Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk'][B]Prośba do iwoniam:[/B]

Jeśli ktoś zadeklaruje, że chce pomóc finansowo pieskom dla których założyłam ten wątek tj. suczkom z postu nr 1, to bardzo Cię proszę, abyś [U][B]nie[/B][/U] wysyłała do tych osób swojego numeru konta, bo nie wiem na co zbierasz, ale na pewno nie na karmę dla tych suczek, czy operację łapki Sunieczki Jedyneczki. :cool3:

Dla uniknięcia zamieszania dobrze by było, gdybyś jednak założyła oddzielny wątek dla piesków, które wyciągnęłaś ze schronu, o co już prosiłam kilka dni temu. :razz:[/QUOTE]

[B]Gosia[/B] zmieniłaś tytuł wątku na : [B]"SUNIECZKA-JEDYNECZKA-szuka-DS!!!!!!!!!!!!"

Teraz to już głupio pisać tu o innych Psiakach z Olkusza,

pozostaje nam wątek ogólny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-%21-%21-%21-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-%21-%21-"]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-[/URL]!

Zapraszam Kochani na wątek "Ofiary..."
[/B]
[quote name='agniesia']enia ,te psiaki potrzebują pomocy a ja sama nic nie mogę!Szczerze mówiąc pomyślałam o tym czekoladowym z siwą mordką,widać,że ma już swoje lata on jest takim średniaczkiem na cienkich nogach.[/QUOTE]
Agniesiu zajrzyj na wątek ogólny, na pewno któryś Psiak pojedzie do Ciebie:)
Dzieki ogromne za to miejsce DT:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Cieszę się że Dredzik pojechał, chociaż nie myślałam że to już dziś.
Będę czekać w takim razie na fb na wieści od jego nowej opiekunki, z którą jestem w kontakcie.
:)

Jeśli chodzi o agniesie, to szkoda, że to nie wyszło wcześniej, bo Iwoniam chyba dzisiaj jechała na tej trasie, i myślę, że jakaś nie całkiem mała, trochę kudłata bida z Olkusza by znalazła u niej na dt , schronienie.[/QUOTE]

Agniesia od dłuższego czasu pisała o wolnej budce u siebie i oferowała DT, tylko nie było zainteresowania ze strony osoby/osób pod których opieką są psy przejęte w zeszłym tygodniu.

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś'][B]Gosia[/B] zmieniłaś tytuł wątku na : [B]"SUNIECZKA-JEDYNECZKA-szuka-DS!!!!!!!!!!!!"[/QUOTE]

Zmieniłam temat, bo nie mogę siedziec godzinami przy kompie i odpowiadać na dziesiątki PW z pytaniem o psy, o których nie wiem, ani ile ważą, ani w jakiej są kondycji, ani gdzie przebywają, albo ile mają lat lub czy to są psy czy suczki, nie mogę też przesyłać dodatkowych zdjęć, bo ich nie mam. Nie jestem już w stanie każdemu osobno tłumaczyć, że ja tych piesków nie znam i nic o nich nie wiem, że one przypadkowo znalazły się na moim [U]wątku o 4 suczkach wyciągniętych z Olkusza przez Pania Magdę i jej córki[/U], którym próbuję pomóc i dla których chcę zakupić karmę, bo dziewczyny odwalaja kawał dobrej roboty, i zajmują się nie tylko wyciąganiem psów, ale i opieką nad nimi przez miesiące i lata (!) a nie są w świetle jupiterów za doraźne działania, jak nieprzymierzając detektyw R. To jest wątek właśnie o tych suczkach i o próbie wsparcia pań z Bukowna i tylko o nich mogę coś powiedzieć.

