Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

Ciotki, zajrzyjcie chociaż do tej bidy, bo na wątkach pustki:(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244775-Ma%C5%82a-przera%C5%BCona-sunia-Hotelik-czy-schron?p=21009672#post21009672"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244775-Ma%C5%82a-przera%C5%BCona-sunia-Hotelik-czy-schron?p=21009672#post21009672[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/215447-RAMZES-na-minusie-a-jeszcze-s%C4%85-Atos-i-Emka!-([/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226754-Zefir-na-minusie-i-co-dalej/page4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej ciotki :) co tam u Was słychać w sezonie urlopowym?

Maniek niestety z powrotem zaczął zalewać mieszkanie - nie mam już pomysłu dlaczego.

Wczoraj zabraliśmy go na działkę - był bardzo grzeczny i odpoczywał sobie na trawce :) Potem zbierał ze mną porzeczki. Bał się odejść gdzieś sam, ale odprężył się...pospał na trawce, zjadł trochę roślinek. I nawet w samochodzie był grzeczny.
Nie mam zdjęć, bo nie wzięłam ani telefonu, ani aparatu. Następnym razem zrobię :)

Mam do Was prośbę, podeślijcie mi jakieś linki do bazarków, które się teraz odbywają. Chciałabym pomóc, ale naprawdę nie mam czasu szukać na forum :(

I jeszcze jedna prośba, znacie kogoś kto za pieniążki robi ogłoszenia psiakom do adopcji? Podczas wyprawy do mojej rodziny znaleźliśmy w lesie wychudzoną, brudną sunię i szukamy jej domku. Jest na DT u mojej koleżanki. A ja nie mam czasu żeby zrobić jej ogłoszenia - jest tylko na tablicy, morusku i gumtree. Zazwyczaj to wystarcza, ale wolałabym umieścić ją "wszędzie".

Link to comment
Share on other sites

Ja się już wyurlopowałam w tym roku wcześniej i wracam powoli do rzeczywistości i obowiązków ;)

Ojjjjj Maniek, Maniek, co Ty masz z tym sikaniem, to już chyba nikt nie ma pomysłu:mad: Kurcze, może mu jakieś badania moczu zrobić, może to ma jakieś podłoże medyczne.....:shake:

Dogses, tutaj jest link do wszystkich bazarków, które się odbywają: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244810-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LIPIEC-2013/page4"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244810-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LIPIEC-2013/page4[/URL]

Jak podeślesz mi tekst i zdjęcia na maila ([email protected]), to ja mogę porobić ogłoszenia, choć prawda jest taka, że i tak w 90% dzwonią własnie z tych portali, na których ogłoszenia już ma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja się już wyurlopowałam w tym roku wcześniej i wracam powoli do rzeczywistości i obowiązków ;)

Ojjjjj Maniek, Maniek, co Ty masz z tym sikaniem, to już chyba nikt nie ma pomysłu:mad: Kurcze, może mu jakieś badania moczu zrobić, może to ma jakieś podłoże medyczne.....:shake:

Dogses, tutaj jest link do wszystkich bazarków, które się odbywają: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244810-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LIPIEC-2013/page4"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244810-REKLAMY-Bazark%C3%B3w-LIPIEC-2013/page4[/URL]

Jak podeślesz mi tekst i zdjęcia na maila ([email protected]), to ja mogę porobić ogłoszenia, choć prawda jest taka, że i tak w 90% dzwonią własnie z tych portali, na których ogłoszenia już ma :)[/QUOTE]


Miał badaną prostatę - wetka powiedziała, że nie ma konieczności robić mu badań. To nie jest tak,że on nie trzyma. On sika raz, a porządnie i to zawsze jak gdzieś wychodzimy. Ale to mnie nic nie kosztuje przecież - zaniosę jutro mocz do badania. Zobaczymy co z tego będzie...Chociaż wczoraj jak wróciliśmy to nie nasikał w nocy. Wyluzował się chyba tą działką - zajął się czymś innym niż siedzeniem przy nas.

Dzięki, jak znajdę chwilę czasu to popatrzę na te bazarki. Co do suńki, no to nie ma sensu robić jej więcej ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

Marian von Lejek - myślę, że to stres związany z Waszym wychodzeniem... jak by tu Was Marianowi "zostawić" jak wychodzicie? Nagrać mp3 i puścić z wieży w pętli...? Może jakby słyszał ciągle Wasze głosy... to by się mniej stresował...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Marian von Lejek - myślę, że to stres związany z Waszym wychodzeniem... jak by tu Was Marianowi "zostawić" jak wychodzicie? Nagrać mp3 i puścić z wieży w pętli...? Może jakby słyszał ciągle Wasze głosy... to by się mniej stresował...?[/QUOTE]
ale sprytne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Marian von Lejek - myślę, że to stres związany z Waszym wychodzeniem... jak by tu Was Marianowi "zostawić" jak wychodzicie? Nagrać mp3 i puścić z wieży w pętli...? Może jakby słyszał ciągle Wasze głosy... to by się mniej stresował...?[/QUOTE]

Świetny pomysł - muszę skombinować skądś wieżę albo odtwarzacz. Ja mam tylko małe radyjko. To się może udać- bo on ewidentnie sika ze stresu. Zaobserwowałam, że najczęściej sika kiedy w tygodniu nikt nas nie odwiedza. A jak jest tydzień, gdzie znajomi do nas non stop wpadają, to z Marianem jest spokój. Nawet jak później gdzieś wychodzimy to nic się nie dzieje. On jest nieodgadniony :D

