Jump to content
Dogomania

Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!


Cudak

Recommended Posts

Kurczę, przydałby się DT bez psów. Ale jak znaleźć DT bez innych zwierząt???? To raczej nierealne. Pewnie po ostrzyżeniu będzie to piękny psiak, trzeba by było go jak najszybciej zabrać, ostrzyc, wykastrować , wyleczyć i ogłaszac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sęk w tym, że nie ma gdzie go zabrać, a właściciel codziennie pod wpływem, więc psa bez zastanowienia odda...

Martwi mnie najbardziej, że nie jest wykastrowany. Może i dom u "hodowcy" nie będzie zły (to myśliwy, psiak miałby ruch zapewniony), ale szkoda jakby go do dalszej "hodowli" wykorzystywano :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Sęk w tym, że nie ma gdzie go zabrać, a właściciel codziennie pod wpływem, więc psa bez zastanowienia odda...

Martwi mnie najbardziej, że nie jest wykastrowany. Może i dom u "hodowcy" nie będzie zły (to myśliwy, psiak miałby ruch zapewniony), ale szkoda jakby go do dalszej "hodowli" wykorzystywano :([/QUOTE]

A tak zapewne może być :/ i rozród niekontrolowany..... kurcze, że też nie da się go jakoś wykastrować :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie do końca, bo to pseudohodowca :( i nie wiemy, jakie warunki.
Wysłałam mu umowę adopcyjną, ale obawiam się że dogada się z właścicielem za naszymi plecami. Nic nie zrobimy - nie ma gdzie go zabrać na tą chwilę.[/QUOTE]
O jaaaa. To nie może tam wrócić!!! Myśle, myśle, myśle..... Zapytam znajomej co ma Hodowle innych psow, może pomoże.....da jakieś kontakty....

Link to comment
Share on other sites

Tylko aby nikt nie miał pretensji (bo pies wygląda gorzej niż na fotach) - lepiej szukać domku BEZ zwierząt - zwłaszcza że nie wiemy co jest pod dredami... :(.
Chyba że zdążymy go ogolić i do weta zabrać w celu obejrzenia psa...

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się z tym "hodowcą" na dziś, ma podjechać. Bardzo mu zależy na tym psie... Wiem tylko, że tego psa wyhodował i że na pewno pies jest bez rodowodu, ale czy był to jeden miot, czy cały czas je rozmnaża, tego nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

OK - już wiem wszystko o terierze. To niby "przypadkowy" mix walijskiego z foxterierem... Pies był podobno dobry na dziki i kaczki, dlatego też chłopakowi zależy na nim. Zgadza się na wizyty przed i poadopcyjne, podpisze umowę i w razie czego będzie można psa odebrać, ale myślę że będzie dobrze.
Na pewno psiak będzie dobrze karmiony i będzie miał zapewniony ruch codziennie. Pojedzie do nowego domu w przyszłym tygodniu, jak będzie zrobiony dla niego kojec.

Psu ewidentnie chodzenie sprawia ból, nie chciał dziś podejść - siedział na budzie tylko :( a jak zeskoczył, to odwrócił się do tyłu i zapiszczał, bo go zabolało :(

Jedzenia i wody oczywiście nie miały (no, husky miał trochę brudnej na dnie wiadra..)

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5148/p6081978.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Barry, mix husky, bardzo zapchlony, cały czas się drapie. Odpięliśmy mu łańcuch, mam nadzieję, że nie będzie próbował z tego powodu się podkopać i uciec... Duży, łagodny psiak.


[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1445/p6081968.jpg[/IMG]

[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2421/p6081972.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sunia i szczeniaki, nalałam im wody i nasypałam suchej karmy (kupiłam najtańszą w Intermarche, taką dla szczeniaków). Rzuciły się do miski, tak, że matka nie miała jak się przecisnąć do jedzonka... Nasrane jest już nawet na budce :(

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4990/p6081973.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Cudak, dzięki, że je nakarmiłaś, kochana jesteś!!!![/QUOTE]

Rano miałam tylko 500 gram karmy dla szczeniaków, ale dostaliśmy wsparcie :loveu: więc jakiś czas brzuszki będą pełne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:) Przelać Wam coś na karmę?[/QUOTE]

Na te chwilę najpilniejsze odpchlenie (najbardziej zapchlony husky, non stop się drapie), odrobaczanie, szczepienia, sterylka suni-matki szczeniaków...
Jakbyś mogła wspomóc groszem :loveu: to [B]Lupi [/B]wyśle swoje konto na PW.
Nie doszła jeszcze żadna wpłata :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Lupi[/B] prześle, dziękuję.

Zapomniałam dopisać, na tej działce mieszkają również SZCZURY, a smrodu i brudu nie da się chyba opisać słowami... [B]
DT dla Barrego (husky) i dwóch małych staruszek PILNIE POTRZEBNE!!
[/B]Żaden pies nie zasługuje na takie warunki, mają gorzej niż w schronisku[B] :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...