Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Ja zdawałam milion lat temu, jak jeszcze nie było prezentacji. Na próbną nie poszłam (był niezły skandal w szkole). Głównego przedmiotu (biologii) zaczęłam się uczyć tydzień przed, doszłam do pantofelka i stwierdziłam, że mi się nie chce. Reszty się wogóle nie uczyłam......[/QUOTE]
oo Ulv, jak już jesteś akurat to powiedz może czy masz już jakiś termin ustalony zlotu? :) cenę i ilość ludziów w domkach też bym chciała poznać, wiem wiem, upierdliwa jestem ale cóż zrobić... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomanka_']oo Ulv, jak już jesteś akurat to powiedz może czy masz już jakiś termin ustalony zlotu? :) cenę i ilość ludziów w domkach też bym chciała poznać, wiem wiem, upierdliwa jestem ale cóż zrobić... :diabloti:[/QUOTE]

Termin od 20 sierpnia. co do kasy to jeszcze nie wiem i żeby to ustalic, dobrze byłoby wiedzieć ile ludziów wstępnie jest chętnych....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Moja mama pisała rozszerzoną matematykę.... Do matury się nie uczyła i wszystko na 4 i 5... :roll:
Ja mam podstawę z niemieckiego, choć powinnam mieć kontynuację, angielskiego uczę się dopiero pół roku, niemieckiego od 1klasy podstawówki ;)[/QUOTE]

kocham niemiecki. :loveu: nie ważne, że nic praktycznie w tym języku nie rozumiem, ale i tak go koooochaaam. :loveu: :diabloti:

dog 1 9 3, a angielskiego nie piszesz? to powodzenia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ooj jak się cieszę, że coś ruszyło ze zlotem :loveu:

Ja jak mi się uda z dotrzeć, zobaczymy czy bedą ze mną się wybierali najbardziej nieogarnięci "zlotowicze" to autem przybędę chyba,że odpuszczą będzie ciężej bo z dwoma psami pociągiem :crazyeye:

Wspomniany biedny napadnięty toller zaczyna być ogarniętym cywilizowanym psem od niedawna, po tym jak z równowagi nawet niufka wyprowadził powiedziałam nie
i pracujemy nad zachowaniem przy innych czterołapnych ;)
Jedynego czego jestem pewna to tego, że Zeusek mi wstydu nie przyniesie, bo to takie duże czarne które ciężko ma pojąć że ząbki są przydatne, choćby do jedzenia :diabloti:.
Na polu w jakiejś kryzysowej sytuacji broni go mniejszy bardziej zacięty Jok, ogólnie obydwaj wzajemnie się uzupełniają więc niemogłabym przybyć w jednopaku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No, jak zlot ma być od 20, zakładając, że chcemy byc tym razem dłużej niż tydzień - to myślę, że najwcześniej 30 się skończy.


Bartiś, jak to nie będzie naszych alkozlotowiczów? Nie ma takiej możliwości, kto nam kolorowe ognisko rozpali? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, ja też przed ustanymi się stresowałam najbardziej, a faktycznie trzeba się postarać żeby takiego polskiego ustanego nie zdać. Zresztą w ogóle matura, stres jak nie wiem, a przychodzisz, piszesz sobie parę egzaminów, niewiele różniących się od tych które pisałaś przez całą szkołę średnich, i tyle tego. A po wynikach i tak jesteś w szoku, bo to jak ktoś oceni ci polski np, zależy od tego kto to będzie oceniał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...