Jump to content
Dogomania

ON-ek REX odszedł za Tęczowy Most. Pomoc przyszła za późno. Przepraszam piesku.


cavani

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem już,że Rexem zajmą się studenci weterynarii ...Ci ,którzy pochodzą z BP oraz ich znajomi.Jedna ze studentek była przedwczoraj w schronie,żeby Rexa poznać.Byli na spacerku,psiuch zachował się po dżentelmeńsku!:)

Dziewczyna ma się nam tu ujawnić!:)

Link to comment
Share on other sites

Hej ;) ! Nie miałam konta na dogomanii, ujawniam się :P to ja. Założyłam Rexowi wydarzenie na FB, i już mam jakieś 5 osób- dziewcząt :P do pomocy. Byłam u Rexa i jest grzeczniutki, pomimo bólu hasał..zasługuje na normalne życie..a jeszcze lepiej byłoby, gdyby znalazł prawdziwy dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdalena.caruk']Hej ;) ! Nie miałam konta na dogomanii, ujawniam się :P to ja. Założyłam Rexowi wydarzenie na FB, i już mam jakieś 5 osób- dziewcząt :P do pomocy. Byłam u Rexa i jest grzeczniutki, pomimo bólu hasał..zasługuje na normalne życie..a jeszcze lepiej byłoby, gdyby znalazł prawdziwy dom :)[/QUOTE]

witaj na dogo:) Rozumiem, że teraz jest szansa na wieści z pierwszej ręki na temat stanu Rexia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdalena.caruk']A i tak w ogóle to skradłam Wam zdjęcia Rexa i kawałek wstępu, tam gdzie opisana jest jego schroniskowa historia :oops:, mam nadzieję,że się nie pogniewacie :)[/QUOTE]

Skorzystaj też z tekstu ogłoszenia, jeśli chcesz... [URL=http://tablica.pl/oferta/pomoz-rexowi-to-taki-mlody-piekny-pies-IDLPsj.html][B]REX[/B][/URL] - ma ogłoszenia na 30 stronach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdalena.caruk']Będę na bieżąco informować o stanie Rexa, termin operacji nie jest do końca ustalony( prawdopodobnie przyszły tydzień ), ale w poniedziałek po zajęciach przejdę się do prof. Silmanowicza i zapytam. Jak już to będę wiedziała, to ustalimy z resztą dziewczyn dyżury :)[/QUOTE]

Spadłaś z nieba Aniołku :) Czekamy na wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Magda na wątku Rexa!
Poznałyśmy się, kiedy szukałaś Ciastka.
Cieszę się, że już udało Ci się nazbierać tyle osób. Bardzo się martwię cały czas, czy będzie tylu ludzi, żeby wyprowadzać go codziennie. No i jak on się biedak będzie sprawował przez ten miesiąc, kiedy codziennie ludzie będą nie tylko zabierać go na spacery, ale i zadawać ból. Kochane psisko, mam nadzieję, że zrozumie, że to wszystko dla jego dobra. Bo Rex to niesamowicie, mądry i myślący zwierzak.

Z lekarzami, którzy będą się zajmować psiakiem jestem w stałym kontakcie. Jestem umówiona na jutro ok. 14.00 na rozmowę z chirurgiem, który będzie Rexa operował i mamy ustalić konkretny termin operacji. Jutro napiszę, kiedy to będzie. On ściśle współpracuje z prof. Silmanowiczem.


