Jump to content
Dogomania

Pan za granice a pies? na ULICE! STRASZLIWIE CHUDY,DUŻY I B.ŁAGODNY-SZNAUCER/WILCZARZ


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na razie wiemy,że: pies ma minimum 10 lat a prawdopodobnie nawet wiecej, jego matka była sznaucerką (rozmawiałam z Pania do ktorej suka należała).Właściciela faktycznie nie ma, wyparował...podobno za granicę. W domu gdzie mieszkał od czasu do czasu ktoś bywa,w ogrodzie jest sporo porozstawianych garnków,sądze,że może na jedzenie dla psa. Poza tym pies regularnie przychodzi pod sklep i tam zalicza puszke karmy od Pani kierowniczki a i niektórzy klienci cos mu tam daja.
Pies jest łagodny, wszyscy tamtejsi to wiedza i nikt się go nie boi.Cała sytuacja trwa może i trochę dłuzej niż dwa lata.
Przypuszczamy,ze może sypiać na własnym pdwórku albo chodzi do firmy i ochroniarzy...Poza tym przemieszcza się po terenie...a jest gdzie chodzić...
Jest faktycznie zaniedbany ale jak go namierzymy to spróbujemy się ogarnać i odpowiednio go zabezpieczyc.dzisiaj go niestety nie widziałam, wieczorem tez nie...

Z mojej strony [B]30,- zł[/B] jednorazowo na zaopiekowanie psiaka.

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny ja mogę trochę fantów na bazarek dla Savanka podarować. Jutro jestem w Kielcach to mogę podrzucić komuś....[/QUOTE]

[quote name='savahna']Napisze do Inci, bo ona mówiła,że ma dużą chałupke i moze fanty przewaletować.
Dzieki.[/QUOTE]
Dawać co macie:razz:
Jutro mam wolne, gdzieś tam się przemieszczam, ale jestem w miarę czasowa:lol: Zaraz piszę pw.

Link to comment
Share on other sites

Dziś się pojawił:)
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7079/12018.jpg[/IMG]

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9643/12017q.jpg[/IMG]

te filcuszki wycięte: ( nie dało się więcej, bo nożyczki się rozwaliły)
[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8918/12021.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Trudno jest na niego trafić,bo sie przemieszcza albo gdzies poleguje... ale czasem się udaje.
Dzięki za fanty. Na pewno sie przydadza i pewnie dla niego, bo postaramy się jakoś mu dolę polepszyc.
Incia dała trochę suchej, dobrej karmy dla niego.Też dzięk!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='słodkokwaśna']Incia gorzej będzie jak mu się ten weekend przedłuży....może chcesz pożyczyć mój , to jak Andrzej pojedzie do Ciebie po suczkowy kaftanik , to Ci może od razu aparat podrzuci....[/QUOTE]
Aaaa zapomniałam napisać, że nie było kaftanika:roll:
A zdjęcia zrobione zostaną w środę, więc najpóźniej w piątek bazar ruszy pełna parą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Incia']Aaaa zapomniałam napisać, że nie było kaftanika:roll:
A zdjęcia zrobione zostaną w środę, więc najpóźniej w piątek bazar ruszy pełna parą![/QUOTE]

Ooooo to poszukam w samochodzie , może gdzieś pod kibicowymi akcesoriami mojego TŻ się zawieruszył.....:razz:
Jak będziesz potrzebować aparatu to daj znać..........

Czy miejsce dla Savanka jeszcze czeka u Jaagi? Bo jak chłopak się pojawi , to dobrze by było go tam szybko wysłać.
Czasami jeździmy w tamtą stronę, to Savanka byśmy zabrali ze sobą, tylko niech się przestanie chować....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...