Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rudzia-Bianca']Widzę że sunia ma już imię , spóźniłam się z bazarkiem imionkowym . Dopiero dziś przeczytałam pw Elizy , wczoraj w nocy miałam akcję z wyciąganiem zamarzniętego psiego ślepego staruszka z rzeki ...
No chyba że robimy bazarek może Zuzia zmieni imię ;)[/QUOTE]

Mnie osobiście się się wydaje, że taki bazarek się przyda... O ile dobrze zrozumiałam mała jest u Ani na DT, imię Zuzia więc jest tymczasowe... A nie ukrywajmy, każde pieniądze się przydadzą...
Oczywiście decyzję powinna podjąć Ania i Elik :)

Link to comment
Share on other sites

To ja nie wiem.
Pozwolę sobie zacytować jedynie wypowiedź z facebooka:
"Iza Kaczmarczyk
Uff... To już coś wiem, rozmawiałam z p. Elizą xxxxx, osobą decyzyjną w sprawie suni. Sunia jedzie na DT do p. Anny xxxxx. Pani Eliza jest już w blokach startowych, czyli zaraz jedzie po sunię i potem kierunek p. Anna. Wróci, bardzo o to prosiłam, pojawi się na wydarzeniu."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siostrzyczki']Mnie osobiście się się wydaje, że taki bazarek się przyda... O ile dobrze zrozumiałam mała jest u Ani na DT, imię Zuzia więc jest tymczasowe... A nie ukrywajmy, każde pieniądze się przydadzą...
Oczywiście decyzję powinna podjąć Ania i Elik :)[/QUOTE]
Mhm... ale może inny niż imienny, jeśli ludzie się mają czymś ucieszyć, niech ucieszą się czymś w miarę mającym przełożenie na rzeczywistość. Skoro jest już Zuzia niech Zuzią zostanie.

Decyzja nie Elik tylko Elizy (oczywiście Ani też). :-)

Dziękuję Viris za pomoc klatkową. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siostrzyczki']To ja nie wiem.
Pozwolę sobie zacytować jedynie wypowiedź z facebooka:
"Iza Kaczmarczyk
Uff... To już coś wiem, rozmawiałam z p. Elizą xxxxx, osobą decyzyjną w sprawie suni. Sunia jedzie na DT do p. Anny xxxxx. Pani Eliza jest już w blokach startowych, czyli zaraz jedzie po sunię i potem kierunek p. Anna. Wróci, bardzo o to prosiłam, pojawi się na wydarzeniu."[/QUOTE]
Cytat jak najbardziej właściwy. Sądzę, że jest to DT, gdyby miał być DS pewno taka informacja pojawiłaby się tutaj wręcz wołami wpisana. I nie byłoby apelu o pomoc finansową, zgodnie z regulaminem dogo (który czyni wyjątek ale nie w tej zakładce pomocowej).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...