Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

Działkowy Maniek (robione telefonem, więc wybaczcie małą wyrazistość Maniosława) na dopiero co zasianym trawniku :) Niestety Maniek nie pomaga za bardzo na działce, choć roboty jest co niemiara - działka jest strasznie zaniedbana przez poprzedniego właściciela, ale Maniek nie robi sobie z tego nic ;) woli odpoczywać i patrzeć jak my zasuwamy :) natomiast pies mojej mamy bardzo chętnie pomaga - ostatnio został z tej chęci pomocy zamknięty w altance na chwilę i to wystarczyło, by wyważył okno i nim wyszedł na zewnątrz :D psiaki są kochane :P
[IMG]http://distinctmedia.pl/wp-content/uploads/2013/07/IMG_20130722_121852-e1374864326252.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Maniek już jest na emeryturce więc nie musi się przepracowywać:evil_lol:

Mój Bandzior też uwielbia pomagać, np. kradnie rękawiczki i ucieka, trzeba za nim biegać po całej działce albo ty zasypujesz ziemię sadząc krzaczka czy kwiatka, a on odkopuje, odgania się go, to się jeszcze bardziej nakręca i cieszy i tak w kółko, aż mu się znudzi;)

Ślicznie Maniutek wygląda:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']pamiętajcie, że Marianek był u michelle04 wyzyskiwany do pomocy przy domu;) więc teraz woli się trzymać z daleka:)[/QUOTE]

Ha,ha,ha:lol:ale sie usmialam:lol:

Maniolo tak trzymaj chlopaku:loveu:Tzn.chodzi mi o lezenie na trawce,nie o sikanie;)

Link to comment
Share on other sites

Udało się znaleźć miejsce dla Marianka u Lilutosi, ale niestety musimy zrezygnować :( Okazało się nasza kotka (ta przewlekle chora) musi być poddana zabiegowi usunięcia ząbków, a dodatkowo jeszcze ta suczka co ją znaleźliśmy w lesie wymaga dodatkowego odrobaczenia i odpchlenia. Cała kasa co miała być na hotelik, pójdzie na zabieg i środki :( A my w takiej sytuacji musimy niestety przełożyć spotkanie i pojechać w innym terminie.

Tak to jest z tymi pieniędzmi i zwierzakami, potem jak samemu się potrzebuje to pieniędzy już nie ma :/

Dzięki za linki do hotelików.

Link to comment
Share on other sites

Dogses, przykro mi, że tak się to wszystko pokomplikowało i ze względów finansowych musicie zmieniać całe swoje plany :( Choć Maniutek na pewno nie będzie narzekał ;)
Mam tylko nadzieję, że ze zwierzyńcem będzie wszystko w porządku....

Link to comment
Share on other sites

Marianku nie gniewaj sie:loveu:

Zajrzyjcie prosze do zaglodzonego Tofika:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-G%C5%82odzony-Tofik-%E2%80%93odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc%E2%80%A6?p=21152276#top"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...p=21152276#top[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Lato minęło, jesień mija a Maniek nadal w dobrej formie - prawie rok z nami :) I pozdrawia swoje ciotki :)
[IMG]http://akcjafauna.pl/wp-content/uploads/2013/10/maniak.jpg[/IMG]

I pokazuje swój brzuchol :)

[IMG]http://akcjafauna.pl/wp-content/uploads/2013/10/P7211472.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Bardzo zalotny, to fakt:lol:. A jak z siuraniem?[/QUOTE]

Jest dobrze. Koleżanka dla swojego psiaka korzystała z usług behawiorysty i się podpięłam - wspólna wizyta wyszła taniej i dowiedziałam się dokładnie co robić. Realizując to co poradziła behawiorystka jest dobrze. Mariankowi nie na wszystko można pozwalać, on musi być prowadzony bo się wtedy gubi i stresuje, przez co siusia. Dzięki pewnym zasadom czuje się dobrze, jest spokojny i wesoły. Nie czuje się zagrożony - trochę pracy i się udało osiągnąć taki efekt. Bardzo trzeba uważać żeby Mańka nie urazić - niektóre zachowania bierze zbyt do siebie. Cały czas się uczymy siebie i jest dobrze :) Marian jest innym psem niż rok temu. Bardzo dużo do niego mówimy przez co Marian nauczył się nam odpowiadać :) Czasem wydaje z siebie takie śmieszne dźwięki, że pokładamy się ze śmiechu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']super Maniusiątko, a ten noseczek dalej taki skorupowaty;[/QUOTE]


Gdzie tam, w porównaniu do tego co było wcześniej teraz to jest pupa niemowlaka :eviltong:

Aaa, nie wspomniałam, że Maniek ostatnio chętnie podjada bezmięsne dania. Lubi czasem chapnąć pieroga z soczewicą lub gotowaną cukinię. Do marchewki nadal nie mogę go przekonać :/

Link to comment
Share on other sites

Iza, super, że się odezwałaś, bo ostatnio sporo o Was myślałam:D
Cudności moje, bardzo się cieszę, że ma się dobrze:loveu:Od razu widać jak psiak jest szczęśliwy!:loveu: Tak bym chciała, żeby pozostałe "moje" psiaki tak trafiły....
A jak tam, Maniutek utrzymuje wagę? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Iza, super, że się odezwałaś, bo ostatnio sporo o Was myślałam:D
Cudności moje, bardzo się cieszę, że ma się dobrze:loveu:Od razu widać jak psiak jest szczęśliwy!:loveu: Tak bym chciała, żeby pozostałe "moje" psiaki tak trafiły....
A jak tam, Maniutek utrzymuje wagę? ;)[/QUOTE]

Telepatia :) Czekałam, aż jakieś zdjęcia mi się uda zrobić. Akurat taka piękna pogoda się zrobiła i postanowiłam wykorzystać okazję :)

Hmm....waga....Stoi w miejscu:/ Nie rośnie, nie maleje. Chociaż stosujemy środki ostrożności (kocia karma jest ustawiona na odpowiedniej wysokości żeby Maniak jej nie dosięgnął) i ma wydzielone porcje, to chudnąć nie chce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogses']Telepatia :) Czekałam, aż jakieś zdjęcia mi się uda zrobić. Akurat taka piękna pogoda się zrobiła i postanowiłam wykorzystać okazję :)

Hmm....waga....Stoi w miejscu:/ Nie rośnie, nie maleje. Chociaż stosujemy środki ostrożności (kocia karma jest ustawiona na odpowiedniej wysokości żeby Maniak jej nie dosięgnął) i ma wydzielone porcje, to chudnąć nie chce.[/QUOTE]

Najważniejsze, że waga nie idzie do góry, bo to tylko dla jego dobra...Może Marianek ma lekką tendencję do nadwagi, dlatego stoi w miejscu:evil_lol: Genetycznie po prostu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...