Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

Też miałam prać te moje dwie śmierdzioszki, ale się trochę boję, żeby się nie poprzeziębiały, bo się tyle wymarzły. Jeszcze chwilę poczekam. Dziś je pewnie Doktor pchlo-kleszczowo potraktuje, to odczekamy ile trzeba i wypierzemy... na Święta :)

Krzywulce - BOSKIE!!!! Pierdołowatość siedzenia godna Lesława :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A nie skasowałaś w fotosiku? Albo nie dostałaś maila, że jakiś tam limit przekroczyłaś? Sprawdź ;)[/QUOTE]

Sprawdziłam - nie ma albumu z aniołami, a w nim zapisałam też kilka innych zdjęć.
Wszystko jasne, ale szkoda, że nie pamiętałam, by je zapisać gdziekolwiek indziej.
Olga będzie niepocieszona:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Sprawdziłam - nie ma albumu z aniołami, a w nim zapisałam też kilka innych zdjęć.
Wszystko jasne, ale szkoda, że nie pamiętałam, by je zapisać gdziekolwiek indziej.
Olga będzie niepocieszona:([/QUOTE]
Musi byc, wyslij namiary, sprawdze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']
Suk biegała, szalała, tarzała się w śniegu, gdy podbiegała do mnie kopnęłam w śnieg, by ją obsnieżyć i .... podwinęła ogon, uciekła! Była kopana:([/QUOTE]

U Pipi identyczna reakcja - jak kopnęłam śnieg w jej kierunku nie uznała tego za zabawę, odbiegła z podkulonym ogonem. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Moja Myszka też uciekla gdy kopnęłam śnieg :([/QUOTE]

Ileż ciepła i miłości trzeba dać, by uwierzyły ?

[quote name='edyseja']Pozornie wydaje się, że już wszystko ok - zadbane, pewne siebie psiaki, a tu zupełnie przypadkiem odzywają się demony z przeszłości... Na naszą jak ludzie patrzą nie wierzą, że ktoś ją mógł wyrzucić.[/QUOTE]

Prawda, demony chyba pozostają w nich na zasze :(

[quote name='Ziutka']Dobranoc kochana Ovolinko :)[/QUOTE]

No to my DzieńDoberek cioteczce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jak pięknie łepek przekręciła, ktoś tam chyba coś do niej zagadywał ? ;)[/QUOTE]

Siwy rzucał zabaweczkę - to moment oczekiwania na rzut.
Inaczej nie można było zmusić do bezruchu;)
Głowę zawsze tak przechyla, by widzieć i zabaweczkę i rzucającego jednocześnie - wystarczy tylko łypnąć okiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...