Jump to content
Dogomania

Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W zasadzie nauczona doświadczeniem nie powinnam nic wcześniej pisać;).
Bo ostatnio juz mieli przyjeżdżać po Mariankę, Frajde i nic z tego nie wyszło:shake:.

Ale taka wiadomość,że nie mogłam się powstrzymać:p. Dlatego cieszmy sie na razie umiarkowanie, a jak juz Taszka bedzie się kąpała w morzu, to wtedy urządzimy przyjecie :lol:.
Taszką jest zainteresowana pani z Gdyni, mieszkanie duże , obok las. Pani ma doświadczenie z ON-kami, bo miała już dwie, ostatnia sunia odeszła w wieku 12 lat właśnie z powodu nowotworu.
Pani chce przyjechac po Taszkę w przyszłą sobotę:).

Mam nadzieję,że pani się nie rozmyśli, że nikt jej nie odradzi, itp.

Dlatego trzymajmy mocno kciuki za dom Taszeńki :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']W zasadzie nauczona doświadczeniem nie powinnam nic wcześniej pisać;).
Dlatego cieszmy sie na razie umiarkowanie, a jak juz Taszka bedzie się kąpała w morzu, to wtedy [B]urządzimy przyjecie[/B] :lol:.
[/QUOTE]
Jak tam wujenka sobie życzy.... ale ja zamierzam się cieszyć nieprzyzwoicie nieumiarkowanie.....
La,la, la, Tasza idzie do domku, la,la,la:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

No i wreszcie Centrala zaprosi działaczki do lokalu gastronomicznego w celu spożycia nadmiernej ilości alkoholu:). A potem zrobimy szoł i się wszystkie skorumpujemy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Wow, co ja widzę :crazyeye:
Domek na horyzoncie :multi: :multi: :multi:
Byłoby cudnie :):):)
Ale macie rację, na razie powstrzymajmy entuzjazm, żeby nie zapeszyć ;)

A teraz mam w związku z tym pytanie z innej beczki.
[B]Jak wyglądają finanse Taszki ???[/B]
Czekam jeszcze na dwie wpłaty z bazarku, który w połowie był przeznaczony dla Taszeńki. Uzbierała się dla Niej kwota 250 zł :):):)
Czy będą potrzebne jeśli Tasza pojedzie do domku ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']DONka, jakbyś sie mogła wstrzymać z tym bazarkiem do przyszłej soboty, bo wtedy dopiero się okaże, czy Taszka pojedzie . Oczywiścei jak pojedzie, to już kasa nie bedzie potrzebna:).[/QUOTE]

Oczywiście poczekam do przyszłej soboty :)
Przecież bazarek był w połowie właśnie dla Niej i to Ona jest pierwsza w kolejce ;)
Dopóki sprawa się nie wyklaruje, pieniążki będą czekać :):):)

Link to comment
Share on other sites

Smutno mi, bo od trzech miesięcy ogłaszam cudowną sunię ON, też z tatuażem, też leciwą, też wyrzuconą (najprawdopodobniej przez hodowcę). Poszukiwania hodowcy nie dały rezultatu, zbiórki funduszy i bazarki tez raczej średnio. Sunią choruje na nerki, musi być operowana na guzki wokół wyciągniętych niemiłosiernie sutków. Piszę, że mi smutno, bo wątek naszej suni to jedna strona i oprócz jednej osoby, pies z kulawą nogą się nią nie zainteresował. Taszce życzę dużo szczęścia. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Smutno mi, bo od trzech miesięcy ogłaszam cudowną sunię ON, też z tatuażem, też leciwą, też wyrzuconą (najprawdopodobniej przez hodowcę). Poszukiwania hodowcy nie dały rezultatu, zbiórki funduszy i bazarki tez raczej średnio. Sunią choruje na nerki, musi być operowana na guzki wokół wyciągniętych niemiłosiernie sutków. Piszę, że mi smutno, bo wątek naszej suni to jedna strona i oprócz jednej osoby, pies z kulawą nogą się nią nie zainteresował. Taszce życzę dużo szczęścia. Pozdrawiam[/QUOTE]

Marta - no własnie - podaj link !
A wiecie, to jest koszmar to wyrzucanie starych psów !!!!!!!!!!!!!!
Kim są ci co tak robia kim ?????!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...