Jump to content
Dogomania

Niedźwiadkowo - Wilczkowa galeria... czyli moje dwa kochane ADHD :P


Ptysiak

Recommended Posts

Dzień dobry :)

[quote name='phase']Hahahaha zez wymiata. :evil_lol:
Ale minki są bezcenne. :loveu:[/QUOTE]
dopiero na zdjęciu zauważyłam tego zeza :evil_lol:


[quote name='stokrotka.af']morderca królików :smile:
no minki pierwsza klasa :smile:[/QUOTE]
Dobrze, że tylko pluszowych królików :D

[quote name='understandme']Świetne zdjęcia Ptysiaka :smile:

Cesarowi w upały też spada apetyt ;-)[/QUOTE]
Z tym apetytem to większość psów i ludzi tak ma z tego co widzę :)


[quote name='dOgLoV'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-5j3-UfRNn0Y/T_2j_GffXaI/AAAAAAAACBE/azUmfU25DDM/s489/IMG_0015.JPG[/URL]
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-iO3_O8IRnQg/T_2kANiaKOI/AAAAAAAACBI/hiRV-H4sN5g/s503/IMG_0016.JPG[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:loveu:
Dobrze, że nie słyszałaś mnie jak i co mówiłam żeby on takie miny robił :D


[quote name='Mada95']Jak się fajnie bawi:loveu:[/QUOTE]
:loveu:
starał się zachęcić mnie do zabawy :D


[quote name='dagaa111']te miny to ma genialne :evil_lol:[/QUOTE]
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)
Ja powoli zaczynam sie bac zagladac do tej galerii :evil_lol:


[url]https://lh3.googleusercontent.com/-Aoshg6bxD6c/T_01_RN8E4I/AAAAAAAAB_E/Qu9uIUy4gqE/s628/IMG_0016.JPG[/url]
O mamusiiuuuu jaka minka :loveu: "Ja nie gryze tego kroliczka mamusiu, on sam wlazl mi do pyska" :evil_lol:

Zezolek :evil_lol: ........WIELKI zezolek :shock: Dopiero go nosilyscie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']no tak prawdziwa z niego "kruszynka" :)[/QUOTE]
zawsze będzie dla mnie maluszkiem :)

[quote name='phase']NO już nie taki maluszek. :smile: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ARM1BmYfNFY/T_6EhROHA0I/AAAAAAAACBg/ZPT8uMAl3gk/s471/IMG_0002.JPG[/URL][/QUOTE]

[quote name='Agata A.']spora kluska Ptysiowa:smile:[/QUOTE]
oj tam... aparat powiększa :D


[quote name=':: FiGa ::']Witajcie ;-)
Ja powoli zaczynam sie bac zagladac do tej galerii :evil_lol:[/QUOTE]
Hej;)
Dlaczego niby i czego niby się masz bać ? :roll::evil_lol:


[quote name=':: FiGa ::'] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Aoshg6bxD6c/T_01_RN8E4I/AAAAAAAAB_E/Qu9uIUy4gqE/s628/IMG_0016.JPG[/URL]
O mamusiiuuuu jaka minka :loveu: [B]"Ja nie gryze tego kroliczka mamusiu, on sam wlazl mi do pyska"[/B] :evil_lol:

Zezolek :evil_lol: ........WIELKI zezolek :shock: Dopiero go nosilyscie :loveu:[/QUOTE]
:evil_lol: dobre ! :evil_lol:

Ja go nadal czasami noszę... :loveu::diabloti:


[quote name='Błyskotka']A ile już waży ?[/QUOTE]
Jakieś 24/25 kg.


[quote name='Ada_Mirra']uff w końcu przeczytałam zaległości :mad:

fajna fotorelacja z wystawy a gdzie ona się odbyła?

a Ptysiek - co tu dużo mówić - mokrysuperkochanybąbelzringiem uff :loveu:[/QUOTE]
No co mi tu grozisz młoda :mad::diabloti:

Wystawa była w Mysłowicach w parku ( jak to się mów tutejszo na Muszli :D )

mokrysuperkochanybąbelzringiem <--- ciekawa rasa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Jaki on duży :)[/QUOTE]
Mnie on się tam wydaje maluszkiem ciągle :)


[quote name='Ty$ka']Ola się nie przewróciła pod ciężarem 'maleństwa'? :-D[/QUOTE]
Jeszcze nie stół jej pomógł :evil_lol:


