Jump to content
Dogomania

Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak, pisalam o pdt u Michelle, ale trzeba sie Michelle zapytac czy ma wolne miejsce, to jest domowe pdt, jest tam piesek Bastek z innego watku,
Na watku Bastka zapytam sie Michelle o wolne miejsce i cene, jest tez hotelik u ZuziM - tez trzeba sie spytac o miejsce i cene, Jest tez u Ulka12 - to sa miejsca, ktore znam
Pewnie o bezplatnym domu tymczasowym mozemy tylko marzyc wiec dlatego pisze o tych w/w
Ale na to wszystko potrzebne sa konkretne decyzje, pierwsza jaka trzeba podjac to czy zabieramy psa, wszyscy co sa na watku powinni takze wyrazic sie jesli chodzi o deklaracje
Najlepszym rozwiazaniem byloby domowe dt czy jak to sie tam mowi, ale wiadomo ze jak na lekarstwo.
As to piekny psiak i jestem pewna ze po zabiegach fryzjerskich i super fotkach znajdzie bardzo szybko domek
Najbardziej martwi czy moze trafic do Myslowic?

Klaudus, no to jak? Wyciagamy chlopaka i szukamy miejsca?,

Link to comment
Share on other sites

żeby wątek,dobrze funkcjonował musi byc osoba odpowiedzialna za ten wątek,za stałe info o psie i kontakt z nim wraz z ewet wyciągnięciem ze schroniska do hotelu,,,czy tu jest to możliwe?
bo wątek pojawił się, ciotki się zbiegły, chętne do roboty i w pewnym momencie ucichło..stąd moje pytanie ,jaki jest cel założenia wątku?
czy tylko ogłaszanie psa czy wyciągnięcie go do hotelu?czy jakaś inna forma pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tyle co wiem.
zalozycielka watku-Klaudia ma pod opieka duzo psow i brak dostepu do internetu i prawie nikogo do pomocy dlatego informacje sa tu tak rzadko. Na pewno by chciala by As trafil do dt, ale jak ma to byc platny dt to z tego co wiem Klaudia chce by przed wyciagnieciem psa byly deklaracje bo potem pozostaje dlug w dt...
co do samego miejsca w ktorym jest As to jest to punkt przetrzyman z ktorego sa co jakis czas psy wywozone do Myslowic...i podobno niedlugo taki transport ma byc:-(

Link to comment
Share on other sites

było pytanie o Asa na fb,,,,czy toleruje koty,stąd wniosek,że ktos może by go wziął jakby lubił koty,czy tam gdzie przebywa As nie ma kotów?nie można sprawdzić?
skoro deklaracje są podstawą do wyciągania Asa to znaczy,że jak się uzbierają,,,a w międzyczasie będzie transport ,,,to on nie pojedzie?
no bo tak od razu nie załątwi się hotelu,transportu i deklaracji,,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ja powiem tyle co wiem.
zalozycielka watku-Klaudia ma pod opieka duzo psow i brak dostepu do internetu i prawie nikogo do pomocy dlatego informacje sa tu tak rzadko. Na pewno by chciala by As trafil do dt, ale jak ma to byc platny dt to z tego co wiem Klaudia chce by przed wyciagnieciem psa byly deklaracje bo potem pozostaje dlug w dt...
[B]co do samego miejsca w ktorym jest As to jest to punkt przetrzyman z ktorego sa co jakis czas psy wywozone do Myslowic...i podobno niedlugo taki transport ma byc:-([/[/B]QUOTE]


w takim wypadku czasu mamy bardzo malo..., zeby ktos chociaz wzial psiaka awaryjnie na miesiac, kilka tygodni to mozna byloby w tym czasie szukac i dt i oglaszac i domu

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że jeśli będzie dt czy hotelik, jakiejś deklaracje zebrane , transport może jakoś się zorganizuje, to Klaudus wyciągnie psiaka.
Ona faktycznie tam sama , i nie ma czasu na bieżąco aktualizować info tutaj , ale to nie znaczy że psiak nie potrzebuje pomocy :(.
Wiem to , bo już byłam na paru wątkach Klaudus , i z początku było mi trudno się przyzwyczaić że z nią taki rzadki kontakt, ale pszczyńskie psiaki nie mają bezpośrednio nikogo tam do pomocy.
Tak że jeśli ktoś coś może pomóc ASowi, to trzeba działać Cioteczki :).

A może ktoś by zrobił wydarzenie na fb ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']na wątku Denisa też który jest z Pszczyny Karilka miała go wziąć, ale niestety nie da rady bo jest za duży do noszenia po schodach w bloku po kastracji, a ma chore nogi...więc zaraz napiszę do niej czy nie mogłaby wziąć naszego ASa:)[/QUOTE]

No i jak Justyna? czy Karilka dala znac?

jak juz pisalam u Michelle - zajete miejsca
ZuziaM - czekam na info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ja powiem tyle co wiem.
zalozycielka watku-Klaudia ma pod opieka duzo psow i brak dostepu do internetu i prawie nikogo do pomocy dlatego informacje sa tu tak rzadko. Na pewno by chciala by As trafil do dt, ale jak ma to byc platny dt to z tego co wiem Klaudia chce by przed wyciagnieciem psa byly deklaracje bo potem pozostaje dlug w dt...
co do samego miejsca w ktorym jest As to jest to punkt przetrzyman z ktorego sa co jakis czas psy wywozone do Myslowic[B]...i podobno niedlugo taki transport ma byc:-([/QUOTE][/B]


Klaudus, zmien prosze tytul na bardziej przyciagajacy, moze cos o tych Myslowicach?

Link to comment
Share on other sites

Asiu, odpisalam Ci na PW.

U mnie 3 kojce w tej chwili wolne, ale czekam na 3 psiaki, na ktore sa zbierane deklaracje.
Dwa maja przyjechac juz na dniach ( jeden za 2 tygodnie, a sunia - 8 marca, Doy - jeszcze nie ma terminu, ale pewnie tez juz za nie dalej, jak tydzien ). Mam jeszcze jeden awaryjny kojec ( zrobilam w nim na zime magazynek na slome, miski do umycia i takie inne drobiazgi, ktore musze miec pod reka blisko psiakow ), wiec moge go rowniez zadysponowac dla psiaka.
Koszt za miesiac ( jesli ma rzeczywiscie 15 kg ) - 300 zl.
Jesli wiecej - to ok. 330 zl.

Edited by zuziaM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...