Jump to content
Dogomania

Jesteśmy już po zabiegu!!!!


edziakalitowa

Recommended Posts

Mój biegał "goły", nie interesował się zbyt raną, próbował czasem lizać, ale jedno słowo i przestawał. Dyskretnie tego też nie robił, bo budziłam się od razu w nocy jak usłyszałam jakieś mlaskanie :D
Ale próbowałam z kloszem, kagańcem, wdziankami - nie przydały się ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='szymucia']Dzięki za słowa otuchy. Początek sierpnia idę do weta na konsultacje w tej sprawie. Aha, chciałabym dodać zdjęcie /jako głowne /i nie umiem. Wytłumaczcie , jestem na forum nowa.:crazyeye:[/quote]


Tutaj można znaleźć dobrą instrukcję wklejania zdjęć:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8359596&postcount=26[/URL]

Link to comment
Share on other sites

:placz: Mam szanse wyciac malucha, ale nie wiem, jak sie do tego zabrac, tzn. czy lepiej zadzwonic do weta i pogadac o zabiegu, ewentualnych badaniach itp., czy lepiej zlozyc osobista wizyte. Ale z nowu nie wiem, czy wet bedzie mial wtedy czas kiedy ja przyjde :roll: . :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale czy sie wczesniej umowic na wizyte, czy tak przyjsc "bez zapowiedzi" ?
Jak narazie, to chodze z psem tylko na szczepienia (całe szczęście) ale do innego weta. A tego co chciałabym, zeby wyciął mi psa nie znam osobiście, tylko z realacji znajomych wiem, ze to b. dobry wet.
Moze to troche glupio wygląda, ze nie wiem co w takiej sytaucji robic, ale naprawde nie wiem, co byloby stosowniejsze. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...