Jump to content
Dogomania

ROKI (Kumpel)- ONek po potrąceniu - kolega Dredowej suni - OSTROWIEC


Viris

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris'](...) majqa - mam 3 wielkie pudła rzeczy na bazarek... i ciągle przybywa zamiast ubywać ;>[/QUOTE]
Aha, no OK, czyli nie uraczać Cię. ;-)
Dobra, odkładamy sprawę fantów. Jak będą potrzebne będę się starała coś wyszperać.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informację, że jedna z karmicielek chce zabrać Kumpla do siebie na podwórko - z tym, że mam obawy czy zostanie dobrze zbadany i zdiagnozowany. Poza tym jak mrozy odejdą to co? Wypuści na ulicę? Tyle czasu dokarmiany i miejsca nie było, teraz gdy znalazłam dla niego pomoc to nagle się miejsce znalazło? Zła jestem :(

Chciałabym załatwić Kumplowi wizytę w Kielcach może, z rtg - jak tylko zaufa na tyle by dać się przebadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Dostałam informację, że jedna z karmicielek chce zabrać Kumpla do siebie na podwórko - z tym, że mam obawy czy zostanie dobrze zbadany i zdiagnozowany. Poza tym jak mrozy odejdą to co? Wypuści na ulicę? Tyle czasu dokarmiany i miejsca nie było, teraz gdy znalazłam dla niego pomoc to nagle się miejsce znalazło? Zła jestem :(

Chciałabym załatwić Kumplowi wizytę w Kielcach może, z rtg - jak tylko zaufa na tyle by dać się przebadać.[/QUOTE]
Hm... nie bardzo rozumiem więc dopytam. Co stoi na przeszkodzie, by jednak trafił tam, gdzie Ty chciałaś?
Przecież można o tym karmicielce powiedzieć.
Wątpię, choć wolę się zaasekurować, że może się mylę, by ta pani poszła na całość i przepadała psa, a on musi być przebadany. :-( Powinien mieć zrobioną: morfo., biochem. RTG bioder z uchwyceniem dolnego odcinka kręgosłupa, względnie RTG innej części nóżki, jeśli wet wypatrzy, że tam leży przyczyna utykania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Kumpel musi mieć RTG wszystkiego, łącznie z czaszką. (...)[/QUOTE]
To co czytam to miód na moje serce, bo... eeeekhm... :oops: myślałam o tym wszystkim tylko bałam się wychylić.

Kumpel, nie wygłupiaj się, proszę, daj się dorwać. :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...