Obecnie jedna z suczek, najbardziej pokrzywdzona, najstarsza z chorą łapką szuka DS i na tym wątku jest o tym mowa.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jedyneczka, nie warczy na moje psy już( gdy to ona do nich wychodzi na przedpokój) daje się im obwąchiwać i stoi spokojnie. Zauważyłam, że staje na tą chorą łapkę, czasami jest szalona i cieszy sie jak szczeniak i próbuje na mnie wyskoczyć(także chora łapka jej nie przeszkadza, bo podskakuje tak, że przez chwile nie dotyka żadną nogą podłogi). Wygląda na to, że nie boli jej ta noga. Zaraz po wyjściu na dwór ładnie siusia, ale chce od razu do domu (i kupę robi tylko w domu- jak zostawiam ją samą). Nie chcę jej dłuższej chwili przetrzymywać na dworze bo troszkę wczoraj kaszlała. Już na podwórko wychodzi bez smyczy.. biegnie przy mnie wysiusia się i szybciutko do domu i czeka pod drzwiami żeby ją wpuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Rozumiem, to jak weźmiesz któregoś z nich na DT to ja karmę suchą mu zakupię :)
widze, że proponujesz miejsce u siebie, to możliwe żeby nikt nie chciał Twojej pomocy? może założycielka nie doczytała jeszcze....przeważnie na dogo każdy DT za karme i leczenie jest na wagę złota.....[/QUOTE]
enia,ja teraz będę na tym drugim wątku Ofiary schroniska,a na pewno będę go czytać.Nie wiem czy potrzebna będzie moja pomoc,bo jak na razie to są domki domowe tymczasowe,ale jeżeli znalazła by się jakaś bida to na pewno skorzystam z twojej pomocy w zakupie karmy,bardzo dziękuję!Ja już jestem domkiem tymczasowym dla jednej suni i ona mieszka u mnie w budzie,ale mam jeszcze drugą mniejszą budę dlatego się zaoferowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']

Jeśli chodzi o agniesie, to szkoda, że to nie wyszło wcześniej, bo Iwoniam chyba dzisiaj jechała na tej trasie, i myślę, że jakaś nie całkiem mała, trochę kudłata bida z Olkusza by znalazła u niej na dt , schronienie.[/QUOTE]

Ja od początku oferuję pomoc,ale nie miałam żadnego odzewu.To tak jakbym na siłę się wpraszała,wiem że budy nie są za bardzo mile widziane,ale tak tylko mogę pomóc!Ludzie proszą o pomoc,aż ciężko być obojętnym,ale szybko się trzeżwieje i czasami twoje chęci nie są potrzebne!Przepraszam jak kogoś uraziłam,ale takie jest moje odczucie.Już się wynoszę z tego wątku żeby nie zaśmiecać.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Romi, zdjęcia się nie otwierają...[/QUOTE]

[quote name='elik']A ja też nie widzę fotek, ani nawet linków tylko, ino takie cuś

[IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8854/black07.jpg[/IMG][/QUOTE]

Poprawiłem, powinno być już dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Jedyneczka, nie warczy na moje psy już( gdy to ona do nich wychodzi na przedpokój) daje się im obwąchiwać i stoi spokojnie. Zauważyłam, że staje na tą chorą łapkę, czasami jest szalona i cieszy sie jak szczeniak i próbuje na mnie wyskoczyć(także chora łapka jej nie przeszkadza, bo podskakuje tak, że przez chwile nie dotyka żadną nogą podłogi). Wygląda na to, że nie boli jej ta noga. Zaraz po wyjściu na dwór ładnie siusia, ale chce od razu do domu (i kupę robi tylko w domu- jak zostawiam ją samą). Nie chcę jej dłuższej chwili przetrzymywać na dworze bo troszkę wczoraj kaszlała. Już na podwórko wychodzi bez smyczy.. biegnie przy mnie wysiusia się i szybciutko do domu i czeka pod drzwiami żeby ją wpuścić.[/QUOTE]

Missiaa, dziękuję Ci bardzo za opiekę nad nią i za informowanie nas o niej. Rozumiem, że pomimo ogłoszeń nikt nie dzwonił w sprawie ewentualnej adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka'][CENTER][B]Komu wysłać zapytanie z ogłoszeń o Jedyneczkę ?[/B]

