Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

[IMG]http://triton.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=minolta029.jpg&xsize=640&ysize=480[/IMG]
[B]Przesłodki widok :loveu:[/B]
cioteczka a tak swoją drogą kupiłaś już sobie taki wiklinowy koszyczek do spania czy kimasz na kocyku pod balkonem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

i wiesz jak się dobrze przypatrzyłam to tam zmieszczą się jeszcze dwa takie ...... nieduze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja wiem,że kłaki się odkurza, zamiata itd. .... ale to jakiś fotomontaż!
u mnie w 10 minut po odkurzaniu są kłaki na nowo :diabloti:
a tu dywanik lśni!!

[url]http://triton.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=minolta029.jpg&xsize=640&ysize=480[/url]

fajnie zobaczyć te LENIWCE :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']ja wiem,że kłaki się odkurza, zamiata itd. .... ale to jakiś fotomontaż!
u mnie w 10 minut po odkurzaniu są kłaki na nowo :diabloti:
a tu dywanik lśni!!

[URL]http://triton.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=minolta029.jpg&xsize=640&ysize=480[/URL]

fajnie zobaczyć te LENIWCE :loveu:[/quote]

no cos ty - to tylko iluzja, że tam nie ma kłaków:evil_lol: ścielą sie szeroko tam i ówdzie, w nosie, w uszach, w łóżku,a podłoga to jeden wielki kłak - oczywiście najwięcej kłaków i to całorocznie jest po Henku:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ja już nigdy więcej nie chce ONka. Z uwagi na wycie to po primo, a po sekundo to za latające kłaki. :lol:
Astowe kłaki leżą na podłodze grzecznie, a ONkowe fruwają z różną trajektorią lotu.[/quote]

z pierwszym się nie zgodzę - mój heniek nie wydaje z siebie głosu! nawet jak trzeba:evil_lol: za to z drugim - jak najbardziej:lol: no i wystarczy parę razy zgrzebełkiem przejechać po plerach i już mniej się sypią:eviltong:

a tak chciałam mieć kiedyś colie...no i borzoja...ale sie wyleczyłam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ja już nigdy więcej nie chce ONka. Z uwagi na wycie to po primo, a po sekundo to za latające kłaki. :lol:
Astowe kłaki leżą na podłodze grzecznie, a ONkowe fruwają z różną trajektorią lotu.[/quote]


:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam mieć Chow - chowa , ale wyleczył mnie pies tej razy należący do znajomego. Pewnie nie wszystkie są takie , ale ten zachowuje sie jak ślimak na emeryturze. :evil_lol: Właściwie mozna powiedzieć,że normalny ślimak porusza sie przy nim jak namydlony piorun.:cool3:

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

bo z tej naszej andzi to taka gaduła jest :evil_lol::eviltong:

dostała bana a ja chciałam powiedzieć że [B]mam[/B] [B]ogromny szacunek dla ludzi takich jak ONA [/B]... [B]mówi głośno o tym o czym inni boją się nawet pomysleć[/B]

[B][SIZE=3]...chylę czoła... [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a sie tam przejmujecie jakimiś bananami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ci z 2 strony muru dostają je non stop - ja od czasu do czasu:diabloti:

Beatko - to nie tylko chodzi o PiSdZ - to chodzi o całokształt pięknie ubranych kłamstewek, oskarżanie kogos o to co się samemu robi (tylko to się inaczej tam nazywa:p) i takie tam insze rzeczy;)


Doddy - pojszły do ciebie 4 skarboneczki - oko ci zbieleje jak je zobaczysz:eviltong:
Plików do naklejeczek niet:shake:

Jutro jadziem z Heńkiem do Buboliny w odwiedziny - wracam w niedzielę, a chyba w przyszłym tygodniu jadem nad morze pomóc tz doprowadzic trawnik do jako takiego wyglądu po jakiejś setce kretów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...