Jump to content
Dogomania

Zegnaj kochany IWAN, spij spokojnie piesku, biegaj bez bólu za teczą-tam się spotkamy


joteska

Recommended Posts

[quote name='joteska']już sie robi szefowo :)
Marysiu, Martika&Aischa pięknie dziękujemy!:Rose:

jutro będę dzwonić do Pani Joli[/QUOTE]


[B]Jolu[/B], przepraszam jeśli masz wrażenie, że zaczynam się szarogęsić :cool3:
Już tak mam, że jak się w coś mocno zaangażuję emocjonalnie to wyłazi ze mnie belfer :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widziałam się wczoraj z Iwankiem - piękne psisko!!!bardzo potrzebna pomoc finansowa - po 7 maja zrobię bazarek kosmetykowy dla Iwana na który już serdecznie zapraszam :)
Na chwilkę obecną bazarkuję również dla znajdek na bazarkach do których link w sygnaturce :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Martadela[/B], wielkie dzięki :Rose:

[quote name='kejciu']Widziałam się wczoraj z Iwankiem - piękne psisko!!!bardzo potrzebna pomoc finansowa[/QUOTE]

[B]Kejciu, [/B]napisz troszkę więcej o Iwanku :modla:
Jak się czuje, czy siusia normalnie i robi koopkę, czy go boli ???

Na owczarku mamy kolejną deklarację wpłaty od beta46 i propozycję licytacji profesjonalnej sesji zdjęciowej na terenie Torunia, Bydgoszczy i Inowrocławia, z której dochód przeznaczony byłby na leczenie Iwana :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Martadela[/B], wielkie dzięki :Rose:



[B]Kejciu, [/B]napisz troszkę więcej o Iwanku :modla:
Jak się czuje, czy siusia normalnie i robi koopkę, czy go boli ???

Na owczarku mamy kolejną deklarację wpłaty od beta46 i propozycję licytacji profesjonalnej sesji zdjęciowej na terenie Torunia, Bydgoszczy i Inowrocławia, z której dochód przeznaczony byłby na leczenie Iwana :multi:[/QUOTE]

Nie wypytywałam p. Joli o Niego bo Jej akurat nie było w czasie jak ja byłam z Olą i dziewczynami - więc myślę że najlepiej będzie jak p. Jola się wypowie na Jego temat.
Ja to tylko wygłaskałam :) naprawdę jest piękny :) mam nadzieję że szybko znajdzie domek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czy wpłacamy na konto podane na pierwszej stronie, czy to tylko konto dla fb ?[/QUOTE]

tak, wpłacamy na to konto. To jest konto dla wpłat dla wszystkich psiaków i kociaków z przytuliska znajdki.
Przy wpłatach dla Iwanka prosimy o dopisek "nick wpłacającego dla Iwana"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']nie możemy zamieszczać tych zdjęć jego pupy... najgorsze jest to, jak on do tej pory musiał cierpieć :(
jest wspaniały odzew dobrych wrażliwych osób z FB- to daje mu wielkie szanse na leczenie, sami a tym bardziej Pani Jola sama nie podoła
Ulu, byłaś przy badaniach u dr Persony? napisz nam proszą co jeszcze o Iwanie[/QUOTE]

Nie bylam przy badaniach u dr. Persony.Zawozilam go z Jola do lecznicy jak zostal zabrany od pauli i wtedy widzialam ta jego dupine.Poza tyn jest cudowny.Bylam wczoraj w przytulisku.Daje sie glaskac, przytulac.Suuuuuuuuuuuuperowy pies i taki chory.:-(
Jola przy okazji wizyty z Aronem u dr. Marcinskiego umowila sie na usg z Iwankiem na 8 maja

Edited by UlaFeta
Link to comment
Share on other sites

Iwan jak Ula napisała ma wizytę na usg 8 maja we wtorek- dr Marciński uważa, ze trzeba wykluczyć przy podejrzeniu nowotwortu jelita przede wszystkim powiększone węzły chłonne. Trzeba obejrzeć wszystkie narządy a on bada bardzo dokładnie. Od p. Joli wiem, ze siusia juz lepiej i dłuzej, to juz nie jest posiusiwanie tylko dłuższy strumień. Qupke robi bardzo na raty, placuszkami, niewielkimi ilościami. Pani Jola przerwała bezsensowną głodówkę, Iwan chce jeść i dostaje na razie namoczona karmę z dodatkiem kleiku z siemienia lnianego, dzieloną z innym psem. Na pewno przydałaby mu sie własna karma- na razie odsypie mu swojej RC dla szczeniąt owczarka niemieckiego ( jest lekkostrawna)i zawiozę wraz z puszeczkami mięsnymi tak by to razem z siemieniem mieszać. Iwan nie miał badań krwi i biochemii- Pani Jola najpewniej w piatek pojedzie by je zrobić. Czy ktoś może kupić dla Iwana dobrą karmę?

