Jump to content
Dogomania

Fanta z nowotworem wątroby dziękuje wszystkim za okazane serce [*]


lula85

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beataczl']adres wyslalam ale nie mam nr konta ..o 12 ide na poczte moze zna ktos i poda mi do tego czasu na pw nr konta dla Fanty
na 1 str nie znalazlam...[/QUOTE]

Przepraszam... cały dzień nie było mnie przy komputerze, ale już wysłałam dane do przelewu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Fantusiu, jak dzisiaj? Trzymaj się maleńka..........[/QUOTE]

Jeśli chodzi o Fantusię to około 13.30 rozmawiałam z chłopakiem Marleny. Powiedział, że z apetytem ok, a dzisiaj podczas spaceru jakieś 10 minut było ok, a potem Fanta położyła się na trawie i zrobiła bunt - położyła się na trawce i nie chciała iść dalej... jednak odpoczęła chwilę i wrócili do domku ;)
Sunia pomimo tego, że średnio się czuje to jak widzi znajome osoby, ciągle merda ogonkiem....

Link to comment
Share on other sites

Witam....
Tak jak napisał Michał chcielibyśmy wszystkim bardzo podziękować za udostępnianie, wspieranie psychiczne, pomoc finansową, a przede wszystkim za to, że byliście z nami w tych trudnych dla nas chwilach...

Dzisiaj od rana Fanta często wymiotowała, dzwoniliśmy do weta i powiedział, aby wpaść po leki, aby powstrzymać wymioty i na dniach wpaść do gabinetu, aby spuścić Jej wodę z brzucha, aby poprawić Jej stan - wiadomo woda jest ciężka....
Niestety około 13.30 Fanta zaczęła bardzo źle oddychać... trwało to tylko chwilę... nagle zamknięcie oczek, ostatni oddech...
Chciałabym, abyście dobrze mnie odebrali... ale pomimo wszystko uważam, że wygraliśmy tą walkę.. Fantusia na ostatni miesiąc swojego życia była w ciepłym domku, miała swoich ludzi - którzy bardzo Ją kochali, ciepłą i pełną miseczkę, kumpla... Miała wszystko o czym może marzyć każdy pies...

P.S. Teraz nie jestem w stanie, ale na dniach wrzucę wszystkie paragony, rozliczenia i napiszę ile zostało pieniążków.. Wtedy będę prosiła Was, abyście napisali czy chcecie, abym zwróciła Wam resztę pieniążków czy przeznaczyła je na innego bardziej potrzebującego psa.....

Fantusiu.. dziękuję za wszystko... za to, że byłaś... i dla nas wszystkich nadal będziesz.. w naszych sercach i pamięci... na pewno o Tobie nie zapomnimy Kochana.... Biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem... Teraz możesz zrobić wszystko o czym marzysz... proszę Cię tylko o jedno... NIGDY O NAS NIE ZAPOMNIJ... MY OBIECUJEMY CI TO SAMO.... [*]

Link to comment
Share on other sites

[B]"To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza"
B. Borzymowska

Fantusiuuu:(:(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...