Jump to content
Dogomania

Mix dobermanki - krótki łańcuch, chleb z wodą ... Tosia ma dom.


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej, jesli jest coś pilnego kontaktowac się ze mną telefonicznie lub na PW, bo na maila mam powiadomienie, a nie zawsze mam czas tu zaglądnąć.

Zmierzę Tosię i podam wymiary.

Byłoby super, jakby miała dom. Z transportem do Białegostoku tez nie byłoby problemu, ale za zwrot połowy kosztu transportu. Andrzej jedzie z psami tam na wystawę pod koniec miesiąca. Ze względów finansowych ma jechać z naszą koleżanką i jej psami.

Gdyby był dom dla Tosi, to jechałby sam z naszymi, więc stąd potrzeba pokrycia połowy kosztów benzyny. Niestety wszyscy razem nie zmieściliby się, ale chyba lepszy taki bezpośredni transport, niż łączony z obcymi dla Tosi osobami.

Link to comment
Share on other sites

Świetna wiadomość. Tylko dajcie znać, co z transportem, czy bedzie łączony, czy ma jechac z Andrzejem. Jesli z nim, to musze wiedziec, żeby powiadomić koleżankę, że ma osobno jechać.
Próbowałam dziś na spacerze zrobić jej zdjęcia. Niestety, raczej nie wyszły, bo mój aparat nie łapie w ruchu. Chyba trzy są w miarę. Czy moge komuś podesłac na maila ?

Link to comment
Share on other sites

Jaaga wolałabym żeby Tosia pojechała z Andrzejem, tylko napisz mi proszę jaki byłby koszt transportu. Policz też ile do dnia kiedy od Ciebie wyjedzie mam Ci przelać za ten miesiąc, nie mamy oczywiście pieniędzy. Dzwoniłam do Justysiek dziś jest koło 100 zł więc póki co założe od siebie ale na transport trzeba skądś pożyczyć bo pewnie sama będę miała puste konto.Jestem codziennie w pracy (prawie codziennie) do 19 i naprawdę nie mogę się zebrać do bazarku.
Dziś rozmawiałam przez chwilę z przyszłą Pańcią Tosi:) Bardzo się cieszę, że się udało.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Dzisiaj udało mi się w końcu zarejestrować . To ja jestem szczęśliwą przyszłą panią Tosi, jeśli chodzi o transport do nas to chętnie pokryjemy jego koszty. Proszę o podanie kwoty i nr. konta wpłacę pieniądze tydzień przed wyjazdem.
Pozdrawiam, dziękuję za wielkie serce dla piesków

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie Panią Tosi! Cieszę się, że Tosieńka będzie u nas, w Białymstoku!

[quote name='elaa']Witam wszystkich bardzo serdecznie
Dzisiaj udało mi się w końcu zarejestrować . To ja jestem szczęśliwą przyszłą panią Tosi, jeśli chodzi o transport do nas to chętnie pokryjemy jego koszty. Proszę o podanie kwoty i nr. konta wpłacę pieniądze tydzień przed wyjazdem.
Pozdrawiam, dziękuję za wielkie serce dla piesków[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja również witam.
Jesli chodzi o koszt transportu, to najlepiej jak Andrzej poda na miejscu. Tosia przyjechałaby 25.08 rano i trzeba ją odebrać przed wystawą, bo nie może wejść na teren wystawy. Najwygodniej odnośnie umówienia się, jakby Pani podała na PW tel. kontaktowy.

Aniu, koszt utrzymania oblicz od 03 do 24.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Ja również witam.
Jesli chodzi o koszt transportu, to najlepiej jak Andrzej poda na miejscu. Tosia przyjechałaby 25.08 rano i trzeba ją odebrać przed wystawą, bo nie może wejść na teren wystawy. Najwygodniej odnośnie umówienia się, jakby Pani podała na PW tel. kontaktowy.

Aniu, koszt utrzymania oblicz od 03 do 24.[/QUOTE]

Jagga jeśli byś mogła to proszę potwierdź czy ta kwota za te dni się zgadza, mi wyszło 175zł, to można by zrobić przelew za dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']na koncie jest 110 zł, jeszcze nie wiem dokładnie ile za dt, ale z moich wyliczen cos ok 175zl
a transport pokrywa przyszła właścicielka Tosi.[/QUOTE]
ja swoją deklarację prześlę na początku przyszłego tygodnia, gdyby były jakieś braki na dt to piszcie na wątku, to dorzucę od razu z deklaracją, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']ja swoją deklarację prześlę na początku przyszłego tygodnia, gdyby były jakieś braki na dt to piszcie na wątku, to dorzucę od razu z deklaracją, ok?[/QUOTE]

dzieki ang:loveu: jest jeszcze bazarek, moze tam tez sie uda zebrac jakas kaske:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jaaga dostałam wiadomość, że w Dąbrowie Górniczej zaginęła adoptowana ze schroniska suczka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane!-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia[/url]!
Może znasz kogoś z tamtego miasta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...