Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

Chciałabym niezmiernie wszystkim podziękować za przekazanie pieniążków dla Naszego psiaczka-Sokoła :Rose::Rose::Rose:
Paula,ogromnie dziękuję,ze pomyślałaś o Sokole :loveu::buzi:
Macie wielkie serducha!Dziękuję!
Pieniążki w kwocie 200zł już wpłynęły na konto Naszego staruszka.
Jeszcze raz serdeczne dzięki ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Jako, że uzyskałam zgodę prawie wszystkich Ciotek wpłacających pieniążki na Marianka dzisiaj przelałam 312 złotych do michelle (300 złotych + 12 złotych za pobyt w hoteliku), 200 złotych dla Amisia, 100 zł dla Zenka i 150 złotych dla Fenrisa.
Numeru konta Figo i Reksa jeszcze nie dostałam.[/QUOTE]
Melduję,że kaska wpłynęła - dziękuję Paula :Rose:, dziękuję darczyńcom :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Widzicie na pierwszej stronie, że zmieniłam już jakiś czas temu? Tylko jako link się nie zmienił, nie wiem czemu....

[/QUOTE]
To prawda, teraz to zauważyłam, ale wiesz, że w kwestii poruszania się po dogo jesteś moim Guru, więc Ci nie pomogę za zmianą tematu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']To prawda, teraz to zauważyłam, ale wiesz, że w kwestii poruszania się po dogo jesteś moim Guru, więc Ci nie pomogę za zmianą tematu:)[/QUOTE]

Bez przesadyzmu ;) Kiedyś już też tak było i po jakimś czasie się unormowało, więc na razie czekam...

[quote name='michelle04']Melduję,że kaska wpłynęła - dziękuję Paula :Rose:, dziękuję darczyńcom :Rose:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę:)

Myślę, że wreszcie mogę to napisać :)

[SIZE=3][B]MICHELLE, GISELLE DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁYŚCIE DLA MARIANA, CHYLĘ CZOŁA!!!!!! POKAZAŁYŚCIE MU, ŻE CZŁOWIEK MOŻE BYĆ DOBRY, POKOCHAŁYŚCIE GO, DAŁYŚCIE NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO I SPRAWIŁYŚCIE, ŻE PO WIELU LATACH TUŁACZKI WRESZCIE ZOBACZYŁ CO TO ZNACZY MIEĆ DOM!!! UWIELBIAM WAS KOBIETY!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

CHCIAŁAM TEŻ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY NAS WSPARLI GROSZEM, DOBRYM SŁOWEM, OBECNOŚCIĄ- BEZ WAS TA HISTORIA NIE MIAŁABY TAK PIĘKNEGO FINAŁU:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MTD']łezka się w oku kręci, ale chyba nie zamykamy watku???????????[/QUOTE]

A w życiu!!! :) Tak mnie jakoś wzięło, mam rekleksyjny dzień.
Jako, że się pokazałaś, to i Tobie należą się podziękowania za to, że i T[SIZE=3][B]Y PRZYJĘŁAŚ MARIANKA POD SWÓJ DACH, KIEDY TEGO POTRZEBOWAŁ I NIESTRUDZENIE KAŻDEGO DNIA OGŁASZAŁAŚ GO, GDZIE SIĘ TYLKO DA, AŻ WRESZCIE KTOŚ GO ZAUWAŻYŁ[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Zresztą Ty wiesz:buzi:;)

[quote name='pikola']No i jak tu nie beczec...[/QUOTE]

Nie da się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']
Myślę, że wreszcie mogę to napisać :)

[SIZE=3][B]MICHELLE, GISELLE DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁYŚCIE DLA MARIANA, CHYLĘ CZOŁA!!!!!! POKAZAŁYŚCIE MU, ŻE CZŁOWIEK MOŻE BYĆ DOBRY, POKOCHAŁYŚCIE GO, DAŁYŚCIE NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO I SPRAWIŁYŚCIE, ŻE PO WIELU LATACH TUŁACZKI WRESZCIE ZOBACZYŁ CO TO ZNACZY MIEĆ DOM!!! UWIELBIAM WAS KOBIETY!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

