Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='Ola164']I jeszcze potencjalne koszty oraz termin.
Co do przystanków to zawsze są jakieś dłuższe. Ja z psem już 5 razy jechałam pociągiem w czasie od 12-17 godzin i co kilka była dłuższa stacja. Choć mnie ten problem omija bo moj pies i tak sie w drodze na przystanku nie wysika :roll:[/QUOTE]

no właśnie o takie podstawowe info mi chodzi. :)

a powiedzcie mi jeszcze, bo szukam sobie połączeń pociągiem tam, najlepiej dojechać gdzie? Koszalin? Darłowo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest tak 5 km od Darłowa. Ja szłam sobie z Darłowa do tego Bobolina z Talią Lived i chyba jeszcze kimś tylko Martai Marcin zabrali nasze bagaże autem. Chyba 1,5km dalej są Dąbki, gdzie łaziłyśmy z ulv sie odchamić.
Ogólnie ludziska - było ekstra - jedźcie, tylko błagam - pilnujcie swoich psów i poznajcie je z innymi, najlepiej na obcym terenie.

Link to comment
Share on other sites

no to ja wstępnie jestem chętna o ile mnie ktoś do domku przygarnie bez większych suk bo bywa agresywna moja (ale w 100% nad nią panuje słownie o ile jakaś suka nie zacznie to będzie ok) ewentualnie ją zakagańcuję ;)
jeszcze zależy jaki koszt by był , raczej jechałabym sama z psem (ewentualnei znajoma ze swoją suczka ale raczej nie) więc miło by było jakby ktoś nas przygarnął gdyż będzie mi dziwnie tak samej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dog, cholero- POKAZUJ!!!!!!

Naklejka, jesli moja tymczasowiczka nie znajdzie domu, to bedę z bernardynem (z domieszką kaukaza), bierz futro i przyjeżdżaj, przyjamniej bede mogła oko nacieszyć kolejnym molosem.

.....co do psów- na zlocie mogą być wszystkie. Małe duże, słodkie i wredne.[B] Warunek- właściciel panuje nad psem[/B].

...i tak wszyscy wiedzą, że najgorsze psy mam ja (Piksel, no- Falko['] tez był niezły....).

Myslę, że koszt będzie podobny albo niewiele wyższy, co nie wydaje mi się wysoką cena za pobyt nad morzem. A co najważniejsze jak dla mnie- ośrodek jest przyjazny psom. I wyodrębniony, a nie wśród innych naburmuszonych z powodu psów ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dog, cholero- POKAZUJ!!!!!!

Naklejka, jesli moja tymczasowiczka nie znajdzie domu, to bedę z bernardynem (z domieszką kaukaza), bierz futro i przyjeżdżaj, przyjamniej bede mogła oko nacieszyć kolejnym molosem.

.....co do psów- na zlocie mogą być wszystkie. Małe duże, słodkie i wredne.[B] Warunek- właściciel panuje nad psem[/B].

...i tak wszyscy wiedzą, że najgorsze psy mam ja (Piksel, no- Falko['] tez był niezły....).

Myslę, że koszt będzie podobny albo niewiele wyższy, co nie wydaje mi się wysoką cena za pobyt nad morzem. A co najważniejsze jak dla mnie- ośrodek jest przyjazny psom. I wyodrębniony, a nie wśród innych naburmuszonych z powodu psów ludzi.[/QUOTE]
Hmmm, w końcu jakiś pies podobnej wielkości :cool3:
Nie wiem czy dam radę z nim przyjechać, pociągiem nigdy nie jeździliśmy, a tylko razy jechał autobusem :roll: Nie jestem też pewna czy będę mieć 2 psa....
Muszę to przemyśleć :diabloti: Bo to moje jest nieogarnięte, chyba że będziemy już po szkoleniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']
Nie marudzić, tylko się zapisywać, ludzie, to WAKACJE, można zaszaleć ;)[/QUOTE]
Mastifa tybetańskiego namawiasz a mojej Króweczki maleńkiej nie chciałaś:diabloti:

[QUOTE]Też tak myślę będzie zajebista impreza. No nie mnie też to w ciąga.A mojego psiaka najwyżej przywiąże do drzewa jak będzie podskakiwał i będzie spokój. Dobra żartuje. [/QUOTE]
Na zlotach wrzucanie psów do wody, przywiązywanie na łańcuchach etc etc jest normą, także spoko, nikt się nie zdziwi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...