Jump to content
Dogomania

Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.


GoniaP

Recommended Posts

Allu ujęłaś to bardzo dobrze. Ja może nie zajmuje się dogami, ale pomagam w Fundacji SOS bokserom i widzę co się dzieje. Nie mniej jednak zawsze wydawało mi się, że jednak jak już się wyda tyle kasy to potem nawet z czystej chciwości aż szkoda tak psa zniszczyć. Cóż historia Vinniego rozwiała moje wszelkie złudzenia. Szlag mnie jasny trafia na samą myśl. Z drugiej strony zupełnie nie rozumiem jak można było dopuścić do tego, czemu hodowca nie zareagował wcześniej. Wiem, łatwo się mówi.

Ech, kciuki za ślicznotę, oby było już lepiej. Zmniejszony wyciek surowicy to już jakiś plusik na korzyść :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Witajcie,
Vinnie przeżył kolejną noc i kolejny dzień. Niestety wypływ surowiczy nie ustał, ale się trochę zmniejszył. Poza tym bez zmian.
Ale tak sobie myślę, [B]że skoro ja przejęłam na siebie część z jego dolegliwości, to on na pewno jutro poczuje się lepiej ;)[/B][/QUOTE]
smutny wątek ale mimo to uśmiechnęłam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Witajcie,
Vinnie przeżył kolejną noc i kolejny dzień. Niestety wypływ surowiczy nie ustał, ale się trochę zmniejszył. Poza tym bez zmian.
Ale tak sobie myślę, że skoro ja przejęłam na siebie część z jego dolegliwości, to on na pewno jutro poczuje się lepiej ;)[/QUOTE]

Ojej! Co się stało? Goniu! Dbaj o siebie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']smutny wątek ale mimo to uśmiechnęłam się[/QUOTE] Dziękuję, taki był mój zamiar ;) Ale widzicie? Już mam lepsze wieści.
Cytuję część ;) smsa od Doktora: " wysięk coraz mniejszy. Dzisiaj były trzy duże kupy (och, jak one mogą cieszyć - mój przypisek) Temperatura w normie, wypływ przejrzysty, pies klinicznie coraz lepszy. Zobaczymy jak z wypływem po nocy.Na USG nie widać płynu w jamie brzusznej ".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Oczywiście. Już się robi!
15.03. - 100,00 zł - A. Ch.
17.03. - 300,00 zł - Beata G.
19.03. - 65,00 zł - Bożena B.
19.03. - 200 zł -Alicja B-M
19.03. - 50 zł - Zofia F
19.03. - 10 zł - Sandra M
______________________
Razem - 725,00

Wydatki na dzień 17.03 (szacunkowe)
Lecznica - 1500,00

Stan finansów Vinniego: - 775,00 zł[/QUOTE]

Jeżeli te wpłaty nie są wpłatami bazarkowymi to razem z pieniazkami z bazarków na chwile obecna mamy ok 1450zł ! nie jest źle
Vini bedzie jeszcze na pewno z tydzień w klinice puki nie minie zagrożenie i mały nie podciagnie sie na zdrowiu wiec podejrzewam ze rachunek za lecznice bedzie sie wachał koło 2000zł
zbieramy dalej ! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z dr. Agnieszką, kolejną dobrą Duszą kliniki. Vinnie ma kolejną nockę do przodu :) Wysięk nadal się utrzymuje, ale nadal jest przejrzysto-krwisty. Na razie lekarze próbują go hamować farmakologicznie i obserwują. Mam wielką nadzieję, że w końcu ustanie i Vinnie nie będzie znów musiał trafić na stół... Kupki robi ładne, od dziś w kolorze brązowym, bo do wczoraj załatwiał się na czarno, po tym węglu, który jadł. Lekarze nie słyszą żadnego burczenia w brzuchu, który jest miękki, nie wzdęty. Już nie wygina grzbietu w łuk, co świadczy o tym, że nie cierpi.

No i jak to baby, pogadałyśmy sobie na temat samego Vinniego, który jest ponoć cudowny. Jest bardzo dobrym i łagodnym pacjentem, bez problemu daje sobie robić zastrzyki, a nawet założyć wenflon - można to spokojnie robić w pojedynkę :)
Poza tym jest łagodny w stosunku do ludzi i dobrze nastawiony do wszelkiego stworzenia, niektórych psów się wręcz boi, ciapek jeden. Spacery go meczą, no bo przecież chłopak nie ma w ogóle mięśni, ale juz nawet zapraszał do zabawy jakiegoś piesia, więc chyba wraca mu życie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...