[B]Podajcie maila ;)[/B][/CENTER][/QUOTE]

Na prawdę ktoś o nią pyta? Szok :crazyeye: Starszy psiak i do tego z chorą łapką.
Trzeba by do missiaa lub missieek lub Mamy dziewczyn :) Czyli tel.: 504 060 219 lub 504 588 874

lub e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia']Ja od początku oferuję pomoc,ale nie miałam żadnego odzewu.To tak jakbym na siłę się wpraszała,wiem że budy nie są za bardzo mile widziane,ale tak tylko mogę pomóc!Ludzie proszą o pomoc,aż ciężko być obojętnym,ale szybko się trzeżwieje i czasami twoje chęci nie są potrzebne!Przepraszam jak kogoś uraziłam,ale takie jest moje odczucie.Już się wynoszę z tego wątku żeby nie zaśmiecać.[/QUOTE]

[quote name='enia']Rozumiem, to jak weźmiesz któregoś z nich na DT to ja karmę suchą mu zakupię :)
widze, że proponujesz miejsce u siebie, to możliwe żeby nikt nie chciał Twojej pomocy? może założycielka nie doczytała jeszcze....przeważnie na dogo każdy DT za karme i leczenie jest na wagę złota.....[/QUOTE]



[SIZE="4"][B]Po raz kolejny wyjaśniam: [/B][/SIZE]
[B]Ja nie odpowiadam za psy, które dodatkowo zostały wprowadzone na ten wątek. [/B]Ten wątek został otworzony tylko dla 4 suniek z pierwszego postu i ja tylko o nich coś wiem.

Nie mam żadnego kontaktu, wiedzy, wpływu na to co się dzieje z pozostałymi psami dołączonymi w następnych postach. Agniesia oferowała swój DT wcześniej i nie wiem dlaczego iwoniam/elik/wojtuś czy inne osoby, które dodały inne psy na mój wątek, nie zareagowały na propozyję Angieszki. Ja tych osób nie znam i nie znam psów, którymi się zajmują, nie wiem gdzie są, ani co się z nimi dzieje, ani czy potrzebują DT czy nie. [B]To że założyłam ten wątek nie oznacza, że koordynuję sprawę wszystkich psów wstawionych dodatkowo, bez konsultacji ze mną na ten wątek.[/B]

Nie oskarżajcie mnie więc o brak reakcji, bo nie ja mogę tu reagować.
Sama podrzuciłam iwnoniam/Elik/wojtusiowi ofertę DT u B., która została zignorowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Rozumiem, to jak weźmiesz któregoś z nich na DT to ja karmę suchą mu zakupię :)
widze, że proponujesz miejsce u siebie, to możliwe żeby nikt nie chciał Twojej pomocy? może założycielka nie doczytała jeszcze....przeważnie na dogo każdy DT za karme i leczenie jest na wagę złota.....[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']...
Nie mam żadnego kontaktu, wiedzy, wpływu na to co się dzieje z pozostałymi psami dołączonymi w następnych postach. Agniesia oferowała swój DT wcześniej i nie wiem dlaczego iwoniam/elik/wojtuś czy inne osoby, które dodały inne psy na mój wątek, nie zareagowały na propozyję Angieszki. Ja tych osób nie znam i nie znam psów, którymi się zajmują, nie wiem gdzie są, ani co się z nimi dzieje, ani czy potrzebują DT czy nie...
Nie oskarżajcie mnie więc o brak reakcji, bo nie ja mogę tu reagować.
Sama podrzuciłam iwnoniam/Elik/wojtusiowi ofertę DT u B., która została zignorowana.[/QUOTE]

Rzeczywiście DT na dogo jest na wagę złota, ale nie każdy psiak nadaje się do budy, a te 15 maluchów to przecież widać, że do budy się nie nadają. Może jest jeszcze w Olkuszu jakiś większy psiak, który mógłby mieszkać w budzie. Z Olkusza do Łopuszna jest około 120 km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Rzeczywiście DT na dogo jest na wagę złota, ale nie każdy psiak nadaje się do budy, a te 15 maluchów to przecież widać, że do budy się nie nadają. Może jest jeszcze w Olkuszu jakiś większy psiak, który mógłby mieszkać w budzie. Z Olkusza do Łopuszna jest około 120 km.[/QUOTE]

