Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Dorotko, piękna sesja, jak zwykle. Dziekuję, że pamiętasz o Poleńce :)

Ale Polcia za kratami .........źle mi się kojarzy. Miałam taki widok przed oczami jak Polcia miała długi. Bałam się, że czeka ją schronisko :(, ale dzięki Wam mamy sytuację na chwilę opanowaną. Mam nadzieję, ze uda się znaleźć brakujące deklaracje, żeby Pola była bezpieczna.

 

Wszystkim Przyjaciołom Polci życzę dużo zdrowia, radości i worek pieniędzy, żeby mogli pomagać biedakom w potrzebie.

2598mko.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, widziałam ten bazarek, ale teraz nie wiem gdzie on jest. Poszukam jeszcze.

 

Terra, dziekuję i też życzę samych dobrych dni w 2016 roku :)

 

A tymczasem wracamy do poświątecznej rzeczywistości i mamy fakturę za grudzień do opłacenia.

Faktura nr 00050/2015 na sumę 323,95 zł z terminem płatności 07.01.2016 r.

Link to comment
Share on other sites

O 4.01.2016o08:46, kaja8888 napisał:

nie wiem czemu nie wyświetlają mi się zdjęcia Poli mam puste miejsca :(

Pewnie coś przy zmianach na dogo pomieszali, coś podrasowali i taki efekt. Może jakieś aktualizacje musisz ściągnąć? Bo u mnie wszystko normalnie widać.

Link to comment
Share on other sites

O 1.01.2016o18:19, Isadora7 napisał:

Ja mam prośbę, zakupiłam na jakimś bazarku szkła kontaktowe i nie mogę znaleźć a chciałam zapłacić . Jakby Wam sie rzuciło w oczy dajcie prosże znać

u mnie zakupiłaś :D zaraz wstawię link na Twoim profilu

(jak dobrze że zaglądam do Poli ;) przy okazji przesyłam małej pozdrowienia w nowym roku )

Link to comment
Share on other sites

Są jakieś dwie wpłaty z deklaracji już na Nowy Rok, ale nie mogę sprawdzić, bo mój lapek padł i właśnie przed chwilą poszedł do naprawy. Mam nadzieję, że się to jeszcze uda, choć to już antyk. Jak tylko odzyskam sprzęt, to zrobię zamknięcie 2015 roku i zestawienie nowych deklaracji. Proszę o chwilę cierpliwości. Za to powiem Wam, że u Polci bez zmian, co widać na zdjęciach od Dorotki.

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Ajula napisał:

znowu nic nie mogę znaleźć po tych remontach :( 

no ale w końcu znalazłam Polę....

moje 10 zł na styczeń wysłałam

Tak, zgadza się.

Są następujące wpłaty:

- renatka_s - 30 zł

- Ajula - 10 zł

- werenn - 10 zł

Dajcie mi jeszcze chwilkę, bo mnie jakiś wirus dopadł i ogarnę zakończenie roku i rozpoczęcie 2016.

A i zakupiłam Polci kolejną porcję jedzonka - Bosh Light, bo na tym troszkę schudła, kupa ok i smakuje suni, więc powtórzyłam to samo.

8 godzin temu, Kejciu napisał:

Obiecany bazarek ogłoszeniowy 40% dla Poli

 

 

Kasiu, bardzo, bardzo dziękuję :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...