Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh, Marianek to chyba już tak od początku na wszystko czekał - na nas przecież też trochę musiał poczekać. Los go nauczył cierpliwości, a przecież cierpliwość się opłaca :)

Mam tylko nadzieję, że nie kasuje się wątków psów, które już poszły do adopcji :( No bo Maniek by chciał żebyście od czasu do czasu chociaż wiedziały co u niego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Heh, Marianek to chyba już tak od początku na wszystko czekał - na nas przecież też trochę musiał poczekać. Los go nauczył cierpliwości, a przecież cierpliwość się opłaca :)

Mam tylko nadzieję, że nie kasuje się wątków psów, które już poszły do adopcji :( No bo Maniek by chciał żebyście od czasu do czasu chociaż wiedziały co u niego :)[/QUOTE]

Nie, przenosi się je na szczęście tylko do innego działu-znalazły dom :)
To prawda, Marianek na bezpieczeństwo, stabilizację i szczęśliwe życie musiał się naczekać, ale kiedy go widzę i czytam wieści o nim, to nie mam najmniejszych wątpliwości, że lepiej trafić nie mógł!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dziewczyny błagam zajrzyjcie chociaż ....
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252524-Dt-lub-%C5%9Bmier%C4%87%21-Na-cito-potrzeba-pomocy-dla-onka%21%21%21%21kielce%21%21?p=22075513#post22075513"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post22075513[/URL]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10178033_585582241540397_3244937525911556946_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Tak mi ostatnio przyszło do głowy, żeby pomolestować Izę, zadzwonić i zapytać co u Marianka, ale widzę, że zagląda na dogomanię, więc może napisze co nieco o dziadziusiu:evil_lol:[/QUOTE]

Jestem pod obserwacją widzę :P U Maniusia nic nowego :) Za jajkami chyba nie tęskni, sikać zdarza mu się naprawdę sporadycznie i musi mieć ku temu powód. Śpi już cały czas praktycznie i wyleguje się na balkonie, na słoneczku :) Ma już też przypadłości typowe dla jego wieku, ale się dzielnie trzyma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Jestem pod obserwacją widzę :P U Maniusia nic nowego :) Za jajkami chyba nie tęskni, sikać zdarza mu się naprawdę sporadycznie i musi mieć ku temu powód. Śpi już cały czas praktycznie i wyleguje się na balkonie, na słoneczku :) Ma już też przypadłości typowe dla jego wieku, ale się dzielnie trzyma :)[/QUOTE]

Hahahaha, specjalnie spojrzałam, żeby zobaczyć czy muszę Cię męczyć telefonami:eviltong:
Cieszę się, że wszystko w porządku, a z wiekiem niestety nie wygramy...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Hahahaha, specjalnie spojrzałam, żeby zobaczyć czy muszę Cię męczyć telefonami:eviltong:
Cieszę się, że wszystko w porządku, a z wiekiem niestety nie wygramy...:shake:[/QUOTE]


Na szczęście to nie pierwszy staruszek u nas, więc wiemy czego się spodziewać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...