Jump to content
Dogomania

Bruno, jamnik podpalany ma domek!


soboz4

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='soboz4']dziś Bruno miał kastrację, nie przekazano informacji o bolącym uchu, wet zobaczy dopiero ucho w poniedziałek, pocieszające jest że i tak dostał antybiotyk...[/QUOTE]

eh...ten przekaz informacji:(
może trzeba byłoby wywiesić seledynową tablice przy pokoju weta i tam przypinać ważne informacje?? wtedy może nie było by tak łatwo je przeoczyć;)

Jamniś jest cudny!! musimy jednak z całych sił starać się o domek dla niego. Biedaczek...bardzo widać, że schronisko źle na niego wpływa:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Mamy teraz zeszyt, to bardzo dobre rozwiązanie[/B], zawsze pamiętajcie zgłoszenie nie jest ważne jak nie wpisze się w zeszyt, tam wpisujemy numer psa, numer boksu i niepokojące objawy!

[SIZE=4][B]Żadne karteczki, żadne powiedzenie na boku, wyłącznie prosimy o zeszyt!!!!
[/B]
[/SIZE]
Zeszyt jest w biurze, jedyny problem w czwartki, kiedy biuro jest zamknięte.

Ale może zrobimy jeszcze jeden i jak biuro jest nieczynne, czyli w czwartki po zajęciach, w razie potrzeby, powiesimy po zajęciach na klamce.

[B]Pamiętajcie bez wpisania do zeszytu (taka została ustalona procedura z wetami) weterynarz nie ogląda psa!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Usunęłam jedno z poprzednich ogłoszeń Bruna i dodałam na nowo, aby ukazało się w gazecie.

[url]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/katowice/60603/brunosliczny-jamnik-dziadzius-uda-sie-z-toba-na-emeryture.html[/url]

Kontakt jest na Hanię. Treść ogłoszenia w gazecie (ukaże się w pierwszym tygodniu czerwca w wydaniu Jastrzębie-Zdrój):

"Bruno, porzucony jamnik-dziadziuś (ok.10-letni) z katowickiego schroniska rozpaczliwie błaga o dom! Pozwala się głaskać i brać na ręce. Spokojny, idealny dla osoby starszej, pokocha całym sercem.
Kontakt: [B]788-420-553[/B]"

Link to comment
Share on other sites

kochani....chociaż nie zawsze pałałam miłością do jamników, tak tego dziadziusia wyjątkowo mi szkoda:(
po nim dosłownie widać jak GAŚNIE!!!
chyba czas powaznie pomyśleć o wyciągnięciu go z boksu...nim...będzie za późno....
dzisiaj obserwowałam go na spacerze, był bardzo apatyczny...jakby w jakimś amoku/ depresji....wychudzony...bez cienia nadzieji
żal patrzeć w te piękne, smutne oczy:(

Link to comment
Share on other sites

pani dzwoniła w jego sprawie, chce dać mu dom tymczasowy a może i stały, warunkiem jest pokochanie królika i żeby nie miał choroby lokomocyjnej, będzie sporo jeździł

mam nadzieję, że się nie rozmyśli, ma dzwonić w niedzielę albo w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']pani dzwoniła w jego sprawie, chce dać mu dom tymczasowy a może i stały, warunkiem jest pokochanie królika i żeby nie miał choroby lokomocyjnej, będzie sporo jeździł

mam nadzieję, że się nie rozmyśli, ma dzwonić w niedzielę albo w poniedziałek[/QUOTE]

Cieszę się, że zadzwoniła :) Kiedy nie odpisała już na mojego emaila to pomyślałam, że się rozmyśliła :(

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą rozmawiałam ze schroniskiem, Bruno został wykapany na marsz seniorów i bardzo lubi wodę i kąpanie, nie chciał wyjść z wanienki, aż podstawiał każdą łapkę do mycia, bardzo mu brakuje kontaktu z człowiekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']przed chwilą rozmawiałam ze schroniskiem, Bruno został wykapany na marsz seniorów i bardzo lubi wodę i kąpanie, nie chciał wyjść z wanienki, aż podstawiał każdą łapkę do mycia, bardzo mu brakuje kontaktu z człowiekiem[/QUOTE]

Bieduniek, bardzo mocno trzymamy za niego łapy :(

Link to comment
Share on other sites

ten dziadziuś w takiej samej sytuacji jak Bruno [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227282-Nie-umrę-jeszcze-poczekam-na-Ciebie-Marley-Łódz[/URL]
tylko, że nikt się nim zupełnie nie intersuje:-(
zjarzyjcie chociaż dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Dzwoniła do mnie Bożenka przed chwilą. Jamniś jest dziś na festynie w Katowicach. Po wyjściu ze schroniska zmienił się ogromnie. To otwarty na kontakt sympatyczny piesek, który pozwala się dotykać każdemu. Ząbki ma bardzo ładne, więc może jest młodszy? Niestety reaguje bardzo na koty - więc szansa, że nie bedzie reagował na króliki jest znikoma :( Autem jeździ super, zostaje też sam spokojnie w samochodzie, więc jest szansa, że nie będzie miał lęku separacyjnego. Szukajmy czegoś dla niego, błagam!
Udało nam się załatwić miejsce w hoteliku. Koszt: 10zł/dobę. Prosimy o pomoc!
Wydarzenie Bruna na FB: [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]https://www.facebook.com/events/395304160511096/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość ,że jest taki przyjacielski.. z tym hotelikiem.. pewnie musimy ,poszukać w tych dziurawych już kieszeniach , może jak każdy.. po parę złotych..
gorzej z tym królikiem... ale spróbujmy .. iść na całość! .. i sprawdzić ten kontakt z królikiem.. w klatce ... może?...

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

Bruno na razie jest u mnie w domu, ząbki z tyłu ma nico zakamienione, ale Iga ma dużo gorsze, z przodu zupełnie ładne. Bardzo ciągnie do domu, w domu od razu na łóżko albo kanapę, chce wskakiwać do wanny, bardzo lubi wodę i kąpanie, to już zauważyła nasza opiekunka psów w schronisku, że mało któremu psu sprawiała przyjemność kąpiel, a Bruno był bardzo zadowolony.

Niestety na wskutek stresu zaczął gryźć sobie ogonek, powinien pochodzić trochę w kołnierzu, chyba że teraz przestanie bo obgryzać.

Bardzo łapczywie chwyta jedzenie, mało mi palców nie odgryzł....

Nie bardzo podobają mu się moje suczki, boi się ich, zresztą Roksia przywitała go zębami jak chciał wejść do niej do budy...

według mnie za dużo trzepie głową, może nie w sposób ciągły, ale jak na mój gust za dużo, miał przeglądane uszy w schronisku, ale dla mnie są nieco podejrzane

Jutro znowu jedzie na akcję, Parys dziś znalazł dom, może do niego tez się szczęscie uśmiechnie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...