Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Ovolinko trzymaj się :loveu:
Ty Gusiaczku też z tą dziurą w ząbalku się trzymaj ;)
Się porobiła kurka no :shake:[/QUOTE]

Zawsze tak jest - nie ma co się smarkać;)
Najważniejsza jest Ovka i już! :)

[quote name='Ellig']Ale sie narobilo...Ovolinka zdrowiej, Gusiaczku, przykro mi.[/QUOTE]

Damy radę, Elu, damy. Jak nie ten ząbek to sztuczny - w końcu mam siostrę, która piękne nowe robi;)

Link to comment
Share on other sites

Ovka nadal na antybiotyku (ponoć była ropa ?), zżera opatrunki (10 zeta sztuka) .
Dzisiaj się wkurzyłam i zadzwoniłam do weta (obcego z tej samej lecznicy), że mam jakoweś psikane likarstwo na rany, że sunia pozbawiła się opatrunku, czy mogę sama za darmo zrobić kolejny. "Jak najbardziej! preparat jest bardzo dobry".
Zatem czynimy opatrunki, i by ich nie zżerała dostaje różne smakołyki do pogryzania.
"Linka, ty daj się podgryzać - tyle żarcia!" - rzekł Siwy i ogląda mecz.

Koszta się prawie podwoiły zatem nie ma o czym gadać:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamakasi']Mizianko dla słodkiej Ovci, Gusiaczku może jej kołnierz zakładać coby opatrunku nie pożerała.[/QUOTE]

Dzisiaj rano była już bez opatrunku. Zrobiłam nowy. Rana jest jeszcze otwarta, ale czysta.
Zaskoczyła mnie uległością - podczas "zabiegu" trzymała łapkę w górze tak żeby było mi wygodnie :loveu: w lecznicy szarpie się i ucieka;) Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby kołnierza ... ale ostatecznie, to najlepsze rozwiązanie.

[quote name='Nutusia']A niech to! :( A może jej starą rajstopę naciągać na łapinę i wiązać na karku?... Ranne łapy to jest prawdziwe utrapienie...[/QUOTE]

Ovka zedrze z siebie wszystko :(
Dzisiaj została z Filipem, który, mam nadzieję, przypilnuje łobuzicę;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Ovolinko, mam nadzieje, ze z łapka bedzie juz lepiej, trzymam kciuki za sobotnia wizyte u wet.

Zapraszam na bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236044-Podaruj-sobie-odrobin%C4%99-luksusu-na-%C5%9Awieta-Bazarek-do-2-grudnia-do-godz-19-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witaj Ovolinko, mam nadzieje, ze z łapka bedzie juz lepiej, trzymam kciuki za sobotnia wizyte u wet.

Zapraszam na bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236044-Podaruj-sobie-odrobinę-luksusu-na-Świeta-Bazarek-do-2-grudnia-do-godz-19-00[/URL][/QUOTE]

Łapka nadal w opatrunku, robieniem którego miszczem jest Siwy
i nie bierze za to ni grosza;)


[quote name='anica']Witajcie Dziewczynki :)
też trzymam kciuki za sobotnią wizytę!... i żeby już się u Ciebie Gusiaczku te wszystkie choróbska ,dolegliwości i innej maści problemy medyczne ,wyniosły!...:mad:
Koniec!!! limit wyczerpany!!!:ylsuper:[/QUOTE]

Dziękuję Kochana:)

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu Siwy przydarł doma zwierzę.
Ovka obszczekała najeżona intruza, że łomatlo!
Skakała do niego, piszczała i się w końcu ... zakochała.
Teraz wyśpiewuje godzinki, a jak zwierzę na podłodze, to zachęca do zabawy, przymila się, brzuszek pokazuje .... no wstyd na całą wieś;)
Rozum miłością odebrany.

A oto nasz zięć:

[IMG]http://images33.fotosik.pl/476/594b958b0b1dbf02.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Kilka dni temu Siwy przydarł doma zwierzę.
Ovka obszczekała najeżona intruza, że łomatlo!
Skakała do niego, piszczała i się w końcu ... zakochała.
Teraz wyśpiewuje godzinki, a jak zwierzę na podłodze, to zachęca do zabawy, przymila się, brzuszek pokazuje .... no wstyd na całą wieś;)
Rozum miłością odebrany.

A oto nasz zięć:

[IMG]http://images33.fotosik.pl/476/594b958b0b1dbf02.jpg[/IMG][/QUOTE]
Piekny zieć:)
A jak zdrowko Ovolinki?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...