Dziękuję Elik za wyjaśnienie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dziękuję Elik za wyjaśnienie :)[/QUOTE]
Pisałam o tym od razu w tym dniu, kiedy Iwonka przywiozła te psiaki z Olkusza.
Żeby rozwieźć te psiątka jeździła po Krakowie, była też w Bochni i na końcu przyjechała do mnie. Przywiozła 3 ostatnie psiaki, a była to godzina koło pierwszej w nocy. Do Bochni jest tylko 50 km, nie tak jak do Łopuszna 120.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Na prawdę ktoś o nią pyta? Szok :crazyeye: [/QUOTE]
Ano pyta :)
Z ogłoszeń Ziutki pytają :evil_lol: u Nutusi zawitała nowa tymczasowiczka, ogłosiłam (no bo przecież zanim się ktoś zgłosi, to ojoj, zdążymy sterylkę zrobić itd) a tu proszę, na drugi dzień po ogłoszeniu już ludzie byli poznać Lusię i ma dom, oczywiście sterylka najpierw i dopiero pojedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Pisałam o tym od razu w tym dniu, kiedy Iwonka przywiozła te psiaki z Olkusza.
Żeby rozwieźć te psiątka jeździła po Krakowie, była też w Bochni i na końcu przyjechała do mnie. Przywiozła 3 ostatnie psiaki, a była to godzina koło pierwszej w nocy. Do Bochni jest tylko 50 km, nie tak jak do Łopuszna 120.[/QUOTE]

Galimatias się zrobił. Ale teraz już się wyjaśniło. A udało Ci się znaleźć DT dla tych suczynek z Twojej piwnicy śpiewających serenady sąsiadom po nocach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ano pyta :)
Z ogłoszeń Ziutki pytają :evil_lol: u Nutusi zawitała nowa tymczasowiczka, ogłosiłam (no bo przecież zanim się ktoś zgłosi, to ojoj, zdążymy sterylkę zrobić itd) a tu proszę, na drugi dzień po ogłoszeniu już ludzie byli poznać Lusię i ma dom, oczywiście sterylka najpierw i dopiero pojedzie :)[/QUOTE]

Widać ciocia Ziutencja dobre fluidy wysyła wraz ze swoimi ogłoszeniami :)

To poczekajmy co powie missiaa, czy ta osoba odezwała się do niej w sprawie Jedyneczki :)

Link to comment
Share on other sites

witam,

chciałam zrobić zbiorczą odpowiedź na tym wątku, ale jako, że zostałam z niego wyproszona informuję, że nic już tu nie piszę o pieskach, które NA WASZĄ prośbę wyciągnęłam z pomocą Magdy z Olkusza, i które teraz w znacznej większości leżą obok mnie na posłaniach.

watek "moich" podopiecznych jest tu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w.?p=18627924#post18627924[/url]

pozdrowienia i zapraszam :)




[quote name='elik']Iwonko, ta sunia jest taka młoda, a już tak wiele, niestety złego, doznała od ludzi. Gdy wchodzę do piwnicy, to widać, że cieszy się na mój widok, ale jednak strach jest większy niż radość i chowa się za osłoną materaca.
Dzisiaj rado założyłam jej szelki i miałam nadzieję, że pójdziemy na spacer. Niestety ona jest ogromnie zestresowana i chyba jeszcze nigdy nie była na smyczy. Wyniosłam ją z piwnicy na rękach, postawiłam na ziemi i.... i tak stała, a raczej leżała i nie chciała zrobić ani kroku dalej. Musiałam znowu wziąść ją na ręce i zanieść do piwnicy. Liczę na Ciebie, że uda Ci się ją przekonać do spacerku.
Ta druga sunia jest jeszcze bardzie wycofana.Nie pozwala się pogłaskać.
One obie bardzo potrzebują domowych warunków, ludzia przez 24 godziny na dobę.


