Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rCwnBe_QoM4/T_g3cfykuvI/AAAAAAAABjM/4XrP2G0v5Q8/s534/IMG_0005.JPG[/URL] jakie małe ząbki :crazyeye: już zapomniałam, że szczylki mają takie malutkie ząbki :D[/QUOTE]

Takie małe jak pirania. :D

Link to comment
Share on other sites

oj ludzie ludzie ile do nadrobienia :crazyeye:

super zdjęcia - przy innych psach juz serio serio widać jaki on gigant! :loveu:

super portrecik Oscara! :multi:
czy jak ogarnę ciekawe zdjęcia to byłaby opcja podeslania na maila a potem odebrania jakoś szkicu (np na wsytawie lub cuś?) :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nie znalazlam wczesniej tego posta :oops:

[quote name='Ptysiak']
Urlopu mogłoby mi zabraknąć chyba, że zwolnię się z pracy :evil_lol:[/QUOTE]
Dlatego tez przychylalabym sie raczej do licytacji, zebys bidulo nie musiala po nocach pracy domowej z dogo odrabiac :lol:

Serio myslisz ze moge Cie w taki sposob wykorzystac? :oops: Bo ja pisalam calkiem serio i jesli sie zgodzisz to w tym tygodniu jakis bazarro sie zmajstruje :diabloti: Ale nie chce tez Cie do niczego przymuszac, bo do tej pory rysowalas to, na co mialas w danej chwili ochote i chyba tak najprzyjemniej sie pracuje? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']
Ptysiek ma takiego kumpla jak Maksio ostatnio :)
Apo ;)
Mieli nieciekawy start na placu szkoleniowym bo Apo z ząbkami do Ptysia ale ostatnio byli razem na spacerku i Apo sam zaczepiał Ptyśka do zabawy :)

Maksiowi też tak uchole latają jak Apo? :D:loveu:
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-DUQM7uVJtvk/T_IOu9VaObI/AAAAAAAABWo/dYRPhHcAxzY/s737/543333_434515709912149_1737320498_n.jpg[/url][/QUOTE]

też latają na wszystkie strony, szczególnie przy skakaniu :D nawet taką samą minę robi jak Maks



[url]https://lh3.googleusercontent.com/-N0gLQkSUA0M/T_g3hh4PVFI/AAAAAAAABj4/WcZVLFOA7XY/s513/IMG_0011.JPG[/url]
coś go chyba trochę zszokowało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']I będziecie mogli wystawiać psy i dawać rodowdy :evil_lol:[/QUOTE]

Taaak zalozymy PKPZP polski klub psa z pseudo :evil_lol:

rozwalaja mnie te zwiazki ktore teraz zaczely sie tworzyć zeby tylko móc sprzedawac psy bez papierów :shake: porażka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Taaak zalozymy PKPZP polski klub psa z pseudo :evil_lol:

rozwalaja mnie te zwiazki ktore teraz zaczely sie tworzyć zeby tylko móc sprzedawac psy bez papierów :shake: porażka :shake:[/QUOTE]

za to też rząd powinien się wziąść,a nie tylko siedzieć i nic nie robić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']bo my ludzie popierajacy pseudo sadyzm mamy we krwi :ylsuper:[/QUOTE]
i ja się dołączam :multi:

najlepsze jest to, że te związki, stowarzyszenia sprzedają po bardzo wysokiej cenie szczeniaki.... hmm nawet po 1500 :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ptyś czy mokry czy suchy jest przekochany :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='ania90']Ptys i jego jezorek na wierzchu:loveu:[/QUOTE]

[quote name=':: FiGa ::'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-oy_LiiWUgIc/T_g3cpevRMI/AAAAAAAABjQ/uUiNdJLiq8Y/s471/IMG_0008.JPG[/URL]

Buziak :buzi: w ten cudny nosek :loveu:[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

Nosek wycałowany :)

[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-rCwnBe_QoM4/T_g3cfykuvI/AAAAAAAABjM/4XrP2G0v5Q8/s534/IMG_0005.JPG[/URL] jakie małe ząbki :crazyeye: już zapomniałam, że szczylki mają takie malutkie ząbki :-D[/QUOTE]
Nie dość, że malutkie to jeszcze wypadają i czasami jest szczerbaty :D


[quote name='Ada_Mirra']czy jak ogarnę ciekawe zdjęcia to byłaby opcja podeslania na maila a potem odebrania jakoś szkicu (np na wsytawie lub cuś?) :oops:[/QUOTE]
Wyślij mi na maila jak już się ogarniesz ze zdjęciami :)
Nie wiem jak długo zajmie mi rysunek ale na pewno jest opcja, że narysuje ;) A z odebraniem to już coś wykombinujemy :D

ps. dziś była wystawa Owczarków bez rodowodu, pokazy psów towarzyszących itd w Mysłowicach, szkoda że się nie wybrałaś bardzo fajnie było :)


[quote name=':: FiGa ::']Nie znalazlam wczesniej tego posta :oops:


Dlatego tez przychylalabym sie raczej do licytacji, zebys bidulo nie musiala po nocach pracy domowej z dogo odrabiac :lol:

Serio myslisz ze moge Cie w taki sposob wykorzystac? :oops: Bo ja pisalam calkiem serio i jesli sie zgodzisz to w tym tygodniu jakis bazarro sie zmajstruje :diabloti: Ale nie chce tez Cie do niczego przymuszac, bo do tej pory rysowalas to, na co mialas w danej chwili ochote i chyba tak najprzyjemniej sie pracuje? ;-)[/QUOTE]
Bardzo serio myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Nie nadążam na tym wątku :lol:

W każdym razie, Ptyś jest kochany :loveu:[/QUOTE]
Ja sama czasami nie nadążam za tym wątkiem :-D


[quote name='dOgLoV']was to chyba duchota pochłonęła dzisiaj :evil_lol:[/QUOTE]
Nie duchota a grill wczoraj :evil_lol:
A dziś od 9 poza domem jesteśmy i właśnie wróciłam z psiej imprezki bo straszny upał i się siedzieć nie dało :smile:

[quote name='Ty$ka']Jaki niewinny Ptysiu na zdjęciach... A pani go męczy - biedny na sadystkę trafił :evil_lol:[/QUOTE]
haha... Pośmiałam się nieźle z Waszej rozmowy na ten temat :evil_lol:


[quote name='dagaa111']też latają na wszystkie strony, szczególnie przy skakaniu :-D nawet taką samą minę robi jak Maks



[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-N0gLQkSUA0M/T_g3hh4PVFI/AAAAAAAABj4/WcZVLFOA7XY/s513/IMG_0011.JPG[/URL]
coś go chyba trochę zszokowało :evil_lol:[/QUOTE]
No to Maksio ma też boskie uszy :loveu::diabloti:

No tak wygląda na tym zdjęciu :-D:-D:-D


[quote name='Kaaasia']Ptyś się relaksuje, moczy i szaleje :lol: a Oli padł na pysk i dzisiaj nawet na zabawki nie spojrzał (tak go wczoraj sąsiad zmaltretował :cool3:)[/QUOTE]
Dziś Ptyś po wczorajszym i dzisiejszym padł i też na nic nie ma ochoty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...