[quote name='unikatowydiament']no Ja też nie raz mam swoje maleństwo na rękach:eviltong:,a Ptysiak już prawie tyle waży co Oscarek(mój 28kg)[/QUOTE]
E to do Oscarka mu jeszcze troszkę brakuje :)
Myślałam, że Oscar więcej waży ;)

[quote name='dOgLoV'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ARM1BmYfNFY/T_6EhROHA0I/AAAAAAAACBg/ZPT8uMAl3gk/s471/IMG_0002.JPG[/URL] :crazyeye: ale olbrzym :loveu:[/QUOTE]
Jaki olbrzym? :crazyeye:
To aparat powiększa... :roll::evil_lol:


[quote name='Falkaa']Witamy się ! Jaki piękny psiak ! będziemy wpadac :loveu:
Świetny filmik, jakie on ma genialne ucholce, żyją swoimm życiem :-D
Jak wakacje mijają? :smile:[/QUOTE]
Witamy :multi::loveu:

No uchole to przeważnie stoją ale jak są mokre ( a mało kiedy nie są :D) to różnie z nimi bywa :evil_lol:

Wakacje... ech... kiedy to było jak się miało 2 miesiące wolnego ;)
Ale dziękuję całkiem miło :) gdyby nie praca :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']tak tak :evil_lol:[/QUOTE]
On i tak wcale nie jest duży to mój maluszek i już :D

A tak poważnie przed wczoraj u vetki właśnie zastanawiałyśmy się bo chyba on nie ma tyle co mówił pseudo... patrząc na to jak wyglądał kiedy go zabrałam, nie potrafił nawet dobrze pogryźć pokarmu, napić się wody, nawet z chodzeniem miał problem... teraz dopiero niedawno zaczyna wymieniać zęby( w sumie to nie wiem dokładnie kiedy powinien, nie pamiętam jak było z Luną...), futerko jeszcze ma puszkowate w większości itd... to chyba tak z 2 tygodnie więcej mu dodali... Koleś chyba szybko chciał się pozbyć i zarobić na maluchach :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']On i tak wcale nie jest duży to mój maluszek i już :D

A tak poważnie przed wczoraj u vetki właśnie zastanawiałyśmy się bo chyba on nie ma tyle co mówił pseudo... patrząc na to jak wyglądał kiedy go zabrałam, nie potrafił nawet dobrze pogryźć pokarmu, napić się wody, nawet z chodzeniem miał problem... teraz dopiero niedawno zaczyna wymieniać zęby( w sumie to nie wiem dokładnie kiedy powinien, nie pamiętam jak było z Luną...), futerko jeszcze ma puszkowate w większości itd... to chyba tak z 2 tygodnie więcej mu dodali... Koleś chyba szybko chciał się pozbyć i zarobić na maluchach :/[/QUOTE]

ehhhh co za d........... :shake:

mi sie z kolei wydaje że Neron miał wiecej jak go kupiłam niż 2 miesiace ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ehhhh co za d........... :shake:

mi sie z kolei wydaje że Neron miał wiecej jak go kupiłam niż 2 miesiace ;)[/QUOTE]
Pokazywałaś mi zdjęcie i nie wydaje mi się by miał więcej.:) Może plus minus 2-4 dni :D
Ja pamiętam jak Luna wyglądała w wieku 2 miesięcy, ważyła około 7 kilo i jak ją niosłam do domu to musiałam trzymać w dwóch rękach. Ona była tez taka duża jak Neron tyle że wydawała się jeszcze większa bo miała masę futra :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Pokazywałaś mi zdjęcie i nie wydaje mi się by miał więcej.:) Może plus minus 2-4 dni :D
Ja pamiętam jak Luna wyglądała w wieku 2 miesięcy, ważyła około 7 kilo i jak ją niosłam do domu to musiałam trzymać w dwóch rękach. Ona była tez taka duża jak Neron tyle że wydawała się jeszcze większa bo miała masę futra :D[/QUOTE]

Niby tak , ale wydawał mi sie ogromyyyyy :evil_lol: moze dlatego ze ja do duzych tez nie naleze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patik']Biedny Zygzak dwa na jednego :D

Śliczne zdjęcia i śliczne pieski, ale i tak Ptyś jest moim ulubieńcem :loveu:[/QUOTE]
Zygzak biedny? No co Ty, najmniejszy ale najbardziej waleczny był :evil_lol: Jak zaczynała Zoya i Ptysiek go olewać to ich podgryzał i zwiewał :D

Miło to słyszeć/ czytać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...