Do profesora Galantego nie można sie dodzwonić, jest majówka i wszyscy wyjechali:shake:, p. Jola będzie próbować jeszcze w piatek. Dobrze by było by na konsultację pojechał już z wynikami badan krwi oraz usg, to może wiele od razu wnieść do decyzji profesora.
Iwan nie bardzo chce by mu zastrzyki z antybiotykiem robić ale jakoś p. Jola go ogarnia, poza tym to podobno przemiłe psisko jak pisze Ula :)

dziś- jutro p. Jola wyśle mi mailowo wykaz wpłat na Iwanka, ma dużo pracy ale bede sukcesywnie prosić byśmy wiedzieli na czym stoimy

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Jolu[/B], przepraszam jeśli masz wrażenie, że zaczynam się szarogęsić :cool3:
Już tak mam, że jak się w coś mocno zaangażuję emocjonalnie to wyłazi ze mnie belfer :evil_lol:[/QUOTE]
wszystko dobrze, jak tak półżarcikiem piszę :) bardzo dobrze, ze przypominasz i info przekazujesz bo na dogo, owczarku i fb razem trudniej ogarnąć.
tez wciąż myślę o tym jak on cierpi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Iwan jak Ula napisała ma wizytę na usg 8 maja we wtorek- dr Marciński uważa, ze trzeba wykluczyć przy podejrzeniu nowotwortu jelita przede wszystkim powiększone węzły chłonne. Trzeba obejrzeć wszystkie narządy a on bada bardzo dokładnie. Od p. Joli wiem, ze siusia juz lepiej i dłuzej, to juz nie jest posiusiwanie tylko dłuższy strumień. Qupke robi bardzo na raty, placuszkami, niewielkimi ilościami. Pani Jola przerwała bezsensowną głodówkę, Iwan chce jeść i dostaje na razie namoczona karmę z dodatkiem kleiku z siemienia lnianego, dzieloną z innym psem. Na pewno przydałaby mu sie własna karma- na razie odsypie mu swojej RC dla szczeniąt owczarka niemieckiego ( jest lekkostrawna)i zawiozę wraz z puszeczkami mięsnymi tak by to razem z siemieniem mieszać. Iwan nie miał badań krwi i biochemii- Pani Jola najpewniej w piatek pojedzie by je zrobić. Czy ktoś może kupić dla Iwana dobrą karmę?

Do profesora Galantego nie można sie dodzwonić, jest majówka i wszyscy wyjechali:shake:, p. Jola będzie próbować jeszcze w piatek. Dobrze by było by na konsultację pojechał już z wynikami badan krwi oraz usg, to może wiele od razu wnieść do decyzji profesora.
Iwan nie bardzo chce by mu zastrzyki z antybiotykiem robić ale jakoś p. Jola go ogarnia, poza tym to podobno przemiłe psisko jak pisze Ula :)

dziś- jutro p. Jola wyśle mi mailowo wykaz wpłat na Iwanka, ma dużo pracy ale bede sukcesywnie prosić byśmy wiedzieli na czym stoimy[/QUOTE]

Niedawno wróciłam do domu i zaraz biegiem przypędziłam na wątek, żeby sprawdzić co u Iwanka :loveu:
Szkoda, że nie udało się dodzwonić do profesora :roll:
Tegoroczna majówka to prawie cały tydzień w plecy
Normalnie bym się cieszyła, ale ze względu na Iwana wkurza mnie, że musimy ze wszystkim czekać :shake:
Dobrze, że chociaż to USG udało się umówić
Martwię się, co będzie z Iwankiem :shake:
Tak bym chciała, żeby go przynajmniej już nie bolało
Czy nadal popiskuje ??? Jest osowiały czy raczej rozdrażniony ???
Jeśli ma apetyt to chyba dobry znak

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='katsu']Dobrze, że napisałyście o prowizji za allegro. Wysłałam bezpośrednio. Nie dużo, ale zawsze coś:(

Przepiękny jest. <3 Trzymamy kciuki.[/QUOTE]

Widziałam Cię na fb [B]katsu[/B] :)
Dziękujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na Iwanka, bardzo dziękujemy i prosimy nie zostawiajcie nas samym sobie, bo sobie nie poradzimy

Magdalena B- 50zł
Jolanta W- 30zł
Joanna L- 50zl
MEGI- 50zł
Lilianna M.B- 70zł
Zofia B.C- 50zł
Anna E.M-20zl
Marta O- 30zł
Joanna L- 20zł
Marta S- 35zl
Magdalena J- 20zł
Marta B.M- 400zł
Helena K- 30zl
Ewa B.P- 20zł
Bartosz L.T-5zl88gr_
Iwona J.S P-20zł
Jolanta S-50zł

Link to comment
Share on other sites

nie zostawimy! dziękujemy za listę, teraz nie bardzo wiem kto jest kto:hmmmm: tylko swoje rozpoznaję, więc skopiuję do rozliczeń podaną listę. Z całego serca dziękujemy darczyńcom:Rose::iloveyou:

zamówiłam karmę dla Iwana, taką lżejszą dla duzych młodzieniaszków, mam nadzieję, ze dojdzie na jutro, niestety jako dzień dostawy wyślwietla mi poniedziałek
[URL]http://www.telekarma.pl/product.php?id=14[/URL]