Chętnie się przyłączę. Obyśmy tylko psiaków na dobre nie wystraszyły ;)


Żałuję, że ja tylko piwnica dysponuję. Gdyby nie to, słodkie sunie powiększyły by moje stado :) Są przekochane i takie śliczne :loveu:
Kilka ładnych zdjęć do ogłoszeń i domki murowane. Jeśli możesz Iwonko to zrób im kilka zdjęć. Może ktoś ułoży ładny tekst, to zamówię 120 ogłoszeń. Znajdą się chętni w mig.
Zdaje się Ciocia Ziutka ładne teksty pisze. Popełnisz jeden tekst dla obu panienek Cioteczko ?
Myślę, że obie mogą mieć jedno ogłoszenie.Są tak różne, że nie będzie problemu dogadać się o która chodzi.[/QUOTE]

[quote name='elik']Dr Dominika dla rudej trafiła z imieniem w dziesiątkę - Szelma, to prawdziwa Szelma. Już z ręki je, ale jak ją chcę pogłaskać, to nadal kły szczerzy :diabloti: Waży 6 kg.
Ta czarna milusińska, która bardzo chce się zaprzyjaźnić, ale bardzo się boi, to Mia.[/QUOTE]

[quote name='Kejsi']No tak, on generalnie jest bardzo grzecznym psem, chociaż zachowanie wskazuje, że był to pies łańcuchowy, to zachowuje się w domu bardzo ładnie i szybko przyswaja zasady(a początku nie zachowywał czystości, ale jest bardzo pojętny i teraz już prawie nie zdarza mu się zesiusiać w domu).

Pierwszy, drugi dzień w zasadzie tylko na mnie skakał, teraz zachowuje się tak tylko w emocjach - jak ktoś nowy przyjdzie do domu, po jedzeniu itp. Powoli się uczy wszystkiego i jest coraz lepiej.

Jeśli chcesz zobaczyć jak się maluch miewa - zapraszam serdecznie. Tylko daj znać wcześniej, żebym była w domu ;-)[/QUOTE]

[quote name='Kejsi']Korzystając z tego, że Dropik śpi głęboko z otwartym pysiem :D sprawdziłam jego ząbki...
Pięć ząbków z przodu na dole się bardzo rusza :( chyba lada chwila wypadną :( Zostaną mu wtedy tam tylko kły i jeden przy prawym kle który trzyma się w miarę mocno...
Dziś i tak idziemy na kontrolę do weterynarza, obejrzy je przy okazji...[/QUOTE]

[quote name='Kejsi']To dorosły pies. Przez wetki był określony na 4-5 lat, ale ktoś tu napisał, że ma rok....
Niestety to zęby stałe. Nie ma jakiegoś wielkiego kamienia na zębach... nie wiem dlaczego wypadają... może przez to, że ma wysuniętą żuchwę i zęby są pokrzywione, nie mieszczą się i wypychają się na wzajem...
Zobaczymy co powiedzą Panie doktor.. jeśli to przez kamień to przy okazji kastracji się go usunie, żeby więcej nie wypadło.[/QUOTE]

[quote name='elik']Ach tak, to bardzo współczuję. Biedny psiak, będzie musiał dostawać rozdrobnione jedzonko.[/QUOTE]

[quote name='Kejsi']myślę, że w jedzeniu suchej karmy nie będzie mu to przeszkadzać, bo przecież rozgryza kawałki bokiem, a to te z przodu wypadają.[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Zaprosiłam na wątek [B]Bambino[/B], która dysponuje DT u siebie od 12.02. Może zainteresuje się którąś sunią z piwnicy u Elik.[/QUOTE]

[quote name='elik']Pięknie byłoby, ale decyzje pozostawiam Iwonce, bo ona ogarnia całość i wie, która jest sunia najbardziej potrzebująca :)[/QUOTE]