A tymczasem są nowe wpłaty na Rexa:

02 maja 2012 r. Maja602 wpłaciła 40 zł :Rose:
03 maja 2012 r. Zofia G-K wpłaciła 100 zł :Rose:

Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się o spacery :) Mamy zajęcia na Głębokiej codziennie, to nie problem przyjść wcześniej na zajęcia, mamy też okienka i zawsze Ktoś tam się zjawi. Zgłosiły się Dziewczyny z różnych grup z mojego roku, plany zajęć się nam nie pokrywają, więc będziemy się zmieniać :). Jeśli jesteś umówiona z dr.Szponderem, to zapewne On będzie wiedział więcej niż Prof. W takim razie, to ja czekam na wieści, a potem umówię się już na jakieś dyżury. W razie gdybyś chciała się ze mną skontaktować, czy coś to mój num. 500313952, mam jutro zajęcia do 16, ale mam okienko od 13.30 do 14.30 :p Tyle osób szukało Ciacha,że nawet nie wiem Komu Dziękować :) W każdym razie Dziękuję, jeśli nie dziękowałam :*

Link to comment
Share on other sites

Tak, będę dzwonić do dr Szpondera.
Dziękuję za telefon - dam Ci znać jak już będę wiedziała, kiedy odbędzie się operacja.

Tu w Białej Podlaskiej już jest wszystko uzgodnione:
- Stowarzyszenie AZYL udostępnia samochód do transportu i pokrywa koszty paliwa, za co jestem ogromnie wdzięczna nowej Pani Prezes
- wspaniały kierownik Marek czeka tylko na sygnał, kiedy wyruszać
- no i śmierdziuszek Rexio został w sobotę wykąpany, żeby milej było z nim obcować w lubelskiej klinice ;)

Ja niestety w tym tygodniu nie będę mogła zwolnić się z pracy, ale z kierownikiem pojedzie chłopak, który często Rexa wyprowadza na spacery i są w sobie z wzajemnością zakochani. Będzie podczas usypiania i wybudzania Rexa. Dr Szponder prosił, żeby taka osoba której obolały piesek bezgranicznie ufa, była w tym momencie przy nim.

Edited by cavani
Link to comment
Share on other sites

Aniu masz pełna skrzynkę więc tu piszę.

Niestety nie udalo sie ustalić z dystrybutorem chipow, firmą Vet Trade, komu sprzedali partię towaru z tym numerem chipa. Oni nie odnotowują tego. Wysyłają chipy do 15 hurtowni, które także nie odnotowują komu sprzedają partie chipów z numerami "od - do". Inni Polscy dystrybutorzy tak robią. Ale oni sprzedają chipy innych producentów. Ten chip, którego ma Rex jest produkcji amerykańskiej. Podzwoniłam jeszcze do Animal ID. Oni czasem notują numery chipow niezarejestrowanych też innych producentów, których wlasciciel nie mial swiadomości, ze chip nie jest w żadnej bazie. Gdyby przypadkiem cos się odnalazło dadzą mi znać .... ale szczerze watpię.
Tak więc, na wszelki wypadek zarejestrujcie Rexa na schronisko. Lepiej, gdyby się znowu gdzieś zgubił, trafił do schroniska spowrotem niż znowu sie błąkał.

Widzę, że zdobyliście w Lublinie "wyprowadzaczy" dla Reksa. Wspaniale! Szkoda, ze ja jestem tak daleko!

Pozdrawiam serdecznie choć smutno ... bo chip nadal niezidentyfikowany.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, że tyle czasu poświęcasz na sprawdzenie czipowej sprawy Rexa. Z tym zarejestrowaniem na schronisko do dobry pomysł.

Rozmawiałam z dr Szponderem. Niestety jeszcze nie mają gąbki - nie ma jej w tej chwili w hurtowniach i dopiero będą ją sprowadzać. Umówiliśmy się na telefon na czwartek. Mam się dowiedzieć, czy gąbka już dotarła.
Spróbujemy jeszcze uderzyć do bialskich ortopedów - może uda się jakoś przez ludzkich lekarzy.
Na razie trzeba czekać... Jak tylko nam dadzą znać, ze można Rexa przywozić, to jesteśmy zwarci i gotowi.

Drużyna, która zgłosiła się na wyprowadzanie Rexa zdjęła mi potężny kamień z serca :fadein:

A teraz idę opróżnić skrzynkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...