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zaglądam do Iwanka :loveu:
Czas mi się strasznie dłuży...
Tak bym chciała już wiedzieć na czym stoimy i jaki jest plan leczenia chłopaka :roll:[/QUOTE]

Nic nie przyspieszysz,ale zapewniam Cie,ze Jola zrobi wszystko,zeby mu pomoc.
Zaraz jade do przytuliska i jak wroce napisze nowe wiesci.
Moze tak byc.
Ten pies bardzo lezy mi na sercu.I uwierz mi jak dowiedzialam sie co mu jest to sie poplakalam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Nic nie przyspieszysz,ale zapewniam Cie,ze Jola zrobi wszystko,zeby mu pomoc.
Zaraz jade do przytuliska i jak wroce napisze nowe wiesci.
Moze tak byc.
Ten pies bardzo lezy mi na sercu.I uwierz mi jak dowiedzialam sie co mu jest to sie poplakalam:-([/QUOTE]

Jasne, że tak :):):)
Będziemy czekać na Twoje wieści UlaFeta :)
Wiem, że Iwan ma wspaniałą opiekę i lepiej nie mógł trafić, chodzi mi o tą nieszczęsną majówkę, która wszystko opóźnia ...

Wyściskaj Iwana i wyprzytulaj podwójnie :loveu:
Szkoda, ze mieszkam tak daleko, bo sama bym do niego pojechała :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam wpisać nicka przy wpłacie, ale to chyba nie przeszkadza.
Tak sobie pomyślałam że jak on ma problemy z wypróżnieniem to może by mu taką spaecjlną karmę "nisko resztkową" czy jakoś tak się to nazywa - ma dużo składników odżywczych a pies robi po niej mini koopy.

Edit:
sprawdziłam - taka karma nazywa się "bezresztkowa" i robi ją np. Animonda:
[url]http://4lapy.info/,Animonda,Grancarno-Adult-12,5-kg,oferta,2736.html[/url]
Ale są takie jeszcze bardziej profesjonalne - trzeba by weta spytać którą poleca.

Edited by martadela
Link to comment
Share on other sites

Jestem na wątku Iwanka na zaproszenie DONneczki choć sprawę znam z FB i obserwuję:smile:Trzymam kciuki za Iwanka i podziwiam Wasze "pospolite ruszenie".Dużo teraz znów "owczarków na topie",że wspomnę jeszcze o Mufinku:shake:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-ruj-pche%C5%82-Wrak-psa-b%C5%82aga-o-pomoc?p=19035377#post19035377[/url] .Iwanka i Mufinka oraz kilka obiecanych miejsc zasilę ale jeszcze mi kaska nie wpłynęła(cholerny dłuuuuugi weekend).Ważne żeby psiaki doszły do zdrowia i że są już w dobrych rękach,reszta jest kwestią szczęścia i woli życia.Gorąco dopinguję i czekam na wieści.Iwanku walcz:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martadela']Zapomniałam wpisać nicka przy wpłacie, ale to chyba nie przeszkadza.
Tak sobie pomyślałam że jak on ma problemy z wypróżnieniem to może by mu taką spaecjlną karmę "nisko resztkową" czy jakoś tak się to nazywa - ma dużo składników odżywczych a pies robi po niej mini koopy.

Edit:
sprawdziłam - taka karma nazywa się "bezresztkowa" i robi ją np. Animonda:
[URL]http://4lapy.info/,Animonda,Grancarno-Adult-12,5-kg,oferta,2736.html[/URL]
Ale są takie jeszcze bardziej profesjonalne - trzeba by weta spytać którą poleca.[/QUOTE]

martadela, dziękujemy :)
o karmę to na pewno trzeba sie dowiedzieć u weta, najlepiej po sprawdzeniu stanu wątrony i nerek. Tylko nie wiemy czy Iwan ma stan zapalny jelit i problem z trawieniem, czy sprawa raczej dotyczy samego odbytu i wtedy qoopal lepiej by nie był "zbity". Przy diecie bezresztkowej troche na razie strach by znów zatwardzenie sie nie zrobiło i nie przytkało chłopaka. Przekaże jeszcze Pani Joli pytanie ale ona wcześniej mi mówiła, ze z wyborem karmy na stałe by poczekała do konsultacji.

Witaj Wolf :) a Ciebie trzeba specjalnie zapraszać hm? Mufinek to nastepna psia tragedia :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Witaj Wolf :smile: a Ciebie trzeba specjalnie zapraszać hm? Mufinek to nastepna psia tragedia[/QUOTE] No właśnie Jotesko oczywiście,że nie:oops::lol:.Tylko widocznie DONNka pomyślała,że skoro nic nie piszę,to może nie znam tematu na Dogo:cool3: a ja tu już byłem tylko nie komentowałem,bo sytuacja była dynamiczna a w kilku miejscach też było niewesoło Na FB sprawa pobitego Donalda(blisko mojego miejsca zamieszkania),"Moja" Kora i nieudana adopcja itd. można by wyliczać:shake:Ale przyjmuję naganę
i postaram się poprawić;)Grunt żeby Iwanek wyszedł z tego!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...