CHCIAŁAM TEŻ PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY NAS WSPARLI GROSZEM, DOBRYM SŁOWEM, OBECNOŚCIĄ- BEZ WAS TA HISTORIA NIE MIAŁABY TAK PIĘKNEGO FINAŁU:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE][/QUOTE]

Paula bardzo dziękuję, ale................... [B]TOBIE !!![/B] Robimy to samo,pomagamy tak jak możemy, każdy z nas tutaj obecnych miał jakiś wkład w szczęście Marianowe,więc ja dziękuje Tobie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Lucynka bardzo dziękuje Mariankowi i wszystkim cioteczkom
za dar serca-150zl
Lucynka jest młoda i znajdzie chate
ale Tuptus jeszcze bardziej dziekuje za 150zl
dla niego
chorego i starego dziadeczka to bardzo duzo
jego zyc i byc
Dziekuje ze pomysleliscie o ,,moich,,psiakach
Paula jestem wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']A w życiu!!! :) Tak mnie jakoś wzięło, mam rekleksyjny dzień.
Jako, że się pokazałaś, to i Tobie należą się podziękowania za to, że i T[SIZE=3][B]Y PRZYJĘŁAŚ MARIANKA POD SWÓJ DACH, KIEDY TEGO POTRZEBOWAŁ I NIESTRUDZENIE KAŻDEGO DNIA OGŁASZAŁAŚ GO, GDZIE SIĘ TYLKO DA, AŻ WRESZCIE KTOŚ GO ZAUWAŻYŁ[/B][/SIZE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Zresztą Ty wiesz:buzi:;)



Nie da się...[/QUOTE]

[B]..a na tym wątku malam juz nie płakac
Tylko w grupie jestesmy silne
wielkie i mozemy przenosic gory
ja to wiem
Dziekuje wszystkim[/B].

Juz Marianek w domu swoim
i niczego sie nie boi
wszystkie ciotki zgodnym chorem
mowia pieknie i łagodnie
Marian ..zjednoczyłes tyle ludzi
pokochali,pomagali
teraz bliskosc procentuje inne psiaki maja dary
ktore Tobie pozostały
Bo zgoda i miłosc daje dobre plony i psiak jest szczesliwy
i lud zjednoczony

Link to comment
Share on other sites

Kolejna Istotka ocalona!

Wszystkim, ktorzy sie do tego przyczynili naleza sie gratulacje, podziekowania, wyrazy szacunku...

Jednak najwieksza radoscia i najlepsza zaplata jest swiadomosc, ze psiak jest w swoim domu. Jedna fotka Marianka na kanapie, SWOJEJ kanapie, przy SWOICH opiekunach wystarczy za wszystkie slowa...

Link to comment
Share on other sites

Giselle, bardzo się cieszę, że kaska dotarła, bo zarówno Tuptusiowi, jak i Lucynce o wiele bardziej się przyda, niżby miała leżeć u mnie w pudełeczku na biurku.

[quote name='michelle04']Paula bardzo dziękuję, ale................... [B]TOBIE !!![/B] Robimy to samo,pomagamy tak jak możemy, każdy z nas tutaj obecnych miał jakiś wkład w szczęście Marianowe,więc ja dziękuje Tobie :buzi:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Gosiapk']Paula nie krzycz ;)[/QUOTE]

Muszę czasem wyładować te drzemiące we mnie emocje, trochę sobie pokrzyczę i potem mam spokój na parę dni;)
[quote name='Panna Marple']Nie bój się, jak będziesz zachowywać czystość i dogadywać się z innymi, to poszukamy Ci dobrego domku...:evil_lol:[/QUOTE]

Dobrze by było, jakby przy jedzeniu jeszcze nie wybrzydzała;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Przyjmę Cię na BDT na strychu :eviltong:[/QUOTE]
lepszy strych niż nic ;)
[quote name='Panna Marple']A BDT z karmą czy bez?:eviltong:[/QUOTE]
ziemnioki z rosołem mogę jeść :roll:
[quote name='paula_t']No i koszty leczenia jeszcze...;)[/QUOTE]
chyba psychiatrycznego !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...