Jump to content
Dogomania

Zegnaj kochany IWAN, spij spokojnie piesku, biegaj bez bólu za teczą-tam się spotkamy


joteska

Recommended Posts

[quote name='Weimaromaniaczka']Ja w końcu też dotarłam do Iwana. Tak jak napisała DONnka będzie bazarek dla Kudłacza tylko mój sprzęt musi wrócić z naprawy bo telefonem to nie dużo wskóram :-([/QUOTE]

Dzięki kochana :loveu: :loveu: :loveu:
Jakbyś potrzebowała pomocy przy bazarku wal śmiało ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joteska']
[B]Witaj Wolf :) a Ciebie trzeba specjalnie zapraszać hm?[/B] Mufinek to nastepna psia tragedia :([/QUOTE]

No, ja też myślałam, że nie trzeba :mad: ale tak długo się czaił, że nie wytrzymałam i wystosowałam oficjalne zaproszenie :eviltong:

Fajnie, że jesteś, [B]wolf122[/B] :):):)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][SIZE=3][FONT=arial][B][COLOR=#000000]UWAGA MIESZKAŃCY BYDGOSZCZY, TORUNIA, INOWROCŁAWIA I OKOLIC !!![/COLOR]
[/B]
[COLOR=#000000]Możecie wylicytować sesję zdjęciową u profesjonalisty[/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT]
[SIZE=3][FONT=arial][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2321042237[/URL][/FONT][/SIZE][LEFT][SIZE=3][FONT=arial]

[/FONT][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=lucida grande][SIZE=3][FONT=arial]Każda sesja z profesjonalnym makijażem:
- niemowlęca
- narzeczeńska
- portrety
- dla rodziny

[B]DOCHÓD W CAŁOŚCI ZASILI KONTO IWANKA :)
ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!![/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Na owczarku odbyła się dla Iwanka licytacja tego rysunku Kamili_
Uzbierało się 60 zł
Cioteczka dariex przekazała je na konto :)
Dziękujemy owczarkarzom z całego serca :Rose: :Rose: :Rose:

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301794_364492600263891_100001094638496_939696_1584989503_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][B]Nie wiem jak to zrobiliście, ale na allegro cegiełki dla Iwana idą jak burza :)[/B]
Na pozostałych moich 2 aukcjach idzie kiepsko... :([/QUOTE]

Przydaje się odrobina marketingu ;)
Jeszcze raz dziękujemy za aukcję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Iwanek ma umówioną wizytę u prof. Galantego na poniedziałek 7-go maja po południu.
(wizyta kosztuje 80 zł)[/QUOTE]
super! :) mocno trzymam kciuki

piękny obrazek Kamilo- z całego serca Ci dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

Nie tylko:loveu:Iwanek ma spory fan-club.Swoją drogą co za bestia skazała go na takie cierpienie.Życzę tej osobie pampersów do końca dni.Jakie pies musiał przeżywać tortury nie mogąc się wypróżnić :shake:.Ode mnie wpłata lada dzień pójdzie ale dziś na koncie dalej echo.
Majówka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']robię trochę reklamy też tym akcjom :thumbs:[/QUOTE]

I tak trzymaj :) W końcu reklama dźwignią handlu :razz:

[quote name='UlaFeta']Donka wymizialam Iwanka od Ciebie i mysle,ze nie tylko od Ciebie.:lol:
Zdrowie bez zmian,czekamy na wizyte,dobrze,ze tak szybko sie Joli udalo zalatwic.[/QUOTE]

Dzięki [B]UlaFeta[/B], to miało być od nas wszystkich :loveu:
Czekamy niecierpliwie na opinię profesora i wyniki USG :roll:
Kciuki z całych sił zaciskamy :thumbs:

[quote name='wolf122']Nie tylko:loveu:Iwanek ma spory fan-club.Swoją drogą co za bestia skazała go na takie cierpienie.Życzę tej osobie pampersów do końca dni.Jakie pies musiał przeżywać tortury nie mogąc się wypróżnić :shake:.Ode mnie wpłata lada dzień pójdzie ale dziś na koncie dalej echo.
Majówka.[/QUOTE]

Masz rację [B]wolf122[/B], i jeszcze żeby do końca życia srał gwoździami :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Zaglądam do Iwanka i niecierpliwie czekam na wieści z lecznicy .....zaciskam kciuki już dziś oby były jak najlepsze!!!!!!!!!!!
Nie daj się Dzielny Psiaku!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='anett']Świetnie, że tak szybko udało się załatwić wizytę, oby wieści były jak najlepsze!!!
Trzymam mocno kciuki za wyniki![/QUOTE]

Wasze kciuki są bardzo potrzebne Iwankowi :):):)
Dziękujemy :loveu:

[B]Jotesko[/B], na owczarku mamy kolejna wpłatę - 50 zł od Dżek i Blondi :multi:
Wstawiłam tam wykaz tych, które zostały już potwierdzone :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Jestem na zaproszenie DONki. Dziś tylko na chwilę, bo dorwałam kawałek cywilizacji.
W przyszłym tygodniu wrócę do Polski, doczytam co i jak i oczywiście wspomogę leczenie. Trzymaj się, piękny Iwanku.[/QUOTE]

Witaj [B]Beta&Czata[/B] :)
Bardzo dziękujemy :loveu:

To ja tu się martwię Twoją nieobecnością na dogo a Ty zwiedzasz obce kraje :razz:
Wracaj szybko i szczęśliwie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Paros zglosila przytulisko znajdki jako wspolnego kandydata Dogo i Miau do akcji krakvetu na maj.
Bardzo prosimy o glosy.:modla:Moze tym razem sie uda.Joli potrzebna kazda pomoc.[/QUOTE]

[quote name='Marycha35'][B]Jasna sprawa, poprosimy link do głosowania[/B]:)
Kciukaczę za chorutkiego Iwana i agituję dalej... po znajomych;)[/QUOTE]

Tak jest, czekamy tylko na link :)
Dzięki Marysiu za wszystko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ja też chce taki Iwankowy banerek[/QUOTE]
To sie poczestuj:lol:
A teraz na powaznie. Czy ktos z Warszawy dysponuje czasem i samochodem w poniedzialek miedzy 13 a 19.Iwan ma wizyte u prof.a Jola na obecna chwile ma zepsuty samochod:-( i nie wiadomu czy do poniedzialku bedzie naprawiony.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ja też chce taki Iwankowy banerek[/QUOTE]

Jest do pobrania w poście #36 :) Częstuj się :)

[quote name='UlaFeta']To sie poczestuj:lol:
A teraz na powaznie. [B]Czy ktos z Warszawy dysponuje czasem i samochodem w poniedzialek miedzy 13 a 19.[/B]Iwan ma wizyte u prof.a Jola na obecna chwile ma zepsuty samochod:-( i nie wiadomu czy do poniedzialku bedzie naprawiony.:shake:[/QUOTE]

Na fb ofiarowała się do pomocy w transporcie Magdalena Okoń :)
Nie wiem tylko czy już wróciła z majówki :roll:
Beko, mogłabyś do niej jutro zadzwonić ???

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...