Wiecie co, że Maniuś dopiero po 7 miesiącach odkrył, że fajnie sobie posiedzieć na balkonie i popatrzeć na świat? Wcześniej przez cały czas chodził za nami i leżał obok nas. On robi postępy. Chciałabym żeby tak się nie stresował, bo tu nie chodzi o sikanie - z kafelków w 2 minuty się to posprząta.
Zrobiłam jak wszyscy radzili - nauczyliśmy go żeby nie wchodził na łóżko, że ma swoje miejsce. Dzięki temu przestał piszczeć, nie napastuje nas już tak jak wcześniej. Przy gościach zachowuje się grzecznie. Zaczął na balkon wychodzić. Jednak nadal jak wychodzimy czuje się niepewnie :(
Spróbujemy nasze "głosy" :) Ale będzie schizowo! :cool3:

Obiecuję, że w niedzielę jak pojedziemy na działkę nie zapomnę już aparatu i pstryknę parę fotek Mariankowi na świeżym powietrzu. Niech się pochwali Marianek ciotkom jak ładnie waży - 15 kg :) Nie powiem ile ważył wcześniej :eviltong: Pani weterynarz nawet się zdziwiła jak ładnie wraca do formy odkąd na działkę jeździmy :)

Link to comment
Share on other sites

Dogses, ja doskonale pamiętam ile Marianek ważył:mad:;)

Marianek to jest psiak, którego trudno rozgryźć....Tak naprawdę nie jesteśmy w stanie dociec dlaczego zdarza mu się sikać w domu czy zdarzało mu się piszczeć....Skoro nie ma to żadnego podłoża medycznego, to znaczy, że po prostu z jakichś, dla niego ważnych, powodów to robi...Wydaje mi się, że jedyna metodą jest tutaj....brak metody:eviltong: Trzeba po prostu próbować i w końcu znaleźć "klucz do niego"....Piszczenie udało się opanować, teraz czas na sikanie ;)

Będę z niecierpliwością czekać na zdjęcia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

My zostawiamy Rulonowi włączone radio, gdy wychodzimy do pracy, ale myślę, że Marian wolałby na pewno Wasze głosy... tylko mu trzeba tych głosów nagrać sporo, z godzinę nagrania, żeby po włączeniu w pętli nie słyszał w kółko tego samego, bo on jest bystrzacha i się kapnie, że kantujecie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']My zostawiamy Rulonowi włączone radio, gdy wychodzimy do pracy, ale myślę, że Marian wolałby na pewno Wasze głosy... tylko mu trzeba tych głosów nagrać sporo, z godzinę nagrania, żeby po włączeniu w pętli nie słyszał w kółko tego samego, bo on jest bystrzacha i się kapnie, że kantujecie :D[/QUOTE]
hahaha no jasne że jest bystrzacha:)

Link to comment
Share on other sites

Asiuniab próbuje uratować dziadziusia przed wywózką do Radys, zajrzyjcie choć proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, mam ogromny problem. 12-14 sierpnia wyjeżdżamy w ważnej sprawie. Tak się akurat terminami złożyło,że znajomi nie będą mogli się zająć Mariankiem. Hotelik w Wałbrzychu nie ma miejsc :/
Nie znacie może jakiegoś hotelika na Dolnym Śląsku po znajomości, co mógłby w tym terminie przetrzymać Marianka? Nie mam kontaktu do michelle04 (zmieniałam telefon i numer, nie mam praktycznie żadnych numerów)? Ale na pewno nie ma tam miejsca :(

Mamy problem, bo akurat tak się złożyło, że termin jest tragiczny i nikt nie może nam pomóc :((

Link to comment
Share on other sites

65 zł za noc to kupa kasy w Mirkowie - bo wyszłyby z tego łącznie 4 doby :( nie dam rady finansowo. U nas ostatnio z kasą bardzo krucho...
Nic, popytamy dalej w hotelach i zobaczymy. Jak nie będzie nas stać to coś innego wymyślimy....

Dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dogses, spróbujcie u LILUtosi (napisz, że Marianek jest adoptowany z dogo, podaj link do wątku), w końcu to zaledwie 2 dni....Szkoda, że ja tak daleko, bo bym chętnie Marianka przyjęła pod swój dach:loveu:[/QUOTE]

Niestety to będą 4 noce....Nie ma nas 12-14 sierpnia, ale 11 sierpnia musimy go przywieźć, a 15 dopiero odbierzemy.

Jak wyślę linka to ciekawe jak LILUtosi przebrnie przez te 142 strony naszego Maniusiątka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Niestety to będą 4 noce....Nie ma nas 12-14 sierpnia, ale 11 sierpnia musimy go przywieźć, a 15 dopiero odbierzemy.

Jak wyślę linka to ciekawe jak LILUtosi przebrnie przez te 142 strony naszego Maniusiątka :loveu:[/QUOTE]

Bardziej chodziło o to, że u LILUtosi zazwyczaj jest pełne obłożenie, ale może dla Marianka znalazłoby się miejsce na te 4 noce:roll:

[quote name='dogses']A w ogóle czemu Marianek ma w tytule wątku napisane, że jest w hoteliku ;( On jest u nas :loveu:[/QUOTE]

Bo już biorę się jakiś rok za to, żeby napisać do moda o zmianę wątku:eviltong:

Wysłałam Ci też na wszelki wypadek nr do michelle na pw:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Bardziej chodziło o to, że u LILUtosi zazwyczaj jest pełne obłożenie, ale może dla Marianka znalazłoby się miejsce na te 4 noce:roll:[/QUOTE]

A, no tak :D Może akurat się uda - Marian nie wymaga wiele. To prosty chłop jest ;)

[quote name='paula_t']Bo już biorę się jakiś rok za to, żeby napisać do moda o zmianę wątku:eviltong:

Wysłałam Ci też na wszelki wypadek nr do michelle na pw:)[/QUOTE]

:D Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...