[quote name='elik']Ja mogę palce lizać i po i przed obiadem, byleby Ciocia Ziutencja ogłoszonko dla suniek z łazienki zrobiła. Zdjęcia piękniste Iwonka zapewne porobi, bo to Jej łazienka :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Romi']To ja tylko tak szybciutko napiszę iż tych dwóch przystojniaków których prezentuję poniżej pojechalo dzisiaj do Hoteliku :) Dziękuję bardzo [B]mamie missieek[/B] za pomoc w wyciągnięciu piesków, oraz[B] iwoniam [/B]za towarzystwo i pomoc w transporcie :D


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/black07.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8854/black07.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/8093/black14.jpg[/IMG]

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5900/boksio06.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3897/boksio13.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='Gosiapk'][B]Prośba do iwoniam:[/B]

Jeśli ktoś zadeklaruje, że chce pomóc finansowo pieskom dla których założyłam ten wątek tj. suczkom z postu nr 1, to bardzo Cię proszę, abyś [U][B]nie[/B][/U] wysyłała do tych osób swojego numeru konta, bo nie wiem na co zbierasz, ale na pewno nie na karmę dla tych suczek, czy operację łapki Sunieczki Jedyneczki. :cool3:

Dla uniknięcia zamieszania dobrze by było, gdybyś jednak założyła oddzielny wątek dla piesków, które wyciągnęłaś ze schronu, o co już prosiłam kilka dni temu. :razz:[/QUOTE]

[quote name='enia']jeśli to kwestia karmy i weźmiesz go na dt, to ja mu worek kupię,
przyznam, że trudno sie tu połapac....kto gdzie i jaka bieda mala tam została.....[/QUOTE]

[quote name='Justyna Lipicka']nr najlepiej może do Iwonki albo mamy Misia?[/QUOTE]

[quote name='wojtuś'][B]Gosia[/B] zmieniłaś tytuł wątku na : [B]"SUNIECZKA-JEDYNECZKA-szuka-DS!!!!!!!!!!!!"

Teraz to już głupio pisać tu o innych Psiakach z Olkusza,

pozostaje nam wątek ogólny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-%21-%21-%21-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-%21-%21-"]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-[/URL]!

Zapraszam Kochani na wątek "Ofiary..."
[/B]

Agniesiu zajrzyj na wątek ogólny, na pewno któryś Psiak pojedzie do Ciebie:)
Dzieki ogromne za to miejsce DT:)[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Zmieniłam temat, bo nie mogę siedziec godzinami przy kompie i odpowiadać na dziesiątki PW z pytaniem o psy, o których nie wiem, ani ile ważą, ani w jakiej są kondycji, ani gdzie przebywają, albo ile mają lat lub czy to są psy czy suczki, nie mogę też przesyłać dodatkowych zdjęć, bo ich nie mam. Nie jestem już w stanie każdemu osobno tłumaczyć, że ja tych piesków nie znam i nic o nich nie wiem, że one przypadkowo znalazły się na moim [U]wątku o 4 suczkach wyciągniętych z Olkusza przez Pania Magdę i jej córki[/U], którym próbuję pomóc i dla których chcę zakupić karmę, bo dziewczyny odwalaja kawał dobrej roboty, i zajmują się nie tylko wyciąganiem psów, ale i opieką nad nimi przez miesiące i lata (!) a nie są w świetle jupiterów za doraźne działania, jak nieprzymierzając detektyw R. To jest wątek właśnie o tych suczkach i o próbie wsparcia pań z Bukowna i tylko o nich mogę coś powiedzieć.

