Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Teraz Marianek jest Twoim dzieckiem;)
A jak już będziesz chciała mieć ludzkiego dzieciaczka, to możesz....kupić większe łóżko:evil_lol:[/QUOTE]

Zdecydowanie mi się nie spieszy, więc Marian może czuć się bezpiecznie :D

Swoją drogą, on to zajmuje tyle miejsca na łóżku, że rzeczywiście muszę pomyśleć o większym. Maniek miał mieć dietę i fitness, a z dnia na dzień upodabnia się do baryłki :(

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, teraz przynajmniej masz pretekst, żeby kupić większe łóżko;) Koty mogą, Wy możecie, to i Marian chce, to się pakuje do łóżka :D

Marian to starszy Pan, to i przemiana materii, spalanie kalorii nie to samo. Dopóki nie jest toczącą się kulką będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie obawiam się o te toczącą kulkę...Jego głowa nie jest proporcjonalna do tułowia :(
Dzisiaj Marian je samą suchą karmę, bo wczoraj zjadł Hepiemu prawie połowę miski - położyłam Hepiemu obok legowiska, przymknęłam drzwi i poszłam umyć ręce. Wracam za chwilę, a Marian już przyssany do miski...

Dzisiaj na spacerze próbowałam mu piłeczkę rzucać to się ludzie na mnie patrzyli na kosmitkę, że sobie sama zabawkę rzucam, bo Mariana bardziej interesowało obsikiwanie krzaków. O tyle dobrze, że bez smyczy chodzimy to jak odejdę gdzieś dalej to do mnie biegnie ;) dopóki nam Straż Miejska nie wlepi mandatu to niech sobie biega.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam na zdjęciach widzę lekki brzuszek, naprawdę nie jest źle dogses, ale trzema pilnować, żeby Marian trzymał linię ;) Hepi musi przytyć, a nie Marian jeszcze mu wyjada z miski!:mad:

Genialnie musiało to wyglądać:loveu: Marianowi już nie zabawa w głowie, on już jest statecznym starszym Panem ;)
Nie ucieka jak chodzi bez smyczy? Słucha się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja tam na zdjęciach widzę lekki brzuszek, naprawdę nie jest źle dogses, ale trzema pilnować, żeby Marian trzymał linię ;) Hepi musi przytyć, a nie Marian jeszcze mu wyjada z miski!:mad:

Genialnie musiało to wyglądać:loveu: Marianowi już nie zabawa w głowie, on już jest statecznym starszym Panem ;)
Nie ucieka jak chodzi bez smyczy? Słucha się?[/QUOTE]

Na zdjęciach nic nie widać bo Mariana fotoszopujemy :eviltong:

No pewnie, że się słucha. Jest bardzo grzeczny na spacerach - nigdy nie miałam tak grzecznego psa :) i nigdy żaden pies nie sikał mi po ścianach - Marian jest wyjątkowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Na zdjęciach nic nie widać bo Mariana fotoszopujemy :eviltong:

No pewnie, że się słucha. Jest bardzo grzeczny na spacerach - nigdy nie miałam tak grzecznego psa :) i nigdy żaden pies nie sikał mi po ścianach - Marian jest wyjątkowy :lol:[/QUOTE]

Marian Lejek I Unikatowy :D

Link to comment
Share on other sites

Marian to podbija serca wszystkich, którzy się pojawią w naszym mieszkaniu :D każdemu na kolana się gramoli....w ogóle mam wrażenie, że on sobie nie zdaje sprawy, że jest dość sporym psem i chyba myśli, że jest królikiem :eviltong: jak dzisiaj mojej koleżance wpakował się na kolana to biedna wstać nie mogła :D i non stop przez 5 minut musiała go głaskać, bo by go nawet buldożer z tych kolan nie zrzucił. Biedny taki zaborczy jest, bo się boi o swoją pozycję w domu.

Skąd to takie miziaste Marianisko? Aż ciężko uwierzyć, że błąkał się po działkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...