Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='zootechniczka']A mojego psiaka najwyżej przywiąże do drzewa jak będzie podskakiwał i będzie spokój. Dobra żartuje.[/QUOTE]
Ekhm... to jest akurat powszechna praktyka u dogomaniaków na zlotach :evil_lol: Trzeba się tylko zaopatrzyć w krowi łańcuch... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jetsan ma klaustrofobię :P Stresuje się w małych pomieszczeniach, bo jak się obraca to o coś zahacza, w coś uderza i rozwala :lol: Boi się chodzić po niektórych schodach, taa... miał w domu tyle wypadków na schodach, że mu się nie dziwię...
Z nim nie ma łatwo, dodatkowo strasznie się ślini ;-)

zootechnicza, chcesz zabić swoją świnkę? Szelki są nieodpowiednie dla tych zwierzątek!

Link to comment
Share on other sites

Był też przypadek, na naszym króliczym forum, że królik, który całe życie chodził w szelkach "i żył", pewnego razu przestraszył się podbiegającego, szczekającego psa i próbując rozpaczliwie uciec, szamotając się na wszystkie strony, złamał sobie kręgosłup i trzeba było go uśpić.
Cóż, niestety tak jest, że nie uczymy się na cudzych błędach, jedynie na własnych - więc dopiero musi się coś stać, żeby uwierzyć, że to niebezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Przechodząc do tematu.Ile kosztował pobyt w zeszłym roku?[/QUOTE]

było pisane 35zł doba.


mam nadzieje że nam uda się pojechać na zlot :) może ktoś wziąć i dla mojej łańcuch , albo powiedzieć gdzie mogę kupić by uwiązać w razie co .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']jaka obeznana :D:D[/QUOTE]
Wiesz, rok temu objechałyśmy z dziewczynami chyba wszystkie sklepy w Nowym Targu, więc jak znalazłyśmy się w Praktikerze (czy czymś podobnym) - Ulv chyba czegoś potrzebowała - to skierowałyśmy swoje kroki na linki, łańcuchy, karabińczyki... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Też tak myślę będzie zajebista impreza. No nie mnie też to w ciąga.A mojego psiaka najwyżej przywiąże do drzewa jak będzie podskakiwał i będzie spokój. Dobra żartuje.[/QUOTE]
byleby np. nie na rozżarzonych węglach :P

[quote name='gops']
mam nadzieje że nam uda się pojechać na zlot :) może ktoś wziąć i dla mojej łańcuch , albo powiedzieć gdzie mogę kupić by uwiązać w razie co .[/QUOTE]
Ja kupiłam w wiejskim sklepie żelaznym. Poprosiłam grzecznie o łańcuch dla kawalera, który stoi przed sklepem i pan dał mi krowi, 5metrowy za 23zł chyba. Psie miał tylko 2m i jakieś takie.. liche

[quote name='Marta_Ares']jaka obeznana :D:D

ja kupowałam dla Mayki w jakiejś hurtowni zoologicznej więc nie pomogę[/QUOTE]
BURŻUAZJA!
Ci to nawet łańcuch linką przeplatają, żeby ładniej wyglądał - także gopsowa -nie słuchaj :)

[quote name='Marta_Ares']hehe nieźle,

w Bobolinie mają też fajnych policjantów/ straż miejską :diabloti:[/QUOTE]

:diabloti:

Naklejka, myśle że na takim Zlocie jak nigdzie indziej popracujesz nad socjalem swojego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']b
Ja kupiłam w wiejskim sklepie żelaznym. Poprosiłam grzecznie o łańcuch dla kawalera, który stoi przed sklepem i pan dał mi krowi, 5metrowy za 23zł chyba. Psie miał tylko 2m i jakieś takie.. liche

BURŻUAZJA!
Ci to nawet łańcuch linką przeplatają, żeby ładniej wyglądał - także gopsowa -nie słuchaj :)
[/QUOTE]
:evil_lol: jakoś znajdę u siebie jakiś łańcuch , ewentualnie kawał liny .
wygląd łańcucha to podstawa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...