Jump to content
Dogomania

ON-ek REX odszedł za Tęczowy Most. Pomoc przyszła za późno. Przepraszam piesku.


cavani

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiosenka']Jak dla mnie najlepsze i naturalne firmy Fortan[/QUOTE]
Dziękuję Wiosenko!

[quote name='arabiansaneta']Czyżby pałeczka ropy błękitnej? Ludzie nieraz zarażają się tym w szpitalach i jest to bardzo uporczywe, a przy tym niebezpieczne.[/QUOTE]
Jeszcze dokładnie nie wiadomo co to jest. Okaże się po dokładniejszych badaniach.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z doktorem. Jeszcze nic nie wiedzą. Z tego co zrozumiałam, to będą jeszcze powtarzać jakieś badania, bo nadal nie zidentyfikowali tej bakterii. Wyników biopsji też jeszcze nie ma. :shake:
Czekam i martwię się. Będę dzwonić w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam u niego w sobotę. Z używaniem łapeczki jest różnie - trochę na niej staje, trochę trzyma w górze. W tej chwili jest jeszcze w izolatkach. Wychodzi na bardzo króciutkie spacerki - według zaleceń jego lekarza. Czasami ktoś z wolontariuszy idzie z nim na trawkę poza schronisko i tam sobie z nim polegują, troszkę podopieszczają, żeby tak od razu nie wędrował z powrotem do odosobnienia. A jemu się to oczywiście bardzo podoba.
Ma już zdjęte szwy.
Rexio jest tak wzruszający w tym swoim oddaniu i miłości do ludzi, których sobie upodobał, że nie sposób też się przy nim nie wzruszyć.
Wykupię mu bazarek ogłoszeniowy. Może ktoś się zlituje nad tym niezwykłym czworonogiem. Zdecyduje się zaopiekować, żeby w zamian mieć przyjaciela i obrońcę do końca życia.
Kochana Bejotka ogłasza go na lubelskie, więc ogłoszenia z bazarku trzeba będzie zamówić na jakieś inne rejony, żeby więcej ludzi go zobaczyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...