Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='danka1234']Cóż to się dzieje z Bońcią ze się taka tolerancyjna zrobiła dla psów,najpierw Argos teraz Kacperek przy niej poleguje.[/QUOTE]

Trudno nadążyć za Boniulą:lol: Jeszcze tydzień przed przyjazdem Argosa prowadziła wojnę z bokserką, która odjeżdżała do DS. Argos ją po prostu zaczarował. Traktuje go jak szczeniaka, pozwala na wszystko łącznie z podgryzaniem, są nierozłączni, gdy Argos szczeka w ogrodzie pędzi z interwencją lub pomocą. Są nierozłączni i nie wiem dlaczego;) DT mam od trzech lat, ale Argos jest pierwszym psem zaakceptowanym przez Boni. Być może ma słabość do jamników, bo z Kacperkiem też nie było problemów, chociaż nie jest do niego tak wylewna. Wzajemna tolerancja bez czułości:lol: Argos jest natomiast serdecznie przez Kacperka zwalczany - nic nie działa, żadne poddańcze sygnały, merdanie ogonkiem - nic. Muszą chłopaki być rozdzieleni i niech żałują bo nie wiedzą ile fajnych zabaw tracą;)

Link to comment
Share on other sites

U nas zawsze chłodniej, jesteśmy bliżej morza. Dzisiaj aż 24 stopnie pod drzewkami. Nie lubię być w domu gdy Argos buszuje w ogrodzie i tylko słyszę jak szczeka. Wolę mieć młodego na oku! I tak nie ma sprawiedliwości - młody dłużej biega, mnie od 11 do 14 trzymają w domu. Dzisiaj zwiałem i musieli mnie szukać pod krzewami, ale znaleźli :mad:i schowali w domu :mad: chociaż wrzeszczałem głośno. Pomóż coś wymyślić R(rrr)ulon.

Link to comment
Share on other sites

Musisz bracie mieć maskowanie - fachowo to się nazywa gili-gili. Buchnij Ciotce Boni jakąś chustkę, musisz ją namoczyć w błocie i wytarzać w paprochach, liściach, trawie, takie tam... Można też w koo, to świetnie maskuje pod kątem zapachowym.
Potem bierzesz gili-gili, lecisz pod krzaczek i się nakrywasz - i mogą Cię szukać, hiehie...

A Ty weź zrób z Argosem sztamę, młody Cię będzie jeszcze dodatkowo krył, sama korzyść :)

R(rrr)ulon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Musisz bracie mieć maskowanie - fachowo to się nazywa gili-gili. Buchnij Ciotce Boni jakąś chustkę, musisz ją namoczyć w błocie i wytarzać w paprochach, liściach, trawie, takie tam... Można też w koo, to świetnie maskuje pod kątem zapachowym.
Potem bierzesz gili-gili, lecisz pod krzaczek i się nakrywasz - i mogą Cię szukać, hiehie...

A Ty weź zrób z Argosem sztamę, młody Cię będzie jeszcze dodatkowo krył, sama korzyść :)

R(rrr)ulon[/QUOTE]

Zapytam historycznie: i ty R(rrr)lon przeciwko mnie? Przecież w domu robią wszystko, aby złamać moją jamniczą upartość i namówić na tolerowanie Argosa. Namawiają, głaskają, o drastycznym ograniczaniu wolności i wynoszeniu do drugiego pokoju nie wspomnę :mad:Nawet przekupstwo stosują i smaczki podsuwają. Przydałby się na to jakiś jamniczy paragraf;) Nie ma mowy o taryfie ulgowej dla młodego! Nie lubię chłopaków i już!
Krzyczę najgłośniej w całej rodzinie, mam piękny jamniczy bas, więc tu nie problem. Zwalają wszystko na mnie z tymi godzinami i mówią, że skoro nie lubię młodego to musimy do ogrodu chodzić na zmianę - stąd te godziny. Czekam kiedy pomylą się, a ja wtedy doooooorwę młodego i przetrzepię mu futerko.
Z maskowania też nici, jestem z Bonią, a ona gdy pytają " gdzie Kacper" zaraz biegnie do mnie. Ech proza jamniczego życia. Ściskam łapy:lol: KACPER

Link to comment
Share on other sites

Jak fajnie się Was czyta!!! i ogląda zdjęcia szczęśliwej jamniczej mordysi (nieco umęczonej upałem, to fakt).
Pozdrawiam piszące u kobietki i pozwolę sobie Ich jamniczki (i nie tylko,bo wszystkie czworonogi) pogłaskać i podrapać lekko za uszkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...