Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

tak Mania odpoczywa po kopaniu

[IMG]http://images32.fotosik.pl/229/3ee33a7a6f145e8fmed.jpg[/IMG]


a to Heniek właśnie:evil_lol:

[IMG]http://images23.fotosik.pl/201/7516bd572edc8a52.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/229/e7e541057242896f.jpg[/IMG]

[IMG]http://images25.fotosik.pl/201/52dcd38c439d5233.jpg[/IMG]

i Mańka

[IMG]http://images27.fotosik.pl/201/ca771d50d95a88ed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Rufusowa - to brać:evil_lol: klonik Zgredzia jest do adopcji:razz:[/quote]

:evil_lol:bardzo bym chciala..chociaz chyba Fąfelek by był w pierwszej kolejności :loveu:

niestety mam dominującego psa z problemami zdrowotnymi i póki co brak warunków na drugiego :-(

a swoją drogą amstaf u mnie na osiedlu nie ma sie gdzie wyszaleć :shake: nie mialabym sumienia brac takiego psiaka do mieszkania nie zapewniając codziennie dłuuugiego spaceru...Zawsze moze lepiej trafic, np. na kogoś kto ma dom z ogrodem :cool3:

a jak Ty sobie z ich nadmiarem energii radzisz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']

a jak Ty sobie z ich nadmiarem energii radzisz? :cool3:[/quote]

wiesz...w sumie to nadmiar energii ma tylko Zgredek:evil_lol: Mania z racji swojego wieku i problemy ze stawem w jednej łapie - musi się zadowolić minimalną dawką ruchu - i choć widzę, ze chciałaby biegać np. za piłka i kamieniami dalej ja muszę za nią mysleć i kończyć szybko jej zabawy:shake: bo ona sama by nie skończyła, a potem chodzić nie moze. Henryk vel Frodo Pierdoła jak sama nazwa wskazuje jest pierdołą i rzadko szaleje:p Więc do wybiegania tak naprawdę mam tylko Zgredosława - ale i na to znalazłam sposób - stoję np. na srodku trawnika, uzbrojona w kupę kamieni i rzucam raz w jedną, raz w drugą stronę i jak już biega coraz wolniej i się położy to wiem, że jest padnięty - co prawda regeneracja jest zabójczo szybka - ale musi mu wystarczyć tak 3 razy dziennie:lol: A nad morzem ponieważ biega non stop cały dzień o 19 już psa nie ma - jak tylko wlizie do domu idzie spać i jest spokój;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Andzia ,przyznaj się ... dajesz im te kamienie , żeby się nawzajem nie zeżarły :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
bo wiesz amstaff ..... :diabloti:[/quote]

widzisz Vectra - mądrze prawisz - dokładnie:evil_lol: jak nie bedą miały zębów to się nie pozagryzają ino pomamlają:eviltong: taaak - bullowate to wstrętne, najgorsze pod słoncem psy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

hahaha mój tz załapał , przeczytałam mu tamten wątek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

i tak mu się przypomniał opis Frania na wystawie "..nieco za krótka szyja ..."
TZ znalazł właśnie uzasadnienie .... że to Lala urwała Frankowi głowe i mu przyszylismy .. dlatego teraz szyja krótsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahaha mój tz załapał , przeczytałam mu tamten wątek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

i tak mu się przypomniał opis Frania na wystawie "..nieco za krótka szyja ..."
TZ znalazł właśnie uzasadnienie .... że to Lala urwała Frankowi głowe i mu przyszylismy .. dlatego teraz szyja krótsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