Obecnie jedna z suczek, najbardziej pokrzywdzona, najstarsza z chorą łapką szuka DS i na tym wątku jest o tym mowa.[/QUOTE]

[quote name='elik']Rzeczywiście DT na dogo jest na wagę złota, ale nie każdy psiak nadaje się do budy, a te 15 maluchów to przecież widać, że do budy się nie nadają. Może jest jeszcze w Olkuszu jakiś większy psiak, który mógłby mieszkać w budzie. Z Olkusza do Łopuszna jest około 120 km.[/QUOTE]

[quote name='elik']Pisałam o tym od razu w tym dniu, kiedy Iwonka przywiozła te psiaki z Olkusza.
Żeby rozwieźć te psiątka jeździła po Krakowie, była też w Bochni i na końcu przyjechała do mnie. Przywiozła 3 ostatnie psiaki, a była to godzina koło pierwszej w nocy. Do Bochni jest tylko 50 km, nie tak jak do Łopuszna 120.[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Galimatias się zrobił. Ale teraz już się wyjaśniło. A udało Ci się znaleźć DT dla tych suczynek z Twojej piwnicy śpiewających serenady sąsiadom po nocach?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

osoba, która założyła wątek.
mam tu nie pisac o tych pieskach,

nowy wątek z wszystkimi pieskami z Olkusza jest tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w.?p=18628390#post18628390[/url]
wydarzenie na FB :
[url]http://www.facebook.com/events/304448652937293/[/url]

profil piesków na FB:

[url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003550449356[/url] oraz ew utworzony dla 5ciu innych piesków:
[url]http://www.facebook.com/events/188147981293483/[/url]
[quote name='Javena']Iwonko ,kto Cie wyprosił?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nowe informacje z domku DT:

"Sunia się coraz bardziej rozkręca, wypuszczam ją na siku z innymi psami nie warczy na nie, a merda ogonem. Jak chce jej się siku dostaje szału (ogarnia ją radość i zachowuje się jak szczeniak) i wtedy ją wypuszczam. Czasem ją wynoszę jak jej się nie chce, żeby ją wysikać "na zaś" przed spaniem. Jest bardzo grzeczna, nie niszczy, nie atakuje kotów, ani nie szczeka na moje świnki morskie i szczury. Jak się często z nią wychodzi to kupę oczywiście też ładnie robi na dworze. Tylko po tym jak się wysika nie mogę ulegać jej "prośbom" o powrót do domu, bo jak tylko się wysika to chce od razu wracać do domu bo zimno, a trzeba ją chwilę przetrzymać i kupę też zrobi na dworze ( bo czasem jest tak że wysika się, ciągnie do domu- więc wydaje się, ze zrobiła co miała zrobić, a później znajduję "niespodziankę" w domu). Ale wypuszczam ją często(chyba, że wyjdę na dłużej z domu) i jej się nie zdarza robić "prezentów"."

Rozkręca się łobuzica :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I niestety mniej wesołe wieści:


"Musze napisać jeszcze o czymś. Przed chwilą zaczęła szczekać więc poszłam do niej, znów dostała szału i chciała zwrócić na siebie uwagę i skakała, siadłam obok niej to od razu położyła się na plecki, posmyrałam ją po brzusiu(błogo zamykała oczka) przestałam, więc ona wstała... i wtedy to zauważyłam! Tu nie chodzi o samą łapkę wykrzywioną! Jak ona stoi to ma nie równo kości miednicze...wiesz jak czasem są chude, zagłodzone psiaki to wystają im dwie kostki z tyłu tułowia i ona ma je niesymetrycznie. Nie spodobało mi się to i znów zaczęłam ją głaskać więc znów położyła się na plecach i wtedy zobaczyłam(kurde nie umiem tego opisać) od strony brzucha też widać takie wybrzuszenie (kość) jak nie będzie się tak wiercić to spróbuje zrobić zdjęcie. To złamanie musi być naprawdę bardzo stare, bo ona sobie świetnie daje radę z tym (podziwiam ją, wycierpiała się bidulka) Wciąż jestem w szoku!!! Jak mogłam tego wcześniej nie zauważyć:/ "

Biedna missiaa bardzo się martwi Jedyneczką :-(

I zdjęcia:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_NR2oB1FHoU/TzloohyvzqI/AAAAAAAAB_0/kqjQFieNFBw/s800/DSC_0670.JPG[/IMG]

Może to kość udowa tak odstaje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...