Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

A Polcia leży na nowym spanku, bo hotelik po remoncie i trochę nowego sprzętu zostało zakupione, żeby psiakom było przyjemniej. Najbardziej się uśmiałam gdy zobaczyłam na zdjęciach firanki w oknach, bo do tej pory były żaluzje. Jednak Ania doszła do wniosku, że pieski będa miały przyjemniej z firaneczkami w oknach. No coś w tym jest, bo ja też wolę firanki. Mieszkanie jest takie przytulniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że z opóźnieniem, ale zamknęłam 2015 rok i rozpoczęłam 2016 rok.

Wszystko jest na 1 stronie wątku.

Najważniejsze, że Polcia wyszła na plus. Przy brakującej ilości deklaracji to ten plus jest kroplą w morzu potrzeb, ale zawsze to plus, a nie minus. A więc mamy na plusie z ub roku 353,93 zł

Z tych pieniędzy zakupiłam już w styczniu jedzonko za 82,80 zł

W styczniu wpłynęły już wpłaty jednorazowe( pisałam o tym w czasie kiedy wpływały na konto, ale powtórzę):

- Ania A - 20 zł

- terra - 30 zł

- Nadziejka - 5 zł

A teraz stałe deklaracje. Proszę sprawdzić, czy kogoś nie pominęłam.

Na 1 stronie będę opisywała na bieżąco za które miesiące są wpłaty. Teraz tylko pokazuję ile mamy deklaracji stałych, a ile jeszcze brakuje :(

- Ajula - 10 zł

- Olga ( córcia Gusiaczek) - 10 zł

- Żanetka i Misio ( spoza Dogo) - 20 zł

- renatka_s - 30 zł

- Kaja8888 - 70 zł

- Kara - 10 zl

- MALWA - 20 zł

- omi - 10 zł

- RudyKas - 20 zł

- teresaa118 - 30 zł

- werenn - 10 zł

- bianka0 - 20 zł

- Pucka69 - 10 zł

- EVA2406 - 20 zł

Tak więc deklaracji mamy na 290 zł, to jeszcze brakuje minimum 50 zł. Nie liczę tu jedzonka, bo na to można zarobić bazarkami. Do tego musimy mieć na szczepienia i obrożę przeciwkleszczową.

Bardzo proszę zaglądających o pomoc i deklarację, chociaż niewielką, bo dla Polci każda złotówka się liczy.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagają Poleńce.

 

 

 

 

 

 

yorik.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 26.01.2016o14:28, Martika@Aischa napisał:

dziewczynki podeślijcie mi proszę numerek konta na PW. Mamy dla Poluni 162 zł 38 gr z bazarku.

A jak pieniążki dolecą prosimy o potwierdzenie również na bazarku :) dziękuję :)

link do bazarku :)

 

 

to ja się przypomnę :) pieniążki już od piątku powinny być na koncie bo bank ten sam :) Proszę również o potwierdzenie na bazarku abym go mogła rozliczyć i ruszyć z następnym :) 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak przewidywałam jest faktura za hotelik, za styczeń, ale, po znajomości za staż Polci w hoteliku mamy specjalną taryfę i faktura Nr 00004/2016 opiewa na kwotę 310 zł. Na szczęście z nadwyżki jaka została z ub roku, trzeba będzie dołożyć tylko 20 zł, bo deklaracji mamy  290 zł.

Na konto wpłynęła deklaracja 10 zł za luty - werenn.

Dziękuję bardzo.

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, EVA2406 napisał:

Bardzo proszę Panie o nickach: MALWA, Kara i RudyKas o sprawdzenie czy zrobiły przelew za styczeń, bo wydaje mi się, że nie mam wpłat.

Chyba RudyKas, pisała, że wpłaci deklarację styczniową z kasą z bazarku. Tak?

 

Tak, dokładnie.  Wybaczcie ale w łikend jednak zupełnie nie miałam czasu nawet na życie, bo oba dni byłam w pracy. Dopiero teraz przelałam pieniądze z mojego bazarku i deklarację za styczeń i luty - w sumie 200 zł. Poproszę o potwierdzenie jak dojdą :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, RudyKas napisał:

Tak, dokładnie.  Wybaczcie ale w łikend jednak zupełnie nie miałam czasu nawet na życie, bo oba dni byłam w pracy. Dopiero teraz przelałam pieniądze z mojego bazarku i deklarację za styczeń i luty - w sumie 200 zł. Poproszę o potwierdzenie jak dojdą :)

Spoko. Każda z nas ma pracę, dom i inne zajęcia. Poza tym każda może gorzej się czuć i dlatego nie dziwię się, że mamy obsuwy. Sama miałam wyrzuty sumienia, że nie mogłam znaleźć czasu, aby   rozliczyć ub rok i zacząć nowy, ale na szczęście udało się, choć było dobrze po północy jak to robiłam. Czyli zostało jeszcze tylko wyjaśnić z MALWĄ, bo wydaje mi się, że nie mam wpłaty za styczeń.

Na 1 stronie uzupełniłam wpłaty. Bardzo proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, teresaa118 napisał:

Poszla stala na luty troche wieksza. Podopieczny poszedl do domku

Gratuluję i cieszę się, że następna bida znalazła domek.

Czy to co wpłaciłaś ( nie mam jeszcze na r-ku) mam wpisać jako stałą od lutego, czy nadwyżkę wpisać jako jednorazową?

Dzisiaj doszły wpłaty:

omi - 10 zł ( deklaracja za luty)

renatka_s - 30 zł ( deklaracja za luty)

RudyKas - 200 zł ( bazarek + deklaracja za styczeń i luty)

Bardzo dziękuję :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...