Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

[quote name='togaa']Chyba o ten hotelik chodzi;
[URL]http://hoteldlapsow.net/[/URL][/QUOTE]
Dokładnie o ten hotelik chodzi na dzień dzisiejszy mamy 435 zł ( w tym dwie jednorazowe wpłaty)...nie wiem czy jest możliwe przeprowadzenie tej misji do końca??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam zaproszenie i zapytanie o wolne miejsce od ihabe. Zapisałam numer tel., który jest podany w sprawie kontaktu, jeżeli aktualne jest, że dostępna jest dla nich buda ( tak jest napisane w 1 poście), to może uda się u mnie coś wykombinować. Zadzwonię jutro.

Link to comment
Share on other sites

Bambino strasznie mi przykro z powodu odejścia Twoich ukochanych [B]Grafita i Pusi, [/B]bardzo Ci współczuję:-(
Co do naszych kumpli to cały czas mam dylemat!
Zarezerwowałam kojec w Mokrym Nosku, ale nie mam jeszcze wszystkich deklaracji, sama tego nie ogarnę:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']w pierwszym poście wstawiam konto braci mniejszych, będziemy płacić fakturki za hotelik z uzbieranych pieniążków.[/QUOTE]
Bardzo jestem Ci wdzięczna:) ale i tak jestem pełna rozterek! Boję się o Reksa, jak on zniesie tę zmianę?? wiele lat na tym terenie zrobiło z niego prawdziwego kloszarda ( a tacy niechętnie się socjalizują ) Fred jest moim zdaniem bardzo adopcyjnym psem( to sympatyczny kundelek i bardzo spolegliwy) razem stanowią bardzo subtelny duet, można o nich książkę napisać. Jest taki hotelik pod Radomiem(w którym jest mój podopieczny Cezar) ale właściciel nie może wystawić faktury.

Link to comment
Share on other sites

Bambino adoptowala od elzymilicz moja podopieczna Pusie i stworzyla jej po ciezkim zyciu prawdziwy raj na ziemi. Znam Bambino osobiscie i zapewniam, ze dla waszych psiakow dt u Bambino to najlepsze co im w zyciu moglo sie trafic.

Kasiu, szczerze wspolczuje z powodu Grafita.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja nie mam pojęcia na jakich, Bambino napisała że jutro będzie dzwonić do kogoś kto jest podany w kontakcie?
Kto to? Wtedy się wszystkiego dowiemy :)[/QUOTE]
Kontakt jest do mnie:) to ja je dokarmiam i pilotuje ich ewentualną adopcję. Pracuje w szpitalu tam gdzie one koczują:(
W takim razie czekam na telefon od Bambino:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Reks przykuśtykał do mnie na trzech łapach! (coś mu się stało w tylną łapkę) przednia jakaś poraniona! nie wiem co wyprawiał czy ścigał się z samochodem czy go ktoś kopnął??
Ihabe napisz, czy już wiadomo ile jest tych wpłat na koncie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Dzisiaj Reks przykuśtykał do mnie na trzech łapach! (coś mu się stało w tylną łapkę) przednia jakaś poraniona! nie wiem co wyprawiał czy ścigał się z samochodem czy go ktoś kopnął??
Ihabe napisz, czy już wiadomo ile jest tych wpłat na koncie?[/QUOTE]

O matko! A co z Bambino? Dzwoniła?

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z [B]Bambino, [/B]umieszczenie tych dwóch byłoby szczytem marzeń! ale to nie takie proste. Na tę chwilę mogłaby wziąć na tymczas jednego (mniejszego) Fredzia, dlaczego? to sama Wam o tym napisze

Link to comment
Share on other sites

przeczytałam cały wątek też jestem z Radomia , mam pod opieką małego Gacusia , który przebywa w hoteliku u Liliany w Straszynie , gdzie uczy się też dobrych manier , rozmawiałam z nią o pieskach mówiła , ze jeżeli ważą do 7 kg to mogą u niej przebywać, i uczyć po 300 zł zresztą wstawie linka i nr telefonu do niej , musiałaby dzwonić osoba , która by była odpowiedzialna za pieski .
Straszyn to koło Gdańska
[url]http://www.facebook.com/ZwierzetaMajaGlos.PrzystanLiliany[/url]

telefon 505222816

Link to comment
Share on other sites

link na dogomanii o Gacusiu
a pieski do 7kg ale każdy
w hoteliku mają zapewnine nauki , jedzenie i stały kontakt telefoniczny , zdjęciowy i inny
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227329-Gacek-przebywa-w-DT-Brakuje-180-zł-deklaracji-(?highlight=Gacek[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='naszkaarek']link na dogomanii o Gacusiu
a pieski do 7kg ale każdy
w hoteliku mają zapewnine nauki , jedzenie i stały kontakt telefoniczny , zdjęciowy i inny
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227329-Gacek-przebywa-w-DT-Brakuje-180-z%C5%82-deklaracji-%28?highlight=Gacek"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227329-Gacek-przebywa-w-DT-Brakuje-180-zł-deklaracji-(?highlight=Gacek[/URL][/QUOTE]

Po pierwsze mały czyli Fredzio waży z 10-12 kg a duży czyli Reks około 20 kg, więc dyskwalifikacja na wstępie!
Po drugie jeśli hotel to wiem co mnie czeka.....zabieganie o wpłaty (a psy są dwa)...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...