Jump to content
Dogomania

Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 799
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emdziolek']Goniu ja tam jutro wszystko poaktualizuje, spokojnie.

Mam sugestie do wetów - niech mu jedzenie podawaja mniej wiecej na wysokosci jego klatki piersiowej, np na takim stojaczku na miski albo na tych duzych pudłach na karme.

Widok Viniego jedzącego z takim zapałem cieszy oczy <3
Zdrowiej chłopcze :)[/QUOTE]

Zgadzam się z tą sugestią. Moje dogi jedzą z misek postawionych na taboretach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szachrajka']to dobre nowiny, bardzo szlachetnie ze tyle osób dołącza do sprawy i pomaga czarnemu Viniemu,
po cichu mam nadzieje ze hodowca równiez partycypuje w kosztach.[/QUOTE]
Wybacz ze zapytam ale czy Ty na każdym forum musisz ukazywać swoją niechęć do hodowli BGD?

W drodze wyjaśnienia - hodowczyni od poczatku zapewniała pomoc finansową, wzięła na siebie kastracje, chciała psiaka wziąć spowrotem do siebie zanim znajdzie nowy dom.
Od samego początku zachowała sie bardzo profesjonalnie, od A do Z wiec bardzo prosze - bez takich komentarzy.

Gosiu, jak dzisiaj czuje sie Vini?

Link to comment
Share on other sites

czas przeszły wskazuje, że już tej pomocy nie udziela (?)... kastracja na pewno jest najistotniejszym teraz pkt i Vini nie może się jej doczekać...

każdy wie Emilko, że masz buldoga bez rodowodu z tej szanowanej hodoffllii więc może nie dopatruj się "niechęci" od osób po prostu zainteresowanych czy hodowca cokolwiek robi czy olał psa bo skasował. i nie bardzo rozumiem co oznacza "bez takich komentarzy" - że co, że nie można zapytać nawet? bo co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maryna']Bo to rozmnażalnia zwykła jest
no własnie

szczenieta poki co były u mnie raz, i to nie pod moim przydomkiem, mimo to czuję sie za nie wspolodpowiedzialna.
wiele razy przekazywałam pomoc finansową i nie tylko na potrzebujące dogi,z jakimis tam przydomkami lub bez
mam więc prawo zapytac tak uwazam , bo nie wziełam się z czapy
nie napisałam nic brzydkiego , nikogo nie obraziłam
ciesze sie ze jest tak jak piszesz

nie wiedziałam o Twoim buldogu bez rodowodu z tego miejsca , Dorotka mnie oswieciła :)


juz nic nie napisze nie martw sie
trzymam kciuki za O-Vinczento

ps.nie jestem pożarta nienawiscia jakby co.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodziło mi o to ze ktos nie lubi tej hodowli czy cokolwiek, to juz jest Wasza sprawa, chodziło mi o to ze jest to zasmiecanie wątku Viniego. Kazdy ma swoje zdanie na temat BGN ja tez swoje mam. I nie bede sie wypowiadac na temat jakiejkolwiek hodowli publicznie.
Ja prosze tylko o obiektywizm i dokładne zapoznanie sie ze sprawa.

Mnie bardzo cieszy ze tyle osób jest zainteresowanych sprawą Viniego. Im nas wiecej tym wieksze prawdopodobieństwo ze psiak raz dwa stanie na łapy i znajdzie dobry dom. W końcu wiekszosc osób na tym watku miała juz jakies doczynienia z dogami i wiedza jak wszystko trzeba rozegrac zeby psu znaleźć dobry dom.

A Ty jak możesz nie dopatruj sie we mnie "niecheci" DO osób poprostu zainteresowanych.... ;-)

Ja nie żywie do nikogo złych uczuć ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']no to pomaga hodowca czy nie ?[/QUOTE]
Tak, pomaga.
całości leczenia hodowca nie opłaci ale czesc moze pokryc a po tym jak Vini bedzie miał juz wystarczajaco duzo sił, to opłaci kastracje.

Może to kropla w morzu potrzeb ale zawsze to coś....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']z tego co widziałam (może przeoczyła) nie ma wpłaty na Viniego od Katarzyny B.
proszę o informację w jaki sposób pomaga hodowca i jaką część pokrył leczenia psa[/QUOTE]
Moze jeszcze nic ona nie wpłacila.........

z tego co mi wiadomo, to jak Gosia rozmawiała z Katarzyną, to Katarzyna mówiła ze moze pomóc finansowo... ale co dalej z tego wynikło to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Mam wielką serdeczną prośbę - nie kłóćmy się, róbmy swoje.
A jak ta prośba nie przekonuje Was, to zastosuję szantaż emocjonalny :oops: - dziś są moje urodziny, zróbcie to w prezencie dla mnie[/QUOTE]
Łeee to wszystkiego naj naj najlePSIEjszego !! :) Zdrówka pomyslności :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...