Jump to content
Dogomania

Pan za granice a pies? na ULICE! STRASZLIWIE CHUDY,DUŻY I B.ŁAGODNY-SZNAUCER/WILCZARZ


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja może jako pierwsza tak skromnie,ale chciałabym sie co miesiąc móc wywiazać a jeszcze może coś na bazarek potem zmajstruję...
[B]To ode mnie 20,- złociszy stałej[/B].
Właśnie wracam z poszukiwań psa. Troche przypanikowałam, bo robiłam kilka podejść dzisiaj i go nie widziałam.Teraz był przy sklepie.Kierowniczka powiedziała,że on zawsze przychodzi jak widzi jej samochód.Zwykle rano się zjawia no ale i wieczorem czasem. Błąka się już ponoć bardzo długo ...i tu szok:-o... około dwóch lat.:shake:
Ja w tamtym rejonie zwykle nie bywam i właściwie można powiedzieć,że dzięki innemu psu zyskał szansę na jakieś lepsze jutro. Wygląda faktycznie kiepściutko, ale machał do mnie ogonem.Wysypałam żarełko.:roll:
Nie wiem czy nie powinnam go jutro zgarnąc, tylko usilnie myślę gdzie go przechować.:niewiem:
Mam prosbe,jesli ktoś może o zapraszanie ludzi na watek.:loveu:

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

Nic dziwnego, że taki wyniszczony. Jemu szansa to już chyba najbardziej się należy. Pamiętam uczucie, jak zabierałam ze schroniska Sarę z Rudy Śl. po 9 latach pobytu tam. Tu chyba podobnie Savaha będzie miała, jak go zgranie. Lat mniej, ale warunki spartańskie.

Link to comment
Share on other sites

Savahno, kto bedzie koordynować przekazanie psiaka? Andrzej wyjechałby rano. W drodze powrotnej w Kielcach odebrałby go. Tylko prosiłabym o podanie na PW telefonu kontaktowego.

Tu też poproszę, jak na wątku Tosi, żeby w miarę możliwości zabezpieczyć go przeciw kleszczom przed wyjazdem, bo nie mam nic na tak dużego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Savahno, kto bedzie koordynować przekazanie psiaka? Andrzej wyjechałby rano. W drodze powrotnej w Kielcach odebrałby go. Tylko prosiłabym o podanie na PW telefonu kontaktowego.

Tu też poproszę, jak na wątku Tosi, żeby w miarę możliwości zabezpieczyć go przeciw kleszczom przed wyjazdem, bo nie mam nic na tak dużego psa.[/QUOTE]
Centrala przydzieliła szwadron kielecki dwuosobowy KE do spotkania z Endrju:) Zajmujemy pozycje:). Savahna daj znak rano (??) kiedy wyruszyć na akcję:)

Link to comment
Share on other sites

Szukałam go z moim psem przez godzine od szóstej, potem przez półtorej od ósmej i potem jeszcze z wegielkowa.Obczaiłam podwórka z górnej scieżki więc miałam je jak na dłoni...
Łaziłysmy po krzakach i opłotkach...
Nie udało się...ale obmyslamy szczwany plan i robimy wywiad środowiskowy...Coraz więcej info zbieram.
Jak się sytuacja wyjasni do końca to napiszę.Na pewno go tak nie zostawimy.
Jaaga sorry i dzięki...
Szczęście,że przed nami ciepła pora roku, bedzie zaopiekowany w odpowiedni sposób na pewno

Link to comment
Share on other sites

No nie udało się, ale pomożemy psiakowi.
Oczywiście Savan potrzebuje trochę kasy, bo wcierka, robale, wet, szczepienie, a potem fryzjer(?). Damy radę wspólnie, prawda?
Kasa kieleckich psiaków baardzo nadwyrężona więc może jakieś jednorazowe deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...