Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

? Bo nie wiem, który ;) IX? X?

Najwyższy czas zacząć go organizować....


Moja propozycja, to ten sam ośrodek, w którym był VII O.Z. czyli [B]Bobolin.[/B]

[URL]http://www.morskiedomki.pl/index.php?index[/URL]

Ośrodek niewielki, ogrodzony. Spokój dookoła, bez upierdliwego sąsiedztwa (czyli zadnych "tylko te psy i psy"). Piękna, raczej pusta plaża, z której nie wyganiają psów....

Niestety wolne miejsca są na koniec sierpnia (aczkolwiek przypominam, ze i tak zazwyczaj jest wtedy ładna pogoda, a chłodno robi się najwyżej wieczorami, zresztą po tym jak mi Pi dostała porażenia wolałabym uniknąć lipcowego wściekłego upału).

[B]TERMIN:[/B]
od 20.VIII, tydzień, albo 10 dni. MOŻE SIĘ UDA WCZESNIEJ!!!!

[B]Wstępna lista chętnych:[/B]
zootechniczka +pies (średni kundelek)
gops +suka średnia
dog193 + foks (smarkacz)
Bartiskowa+ alkoholicy(?) ;) +pies/psy
iskra_wroc+ suka (średnia panikara), na 3 dni :mad:
Talia + pies?
Naklejka+os.towarzysząca +tybetan (takie wielkie włochate) i nibylab
Marta_Ares -dwie sztuki :evil_lol: +psy
Ola164 +pies
Karilka +pies (Dolar!)
klaudusia0219 +pies (Sharki!)
dogomanka
anka11
C&B + pies
ulvhedinn (o ile szef mi da wolne, grrrrr) + psy (diabli wiedzą jakie i ile)


Asia&Luna?
magdola?
dogomanka?
Avaloth?
Tepes?
Mada95?
Merenwen?

Edited by ulvhedinn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do cen, to jeszcze nie wiem, no i zależy czy wynajmujemy całość, czy bez jednego domku (Pani powiedziała, że ewentulnie ten jeden domek wzieliby znajomi psiarze). Ostatnio pamietam było bardzo korzystnie. Mamy dwa tygodnie na wstepne ustalenie ile ludziów ;)

Sam ośrodek jak juz mówiłam, super, do tego przyjazny psom. Domki naprawdę porządne, ładnie wyposażone. Grill, miejsce na ognisko.

Co do podróży, to w tym roku pewnie się burzujsko wybiorę autem ;) ale dwa lata temu jechałam z Wrocławia nad morze z trzema psami i bambetlami pociągiem. Przy czym Kra przecież na wózku a Piku i Dixi w transporterze. Bez żadych problemów... Wracałyśmy w trójkę bab z czwórką psów (Dixi została w DS) i była z tego niezaprzeczalna korzyść. Całą drogę przespałyśmy wygodnie w przedziale do którego nikt jakoś nie chciał wsiąść (ciekawe.....), poza tym cały pociąg okradli, a nas nie :) Zachecam do zabrania futer, do wakacji jest duzo czasu na oswojenie psa z pociągami.

Jeśli będę autem, to przyjeżdżających pociągiem mogę zgarniać coby nie dymali na piechotę (z zrzute na paliwo, ha ha) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']W sumie to nawet mamy blisko... a taki zlot to na czym polega ?[/QUOTE]
Mniej więcej na niczym :diabloti: Generalnie gadamy o psich i niepsich sprawach w większym i mniejszym gronie, chodzimy razem na spacery, co poniektórzy spożywają alkohol (hehe wszyscy prócz mnie xD)...Mi sie troche nie chce w tym roku jechać, daleko, chociaż to morze kusi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi też z jednej strony się nie uśmiecha tułaczka na drugi koniec Polski, ale to morze.. No nic, pożyjemy, zobaczymy.

Na zlocie rozrywką nr 1 jest męczenie psów i znęcanie się nad nimi :diabloti: No i nie zapominajmy o ogniskach, które w ubiegłym roku były rozpalane na plastikach i bógwieczym jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

A mam pytanie trochę głupie.bo pewnie uznacie że nie mam w ogóle co myśleć o takim zlocie.Czy istnieje możliwość doboru do domku psów pod względem charakteru?Bo mój łobuz nie lubi niektórych piesków głównie mniejszych samców nie wykastrowanych z bródką lub czarnych.Co prawda w obcych miejscach raczej nie wszczyna awantur bo to nie jego teren ale wolę się zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Co do zajęć Zlotowych:
Ja tam wpadłam w zakupoholizm i lodojadyzm w Nowym Targu, do skrajnego stopnia a na poprzednich zlotach.. bardzo róznie. Generalnie słodkie lenistwo i troche pracy nad psem.
Czasem "prostowanie" innych psów za pomocą mojego psa :P

W Bobolinie jest bardzo fajnie, tylko, że trzeba znaleźć ten las wreszcie... :) Opracujmy jakieś trasy spacerowe na Zumi czy czymś takiem i będzie git.

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']ładne fioletowo niebieskie :loveu:
a co się robi na zlocie ? leje mojego psa, odciąga go od innych, i generalnie uprawia się lenistwo na zmiane ze spacerami :D
tak btw. zamówiłam metalowy chamski kagan :diabloti:[/QUOTE]
genaralnie to Ty z nim spacerowałaś? :evil_lol: bo jakoś wydawało mi się, że miałaś od tego ludzi. :razz:


[quote name='zootechniczka']A mam pytanie trochę głupie.bo pewnie uznacie że nie mam w ogóle co myśleć o takim zlocie.Czy istnieje możliwość doboru do domku psów pod względem charakteru?Bo mój łobuz nie lubi niektórych piesków głównie mniejszych samców nie wykastrowanych z bródką lub czarnych.Co prawda w obcych miejscach raczej nie wszczyna awantur bo to nie jego teren ale wolę się zapytać.[/QUOTE]

[quote name='klaudusia0219']hahaha mój jest czarny nie wykastrowany z bródką :D ale duży :D i gryzł się z psami z domku, ale siedział, albo w kaganie, albo przywiązany i życie :)
no trudno trzeba poprostu pilnować psa,albo siedzieć i się irytować jak ja :)[/QUOTE]

zootechniczka, nie słuchaj Culineo, ona sie nie zna. :evil_lol: Jak już będzie ustalanie osób w domkach to wciśnie się Ciebie tam, gdzie będą takie psy jakie Ci pasują, oczywiście o ile damy radę. :)

Ulv, może zrób w pierwszym poście liczbe miejsc itp. Tak jak w tamtym roku zrobila Iśka czy coś. Zeby osoba, która nigdy na zlocie nie była mogła od razu w pierwszym poście przeczytać wszystkie niezbędne informacje. Jeśli chcesz to można napisać do moda żeby zmienił założyciela wątku i ja bym mogła ten post uzupełniać kiedy Ty byś dzwoniła i załatwiała. :diabloti: Poza tym zdradź mi czy miałaś w czasie podróży pociągiem jakieś przystanki? bo mi chodzi głównie o siku duluxowe podczas tak długiej podróży.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze potencjalne koszty oraz termin.
Co do przystanków to zawsze są jakieś dłuższe. Ja z psem już 5 razy jechałam pociągiem w czasie od 12-17 godzin i co kilka była dłuższa stacja. Choć mnie ten problem omija bo moj pies i tak sie w drodze na przystanku nie wysika :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...