biedny Franio z krótką szyją:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']wiesz...w sumie to nadmiar energii ma tylko Zgredek:evil_lol: Mania z racji swojego wieku i problemy ze stawem w jednej łapie - musi się zadowolić minimalną dawką ruchu - i choć widzę, ze chciałaby biegać np. za piłka i kamieniami dalej ja muszę za nią mysleć i kończyć szybko jej zabawy:shake: bo ona sama by nie skończyła, a potem chodzić nie moze. Henryk vel Frodo Pierdoła jak sama nazwa wskazuje jest pierdołą i rzadko szaleje:p Więc do wybiegania tak naprawdę mam tylko Zgredosława - ale i na to znalazłam sposób - stoję np. na srodku trawnika, uzbrojona w kupę kamieni i rzucam raz w jedną, raz w drugą stronę i jak już biega coraz wolniej i się położy to wiem, że jest padnięty - co prawda regeneracja jest zabójczo szybka - ale musi mu wystarczyć tak 3 razy dziennie:lol: A nad morzem ponieważ biega non stop cały dzień o 19 już psa nie ma - jak tylko wlizie do domu idzie spać i jest spokój;)[/quote]

:D dobre :evil_lol: chociaż u nas to jeszcze straz miejska chodzi i looka czy pies puszczony itp. :shake:

ale Mania to na młódke wygląda :cool3:

a Ty pewnie na silownie nie musisz chodzic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nie lubie siłowni:diabloti: kiedyś się zaparłam i nawet karnet wykupiłam...po 1 razie nie mogłam się ruszac parę dni, stwierdziłam, że to nie dla mnie zabawki:evil_lol:

W zeszłym roku od rzucania kamieniami wywichnęłam sobie bark:p mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']nie lubie siłowni:diabloti: kiedyś się zaparłam i nawet karnet wykupiłam...po 1 razie nie mogłam się ruszac parę dni, stwierdziłam, że to nie dla mnie zabawki:evil_lol:

W zeszłym roku od rzucania kamieniami wywichnęłam sobie bark:p mam nadzieję, że w tym roku tak nie będzie:razz:[/quote]

ja też nie lubiłam...ale trafiłam na bardzo sympatyczną - dobry instruktor i fajni ludzie :p

ale uważaj z tym barkiem :evil_lol: dobrze jest sie rozgrzac przed "treningiem" :cool3:

a moze w ogóle zmienic na piłeczke? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']wyślę Ci paczke nad to morze. paczke mięciutkich i lekkich piłeczek :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

eeee - takie piłeczki to by były na raz i by się spsuły w ich zębach:evil_lol:

[quote name='Beata_Dorobczyńska']A Ty głazami narzutowymi rzucasz ?[/quote]


noooo - nieeee, takimi "normalnymi" kamerdolami x 3 psy x ..dziesiąt razy dziennie - to chyba mogę sobie popsuć bark:diabloti: najgorsze potem było sprzątania po gosciach i dla gosci...koszmar, ale zaciskałam zęby z bólu, bo nikt za mnie tego nie zrobił:razz:

dlaczego ja nie mam normalnych psów:placz:

a co do piłeczki - właśnie odkopałam w piasku piłeczkę ulubioną i niezniszczalną (3 lata przetrwa) Tory :multi::multi:- w zeszłym roku gdzies zaginęła w akcji, a kupić taką już niestety nierealne jest na dzień dzisiejszy

Link to comment
Share on other sites

mnie to czasem brakuje takiego rzucania 3 razy dziennie. Stefka lubiaa mnie tak męczyć i była w tym niezniszczalna, to był cyborg nie pies, nie męczyła się i biegała za patykiem w zupełnych ciemnościach. Moim się rzuca ale 2-3 razy potem spindalają z łupem i nie dadzą go sobie zabrać.Sevenowi rzuca sie ciężko bo on szybki i pół ślepy wieć zanim podniosę patyka to on juz zdąży podciąć mi nogi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']mnie to czasem brakuje takiego rzucania 3 razy dziennie. Stefka lubiaa mnie tak męczyć i była w tym niezniszczalna, to był cyborg nie pies, nie męczyła się i biegała za patykiem w zupełnych ciemnościach. Moim się rzuca ale 2-3 razy potem spindalają z łupem i nie dadzą go sobie zabrać.Sevenowi rzuca sie ciężko bo on szybki i pół ślepy wieć zanim podniosę patyka to on juz zdąży podciąć mi nogi ;)[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: aktywne bestie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...