki, halo halo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...