Jump to content
Dogomania

Cukierkowy - szorstkowłosy niespełna roczny psiak wraca z adopcji!!POMOCY!PILNE


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że jest mu lepiej niż było wcześniej. Może się załatwiać kiedy chce i gdzie chce, i nie dostanie za to w skórę. I jedzenie zawsze o tej samej porze. Na podwórko też wychodzi kiedy ma ochotę:p, a jak przejdzie na wolontariat, to spotka samych super ludzi. A ile chętnych do głaskania. Tylko szkoda, że nie ma wersalki do spania. Wiem, że schron to schron. Ale ten schron jest jednym z lepszych jakie widziałam. A byłam tam oprowadzana od zaplecza po wszystkich zakamarkach. O wolontariuszach kierownictwo wypowiada się w samych superlatywach. Wierzę w dziewczyny i ich umiejetności. Jest mi szkoda Kajtka, ale myślę, że przed nim teraz tylko lepsza przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dziś Kajtka, robiłam mu zdjęcie na stronę schroniska. Jutro/pojutrze kończy mu się kwarantanna.
Wygląda dobrze, ale rzeczywiście jest dość przerażony. Boi się każdego gwałtowniejszego ruchu, boi się mocniejszego pociągnięcia smyczą, boi się gdy człowiek się do niego zbliża. Chciałam go pogłaskać, ale odpuściłam, bo widziałam jaki stres powoduje u niego sam fakt, że się zbliżam :(.

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-BQR00mQpN_E/UG8JrbocV6I/AAAAAAAADOA/hJJCvfPD6f4/s512/912-1.jpg[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ux4NsvhiSX4/UG8JsbbJIZI/AAAAAAAADOI/ljCD5kqnZ-Q/s640/912-2.jpg[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-u-6wC5ihb90/UG8Kbq_Zd7I/AAAAAAAADOw/53q-5KVZCK0/s640/912-3.jpg[/img]

[B]Hulagulaśny[/B], możesz podrzucić jakieś info o Kajtku, tzn. wszystko co wiesz o jego charakterze, tym co lubi, itp., żebym mogła wpisać to do karty schroniskowej.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Kajtka w sobotę. Psiak wystraszony na maxa. Mnie nie poznał, choć coś świtało mu w głowie. Widać było po zachowaniu. Będzie pod opieką behawiorysty. Bardzo prawdopodobne, że zastosują u niego kurację kroplami Bacha. Na wolontariat musi jeszcze poczekać, ponieważ na razie nie da do siebie nawet podejść.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kajtek w domu swoich byłych właścicieli był bardzo pogodnym psem. Uwielbiał zabawy z dziećmi. Spał w łóżku. Zabawki pluszowe przerabiał na wióry. Jego ulubiony przysmak to.........biszkopty i herbatniki :p. Strasznie mi przykro, że Kajtek nie został od nich zabrany w maju lub czerwcu, kiedy było pierwsze zgłoszenie, że chcą oddać psa. :wallbash:. Wtedy jeszcze był bardzo pozytywnie nastawiony do świata. Ale wierzę w niego i dziewczyny z wolontariatu. Będzie dobrze. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...